Ολυμπιακός #2

1 Like

Μείναμε στα κορεο δυστυχώς, πολύ κακη και άψυχη εμφάνιση σήμερα. Άξια το πήρε ο παοκ, ελπίζω να είναι μια παρένθεση γιατί την Πέμπτη έχουμε σοβαρό παιχνίδι.

1 Like

Ξαφνικά κάποιοι κουνάνε το δάχτυλο για το fair play. Ας δουν καλύτερα τι έκαναν οι ίδιοι σε εκείνο το ματς πριν 1,5 χρόνο. Που τώρα πουλάνε ήθος και το παίζουν άγιοι.

σε ενα δυνατο ματς δεν καναμε τπτ. αυτα προς τα παπαγαλακια που λεγανε λεγανε λεγανε. θελει δουλεια ακομα για να νικησεις μια σαφως ανωτερη ομαδα και οχι μονο λογια. τοσο απλα. δικαια πρωταθλητρια η δικεφαλη μπουγατσα. για να δουμε τι θα κανουμε μεθαυριο.

1 Like

Είστε γνωστοί για το fairplay σας…Δεν είναι η πρώτη φορά που δεν το τηρείτε όταν δεν σας συμφέρει και σίγουρα δεν θα είναι η τελευταία. Ειναι πολλες οι φορες. Η καθεστωτική αντίληψη που σας χαρακτηρίζει…

ναι μας εκανες τη μουρη κρεας. αντε παιδακι μου πρωινιατικο πηγαινε πιες κανα καφεδακι να στρωσεις. :slight_smile:

Το καφεδάκι μου το ήπια, ούτε τη μούρη κρέας σας έκανα ούτε τίποτα. Απλά στα 39 μου έχω δει πάρα πολλά από την ομαδάρα σου, σας έχω μάθει πολύ καλά.

και γω 39 ειμαι. και γω το ηπια το καφεδακι μου κι εχω δει πολλα απο την ομαδαρα μου. αντε φιλακια.

Φιλάκια και καλή σου μέρα.

1 Like

Έλα μωρέ με το fair play, τέτοια γίνονται σε κάθε παιχνίδι. Εμένα πέρα από την ήττα με πείραξε ότι δεν είχαν πάθος οι παίκτες, εν μέρει λογικό όταν τρως γκολ στο 3, αλλά από την άλλη είσαι Ολυμπιακός και πρέπει να βγάζεις αντίδραση.
Η ομάδα έχει καλά στοιχεία αλλά θέλει προσθήκες και δουλειά. Ας μην αρχίσουμε τα αναθέματα τώρα.

1 Like

χανεις απο σαφως ανωτερη ομαδα σε ολα τα επιπεδα. κι οταν 2-3 βδομαδες τωρα προλογιζεις, μιλας, λες διαφορα και πας στο γηπεδο και δεν κανεις τπτ, ε ή τοτε απλα εισαι κατωτερος, ή απλα νομιζες οτι παιζεις με ομαδα τοπικου, με λιγα λογια δεν εισαι σοβαρος καθολου, υποτιμας τον αντιπαλο, αρα παλι κατωτερος εισαι.
φυσικα και θελουμε προσθηκες, απο το καλοκαιρι. καλο κανουν αυτες οι ηττες οταν χτιζεις ομαδα. μενει να δουμε εαν οντως την πεμπτη, θα εχεις το νου σου ωστε να καλυψεις τις αδυναμιες σου ή οχι και να παρεις θετικο αποτελεσμα.

1 Like

Γελάει ο κόσμος με το τσίρκο που έστησαν το πρεζάκι και ο καρκινόγερος της εοκ.

Αυτά δεν τα έχει δει ο αντικαθεστωτικός παο1979 στα 39 του.

1 Like

Που είσαι ρε αντικαθεστωτικέ1979, χοροπηδάς στο γήπεδο σαν καλός πίθηκος που είσαι;

Τουλάχιστον λένε ότι δεν θα βγουν στο δεύτερο ημίχρονο, ελπίζω να μην κάνουν κωλοτούμπα

Φύγανε ρε.

Το λάθος είναι ότι δεν έφυγαν από την αρχή

2 Likes

Το λάθος θα είναι να μείνει έστω και ένας ζωντανός την επόμενη φορά που θα έρθουν στο σεφ.

πανηγυρίζουν κιόλας οι καθυστερημένοι

3 Likes

Ο κόσμος γελάει με τις κότες λιρατες της ομάδας σου που είδε την 20αρα να ερχεται και την κάνατε με ελαφρά πηδηματάκια. Τέλος πάντων, τουλάχιστον οι Αφοι ας πληρώσουν κάνα παίκτη σας, αυτό είναι που σας καίει τώρα.