Ολυμπιακός #2

Χειροτεροι απο Αεκ να το δεχτω απο παοκ με τιποτα

Εγώ σου λέω ότι είμαστε καλύτεροι και από τους 2, αλλά αν δεν βάζεις γκολ δεν μπορείς να αποδείξεις την ανωτερότητα σου. Ο ΠΑΟΚ έχει πολύ καλύτερο σεντερ φορ που ματώνει τα δίχτυα, εμείς δεν έχουμε τέτοιον παίχτη. Μπορεί και να έχουμε τον Μάνο αλλά για κάποιο λόγο ο Μαρτινς δεν τον ξεκίνησε χθες. Πιθανά για να βάλει γκολ ο Λάζαρος και να ανέβει ψυχολογικά

Για παοκ όταν παίξαμε εγώ έβλεπα ένα Ολυμπιακό πολύ ανώτερο και γενικά το θέμα είναι ότι δεν έχει ομάδα ο παοκ που μπορεί να κοντράρει τον Ολυμπιακό αυτό είναι ξεκάθαρο για αυτό κέρδισαν όπως κέρδισαν. Στο κομμάτι της επίθεσης έχουμε πρόβλημα από τα προκριματικα που παίξαμε φέτος… Δεν ξέρω τι σκέφτεται αυτός ο προπονητής. Δεν θα μιλήσω για πρωτάθλημα γιατί δεν με νοιάζει τόσο έχουμε αρκεί να δω μπάλα από τον Ολυμπιακό… Φέτος παίζει ωραία έχει την δυνατότητα

6 Likes

10 βαθμοί και τριμπαλο στο φαβορί του ομίλου σε ματς τελικό… της εξυγίανσης έγινε

3 Likes

Έλα μωρέ τη Μίλαν αποκλεισαμε, όχι καμία Μπατε

3 Likes

Η ομάδα δεν ήταν Μπάτε σκύλοι αλέστε. Είχε κοχόνες κι ακολούθησε κατά γράμμα την τριπλή εντολή του προπονητή: Veni, Vidi, Vici.

Το ποσό έχει μικρύνει η Μίλαν φαίνεται από το πέναλτι που έδωσε ο γκρι. Ούτε εδώ μέσα δεν παίρνει τέτοια ο γαύρος…

Είναι αλήθεια ότι 2 τέτοια, καθαρά πεναλντι ,δεν του έδωσαν στην Ξάνθη . Χαλαλι

3 Likes

καλωσ τα παιδια

2 Likes

Ο Ολυμπιακός έπεσε με Ντιναμό Κιέβου

Εχω κατι αιωνες να γραψω σε αυτο το thread γιατι με κουραζουν πλεον πολυ οι αντιπαραθεσεις για τα αθλητικα, αν ειναι με φιλους εχει την φαση της, αναβουν τα αιματα πολλες φορες αλλα ειναι διασκεδαστικο. Απροσωπα μεσω internet δεν μου λεει κατι.

Τεσπα μπηκα να γραψω οτι το ματς με την Μιλαν και ο τροπος που αποκλεισαμε μια ομαδα με τοσο βαρια φανελα με εκαναν την Πεμπτη πολυ περηφανο… Ειχα χρονια να νιωσω τοση περηφανια για τον ποδοσφαιρικο Ολυμπιακο και συγχαρητηρια στους παικτες και τον προπονητη. Επιτελους φετος βλεπουμε οτι χτιζεται κατι ομορφο και υγιες. Μακαρι να συνεχισουν ετσι. Βατη η κληρωση με Ντιναμο Κιεβου, επικινδυνη ομαδα αλλα οχι φοβητρο.

2 Likes

Εντάξει υπαλληλάκο το δικαιολόγησες το μεροκάματο απ’τον πρεζέμπορα;

Νέος λογαριασμός βλέπω “aaaa”… και από το όνομα χρήστη μάλλον θα έγινε με βιασύνη γιατί ο προηγούμενος λογαριασμός θα πήρε πούλο από το forum και έπρεπε οπωσδήποτε να ποστάρεις κάτι χρήσιμο. Σε ευχαριστούμε για την προσφορά σου.

3 Likes

Καμία βιασύνη, χτεσινός ο λογαριασμός, σήμερα το πρώτο ποστ. Τουλάχιστον δε με λένε godslayer σαν να είμαι κανα 14χρονο.

Μπορεις να κρατας το ιδιο λεκτικο και να βαζεις στο τελος καποιον αυξοντα αριθμο. Για να μη χρειαζεται να σκεφτεσαι πολυ καθε φορα, φανταζομαι οτι εχεις αλλα, πολυ σοβαρα θεματα να σκεφτεις.

4 Likes

Λάθος άνθρωπο βαρέσανε, στην σημερινή τριάδα του ΣΕΦ έπρεπε να πέσουν οι φάπες.

1 Like

In Blatt we trust…

1 Like