Φανταστείτε Ότι Θέλετε!

Φανταζομαι το ΟΑΚΑ γεματο,να μην πεφτει καρφιτσα,μια σκηνη στη μεση του γηπεδου οπου θα τη φωτιζει ενας ιπταμενος δισκος και πανω της οι Mark Knopfler,Andy Latimer και Jeff Beck να τζαμαρουν το Cause We Ended As Lovers και ενω η ατμοσφαιρα εχει ηλεκτριστει για τα καλα και σε 9 μηνες θα λυθει το προβλημα της υπογεννητικοτητας,σκαει μυτη ο Νταλαρας και αρπαζει και αυτος μια κιθαρα να τζαμαρει μαζι τους,ομως τα φερνει ετσι η μοιρα,ωστε το καλωδιο του βραχυκυκλωνει με αποτελεσμα να αποτεφρωθει πανω στη σκηνη και ολοι απο κατω να ρθουν σε ταυτοχρονο οργασμο απ τη χαρα τους.

Αυτα που λεει το τραγουδι ειναι τα ιδια λογια που ακουγονται στην αρχη της τελειοτερης ελληνικης
σειρας.Του ομωνυμου Κοκκινου Κυκλου (:bow:) .Ο Κοκκινοπουλος σκηνοθετει το φετινο
Μαυρα Μεσανυχτα :metal:

Και ενα φανταστικο σεναριο που σκηνοθετησαμε με εναν φιλο.
Σαμοθρακη,καλοκαιρι,σε μια παραλια στις παρυφες του δασους.
Ενα μινι φεστιβαλ χωρις πολυ διαφημιση.Ξεκινανε οι Jesu μετα
βγαινουν οι Isis και τελευταιοι βγαινουν ετοιμοι να μας αποτελειωσουν
με ενα χορταστικο 2ωρο σετ οι Neurosis.Πωπω λαγουμια στην αμμο
θα σκαβαμε για να μπουμε μεσα.Γκαβλα κατασταση !

βασικα πριν 5-6 χρονια ειχα ονειρευτει οτι ημουν ο δημαρχος της πολης και θα εφερνα τους Dream Theater και ειχα βαλει ηχεια σε ολη την πολη και επαιζε Dream Theater ολη μερα!!!

ωραια θα ηταν να γινοταν αυτο.μονο που τωρα θα επαιζα κατι αλλο.

Λοιπόν πολλοι απο το φορουμ ισως να το εχουν ζησει ηδη αλλα πολυ θα ηθελα να συμβει και σε εμενα. Λοιπον, φανταζομαι να ειναι Ιουνιος μηνας(ή Ιούλιος δεν κολλαω εκει). Αθήνα ,Terra Vibe, Μαλακάσα και την επόμενη μέρα ειναι η πρώτη μέρα του rockwave festival. Ενα τσούρμο καμμενοι ροκαδες(εγω και η παρεα μου:D ) εχουν καταφτασει για να κατασκηνώσουν στο χωρο. Ε και οπως καταλαβαινετε περναμε 3 τέλειες μερες μεσα στη μουσικη και στις εμπειριες. Metallica, Dream Theater, Iced Earth, Apocalyptica, In Flames και παει λέγοντας…αχ:)

Θέλω Scorpions με σύνθεση Klaus Meine - Rudolf Schenker - Uli Jon Roth - Matthias Jabs - Francis Buchholz - Herman Rarebell

1.φαντάζομαι metallica στην Πράγα που θα πάω τον Ιούνιο να κερδίσω στο meet & greet που κάνουν και να έχω φωτος και υπογραφή από τους ήρωές μου…
2.στο εξωτερικό σε μεγάλο φεστιβάλ με φίλους και να ζω αμπειρίες που απλά στην Ελλάδα δεν θα ζήσω με μαζεμένα όλα τα αγαπημένα γκρουπς μου…

Ετσι ρε φιλε:D Περασμενα μεγαλεια…

Δηιγώντας τα να κλαις…

Θελω παγκοσμια περιοδεια των Led Zeppelin με Rolling Stones που να περνα και απο τη χωρα μας!!! Απλα ΘΕΙΚΟ!!!:smiley: :smiley: :smiley:

ενα λαιβ στη χωρα μας που θα περιλαμβανει…ανοιγμα του λαιβ απο γκανς εν ροζες ριγιουνιον…συνεχιζουν οι εροσμιθ μετα οι μπλακ σαμπαθ μετα οι ντιπ περπλ και το λαιβ κλεινουν οι εησιντισι…καλο;;;;
απο δυο ωριτσες το καθε συγκροτημα θα παιζει…

επισης φανταζομαι ενα γκλαμ-σλιζ φεστ στη χωρα μας που θα περιλαμβανει…

STAGE 1
cinderella
poison
ratt
hanoi rocks
faster pussycat
LA guns
dokken
skid row
star star
wanted

STAGE 2
crashdiet
wig wam
hardcore superstar
backyard babies
dirty penny
crazy lixx
lordi:p
vains of jenna
roxy bitch
wild machine

1.θελω τους lp να ερχονται καθε χρονο ελλαδα οπως οι ακαματες οι him και οι sunrise avenue(μωρε αυτοι
θα βγαλουν και ελληνικo διαβατηριο σε λιγο…)

2.επισης θελω τη συναυλια στις 25/6 να ανοιξουν οι lostprophets η ακομα καλυτερα οι paparoach!!

3.θελω να παιξω σε μια μεγαλη μπαντα και να γινω πλουσιος μεταλας!!!hell yeah baby!!rock on!! \m/

Ανάποδα τα έβαλες τα γκρουπς ρε8)

ενα 2μισαωρο σετ των Porcupine Tree να παιζουν
Waiting(1,2)
Dark Matter
Prodigal
5
last chance to evacuate planet earth
She’s moved on
hate song
gravity eyelids
slave called shiver
pure narcotic
deadwing
arriving somewhere
mellotron scratch
anesthetise
fear of a blank planet
normal
what happens now!!!
evenless

…ayta…2 30 ωρες τελειοτητας!!!

πειραζει να μην εχει να κανει με μουσικη?

Φαντάζομαι πώς θα ήταν να βάζαμε τόνους και κόμμα στο «ό,τι», όταν θέλει.

Imagine all the people, living life in peace…

Φανταζομαι τον Hetfield χωρις κιθαρα , να χει μικροφωνο και να κανει τις κινησεις του Dickinson , τρεξιμο απο δω και απο κει , σημαιες , μεταμφιεσεις κλπ…

επισης

τον Iommi να κανει τα κολπα του Janick Gers

και γελαω!!!

Τον Πρετεντέρη πρωθυπουργό.

φανταζομαι τον malmsteen . ρυθμικη κιθαρα στους floyd .

Φανταζομαι full λαμπατο marshall mg 15watto ενισχυτή!!!