Ολυμπιακός #2

Εστιαζεις στο πεναλτυ του παναθηναικου πολυ περισσοτερο απο οσο πρεπει και εστιαζεις μονο εκει. Οπως κανει ο γαυρος και οπως κανει αντιστοιχα η πρασινη με το πεναλτυ του ολυμπιακου. Απλα σου υπενθυμιζω οτι αν θες να ψειρισεις τη μαιμου ειναι και η φαση του δωνη μεσα

Αρκετα καλη διαιτησια χτες

Το πεναλτι στο βαζελο ειναι απλα για γελια αλλα μικρη σημασια εχει , δεν γινεται να παιζεις τοσο σημαντικο παιχνιδι οπου κρινεται για εσενα το πρωταθλημα και να εχεις μεσα αδιαφορους παιχτες .Δυστηχως φετος ο ολυμπιακος ειναι για γελια και για κλαματα μαζι,πολυ μικροι οι παιχτες που φορανε αυτην την φανελα …

Ε τώρα λέμε ότι θέλουμε. Συγχαρητήρια στην ομάδα σου κτλ αλλά καλή διαιτησία δεν είχαμε με 2 τόσο μεγάλα λάθη. Τεσπα καλή καρδιά, σιγά μην τσακωθώ για τους μαλάκες

2 Likes

Αυτό είναι ένα πέναλτι εκτός περιοχής:

Αυτό είναι ένα πέναλτι πάνω στη γραμμή:

Τι να σου πω, εγώ για εκτός το βλέπω και πάλι, αλλά πες εγώ είμαι γαύρος δεν είμαι αντικειμενικός, ακόμα όμως και το sdna λέει ότι είναι εκτός περιοχής και μάλιστα το συγκρίνει με του Παπουτσέλη και μιλάει για “τέλος εποχής” …

Δηλαδή είναι εκτός περιοχής, επειδή το παπούτσι του Ινσούα είναι εκτός και όλος ο υπόλοιπος είναι εντός; Ακόμα και έτσι να είναι ο κανονισμός, είναι αδύνατο το ανθρώπινο μάτι σε πραγματικό χρόνο να εντοπίσει τέτοια λεπτομέρεια.

Τo sdna απλά προτιμά να πανηγυρίσει το “τέλος εποχής”, παρά να γράψει κάτι έστω και μια αλήθεια.

Αυστηρά είναι εκτός, η επαφή πού γίνεται μετράει, όχι το σώμα γενικά - αλλά το θέμα είναι ότι εμείς κοιτάμε μια φωτογραφία από βολική λήψη, όχι στο πορδοσεκόντ που εκτυλίσσεται η φάση να περιμένουμε 100% ακρίβεια.

Το τέλος εποχής αφορά την βεβαιότητα ότι κάποτε και καλά όλα αυτά τα δίνανε υπέρ μας (ή κατά των άλλων) που γενικά θεωρώ ότι είναι κλασικές ισοπεδώσεις των ΑΡΔ και άλλο ένα δείγμα της μαλάκυνσης που τους δέρνει.

Όπως και να έχει για μένα ανακούφιση ήταν η ισοφάριση, δεν άξιζε τίποτα αυτό το χαλί που κατέβηκε χθες στο γήπεδο

1 Like

Εκτος ειναι ρε παιδια αλλα ειναι οριακα εκτος και πολυ γρηγορη η φαση (καμια σχεση με Παπουτσελη), οποτε μπορει να γινει λαθος εκει. Ουτε οι παικτες του ΟΣΦΠ δεν το καταλαβαν δλδ αν δειτε τις αντιδρασεις τους. Το δικο μας ειναι πεναλτυ, για κοκκινη δεν ειμαι σιγουρος αλλα οκ. Στεκομαστε πολυ περισσοτερο παντως απ’οσο θα επρεπε, το σοκαριστικο χτες ηταν το διαστημα 60-90 οπου με δεκα παικτες και αυτο το ροστερ ο Παναθηναικος ειχε ελεγχο του παιχνιδιου και εβγαζε φασεις αντι να μας βαλετε αλλα 2 και να το καθαρισετε, εκει πρεπει να προβληματιστειτε. Βεβαια οταν αλλαζεις 3 προπονητες μεσα σε μιση σαιζον και πουλας το μισο ροστερ καθε καλοκαιρι τι ομαδα περιμενεις να χτισεις?

1 Like

-3 βαθμούς και στις δυο δικέφαλες κότες και πρωτάθλημα στον Ολυμπιακό.

Αη σιχτίρ, είπαμε να κάνουμε τους καλούς και να παραδεχτούμε ότι είμαστε για τα μπάζα και ας το πάρει κάνας άλλος επιτέλους, αλλά αυτοί δεν τρώγονται.

Θρύλος ο ηθικός πρωταθλητής και του 2018.

Τέλος :exclamation:

Θα ελεγα και -3 στον Παναθηναϊκο για τα σημερινα.

1 Like

O Παναθηναϊκός είναι έντιμος αντίπαλος, τα είπε και ο Σάββας σήμερα.

Ποιος ξερει τι θα λεει αυριο.

Κλάμα…

αν είναι να το χάνουμε μια φορά στα 7 χρόνια και να περνάμε τόσο καλά τότε χαλάλι :joy:

1 Like

Ποιος σου ειπε οτι θα το χασει ο γαυρος;

1 Like

Μα ρε παιδιά: έχει κάνει ο Σαββίδης τόσες πολλές σημαντικές επενδύσεις στην Ελλάδα ώστε να έχει τόσες άκρες στη κυβέρνηση; Η Εφορία Σαββατιάτικα δεν είχε ανοίξει ούτε για τον Κόκκαλη. Ζηλεύω λίγο τώρα. :stuck_out_tongue:

Γτ να ανοίξει η εφορία;

ηταν τιμωρημενος ο παοκ και καλα για κεκλεισμενων. παρολα αυτα, ειχε δηλωσει στην εφορια τα εισιτηρια, δηλαδη γνωριζε τι θα γινει. εκτος κι αν οντως πηγε καποιος στην εφορια σαββατο βραδυ!! χαχαχα

Με το ηλεκτρονικό εισιτήριο δεν απαιτείται πλέον εφορία. Αυτά παίρνουν αυτόματα φορολογική υπογραφή και ακόμα και αυτό με την νέα νομοθεσία δεν είναι απαραίτητο.

2 Likes