Φανταστείτε Ότι Θέλετε!

Γράψτε ότι θ θέλατε ν γίνει ανεξάρτητα αν υπάρχει περίρπωση αυτό να συμβεί. Ποιά μπάντα θ θέλατε ν κάνει reunion, με ποιούς σε κάθε όργανο, που θ θέλατε ν παίξουν, τι setlist, ποιούς guests, με ποιούς θ θέλατε ν παρακολουθείτε τ συναυλία, τι εποχή, τι καιρό θ θέλατε ν έχει…Φανταστείτε…

φανταζομαι το τριτο album των Diapsiquir, BlackLodge και V.E.G.A. και εκσπερματωνω!!! επισης φανταζομαι ανοδο παλι της Uplifting Trance σκηνης, με τον Holyman να επιστρεφει στο κλασικο του στυλακι που ειχε στα Nitzhonot και Seventh Heaven albums, και τους Cyan, Cherouvim και Summoners να συνεχιζουν ακαθεκτοι απο ελλαδα, ξαναφερνοντας στη μοδα ολη τη φαση που ειχε δημιουργηθει τοτε με τα ναρκωτικα, τους Raveαδες κλπ κλπ. τελος φανταζομαι και το επομενο album του Sutter Kain με guest Insane Poetry, αν κι αυτο δε νομιζω πως θα αργησει να κυκλοφορησει… αυτα για την ωρα, οταν μου ρθει κατι αλλο θα επιστρεψω!

χααχαα! ξάχασες και τους starchildren! μήπως ήσουν και στο amnesia to 2000?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

και τους Starchildren, Space Odyssey, Darma, Dementia, Οxydow κλπ κλπ. σε lives δυστηχως δεν πηγα ποτε μου γιατι ημουν μικρουλης τοτε… γιαυτο και μου μεινε αποθημενο τωρα να τους δω ζωντανα παλι ολους αυτους και να ξανανεβει η φαση :slight_smile:

standard έχεις μια κασσέτα (οκ μπoρεί να έχεις και το cd) με τον τίτλο uplifting trance και την κομματάρα “New Light” των Cydelix!

Να αρχίσουν να βγαίνουν ξανά κασσέτες…

Φανταζομαι τη Simone Simons να κανει πιπες στους φανς μετα τις συναυλιες των Epica.

Ω ναι!!!

φανταζομαι τους ζεππελιν να κανουν συναυλια (με μπονζο οχι τωρα) και τρελενομαι…γιατι να μην ειμαι κ γω εκει…

carcass με τον barney των Napalm death σαν δεύτερο τραγουδιστή!!!:stuck_out_tongue:

Mε ποσο το εισιτήριο?

Επανενωση Led Zeppelin με support Mahavishnu Orchestra(επισης επανενωμενη αρχικη συσταση).Οι Ζεπ να παιξουν οπωσδηποτε 40λεπτο Dazed And Confused , rain song και Ten Years Gone.Οι Mahavishnu να ανοιξουν με Birds of Fire και να πεξουν ενα 20λεπτο Dance Of The Maya.Οπως στα 70’;

Θα θελα να βγει τον επομενο μηνα ο καλυτερος δισκος της heavy metal που να υποκλινονται ΟΛΟΣ ο κοσμος σε αυτον.

Πωπω Παναγιωτη και Voider τι μου θυμισατε!Εχεις κανεις απο σας ενα τραγουδι των
Space Odyssey το Red Circle (Kοκκινος κυκλος) ?
Ηταν στην συλλογη transistance 5. :stuck_out_tongue:

Εγω με την σειρα μου θα ηθελα ενα λαιβ με Trey και Chuck στις κιθαρες Sandoval στα drums
Di Giorgio στο μπασο και Tardy στα φωνητικα.

κοιτα εγώ δεν είχα ασχοληθεί ιδιαίτερα, αλλά τώρα ξέρεις πώς είναι αυτά! όλοι είχαμε ακούσει κάτι από φίλους που είχαν καεί με την συγκεκριμένη μουσική (και όχι μόνο δλδ…). Κάτι συλλογές είχα, uplifting trance, voodoo, psychedlic visions,μία transistance (αλλά δεν θυμάμαι ποια)!

Οσο εχει και τωρα.
Δεν ειναι ιεροδουλη η κοπελα…

τις εχω και τις 12 Τransistance (5 εδω στο laptop που ειμαι τωρα και τις αλλες στον σκληρο δισκο του pcιου μου) οπως και τις 5 Melodic Morning και τις 3 Trance Wars και τις 2 συλλογες της Unicorn και μια που λεγετε Uplifting sun οπως κι ολα τα albums απο Ηοlyman και Cyan και πολλα ακυκλοφορητα tracks των Cherouvim και Summoners κι αλλων λιγοτερo γνωστων οπως πχ Oxydow, Sirius, κι ελαχιστα απο X-Men, Mihabra, Negous κ.α. οταν λεμε οτι ακουμε και Trance και γουσταρουμε ΚΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΑΣΗ το εννοουμε, δεν το λεμε για να το παιξουμε ψαγμενοι! :slight_smile:

Ανεβασε το τραγουδι που ειπα αν μπορεις και στειλε μου το λινκ.
Το εχω σε κασεττα και εχει κοπει :?

να τσεκαρεις τα pm σου. :slight_smile:

Ουάου, τα θυμάμαι και 'γω! :smiley: Κομματάρα ο Κόκκινος Κύκλος που έλεγε κάτι φιλοσοφίες στα lyrics :stuck_out_tongue: Πάντως δεν πρέπει να έχουν εκλείψει (τελείως) όλα αυτά… :-k τεσπα

Κρισπ, σεμνά. [-X