Ολυμπιακός #2

Σωστός δεν υπάρχει πια το λεγόμενο “τρύπημα”

αν τα κεδοτηρια δινουν ηλεκτρονικα εισιτηρια τοτε παω πασο. αλλα αυτο νομιζα ηταν μονο μεσω της ιστιοσελιδας της καθε ομαδας.

Νομίζω ότι μπορείς να τυπώσεις εισιτήρια χωρίς να τα τρυπήσεις στην Εφορία ρε. Οπότε το μόνο που είχαν να κάνουν, ήταν να εκτυπώσουν εισιτήρια. Ε σιγά, το κάνεις αυτό.

Τέτοιο καιρό όλοι μας αγωνιούσαμε μόνο για το αν θα βρεθεί ο αριθμός των αρνιών που πρέπει για να σουβλίσουμε τον Μάιο. :joy::joy:

Ορίστε τώρα έτσι όπως τα κάνατε δεν θα ψηθεί ούτε μια πανσέτα

Διδακτικη ηττα, ηττα σαν νικη, καλυτερα τωρα παρα μετα, παρε τηλεφωνο τον κερατα κτλ :joy:καλα σας κανει ο παππας

Οπαδικό ποστ generator vol 1

1)“αντιγραφή κλισέ από κείμενο χ δημοσιογράφου από y αθλητικό site” (υποβόσκει πάντα μια ιερή οργή)
2)“χαβαλές και εμότικον” ( έχουμε και χούμορ)
3)“καλά σας κάνει ο z” , όπου z=παππάς, μπόγρης,καραπαππάς κλπ

Εχουν κάνει πολύ μεγάλη ζημιά τα μεγάλα αθλητικά site ,φόρουμ …Χιλιάδες επαναλαμβανόμενα ποστ χωρίς κανένα νόημα. Η επιβεβαίωση του τίποτα.

Εν το μεταξύ ο Παπαδογιάννης είναι πραγματικά από τους ελάχιστους που δεν έχουν ομάδα. Εξαιρετικός ήταν και παραμένει (όχι επειδή δεν έχει ομάδα).

Δεν έχω σε καμία εκτίμηση τον Παπαδογιάννη. Είναι προκλητικά ξερόλας και κωλοτούμπας από τους λίγους. Το ότι συνδιαλέγεται κυρίως με χουλιγκάνους, μάλλον τον έχουν κάνει να πιστεύει ότι ο ίδιος είναι κάτι το ιδιαίτερο…

1 Like

Μπορείς να γράψεις απλά “δόκτωρ λαβ post generator”, είναι ταυτόσημο με την έννοια “διανοητική καθυστέρηση”.

1 Like

Καλα για παππαδογιαννη δεν ξαναλεω τπτ, απλα διαβαστε το αρθρο του μετα τη νικη του παο σημερα. Λογικα ειχε καποιο αρθρο ετοιμο ,γιατι περιμενε ηττα, με μαθηματα χημειας και πως χαλαει την ομαδα ο τζειμς και στον πανικο του μετα ξεχασε να αναφερει τον ογκολιθο της νικης ιαν βουγιουκα. Η δημοσιογραφια στα καλυτερα της

2 Likes

Πρέζα πουλάνε αυτοί που σας γαμάνε.

Μόνοι μας και όλοι σας :exclamation:

29513049_2103014726381506_5410444821748690901_n

Η εκκωφαντικη σιωπη των σοκαρισμενων.

Ναι πέσαμε από τα σύννεφα όλοι μας

Εγω παντως δε μιλαω επειδη ειμαι ΠΟΚιτης και κατα βαθος λυπαμαι.

2 Likes

Τουλαχιστον,πειστηκες οτι κυνηγανε για (επιχειρηματικους λογους,μην τα ξαναλεμε) Σαββιδη και ΠΑΟΚ ή εξακολουθουμε να βλεπουμε φαντασματα εμεις οι γραφικοι βουλγαροι?

Τι εννοεις για επιχειρηματικους λογους; Δεν τον κυνηγανε επειδη ειναι απο Θεσσαλονικη;

1 Like

Απο την διωξη στον Μαρινακη το συμπερασμα ενος ΠΑΟΚτζη ειναι οτι κυνηγανε τον ΠΑΟΚ και τον ΣΑββιδη…