Ολυμπιακός #2

Επρεπε να παει… Αν του κατσει οπως και στους αλλους Ευρωπαιους που πηγαν τα τελευταια χρονια μπορει να γινει ακομα ενα μεγαλο ονομα εκει … Το NBA ειναι προορισμος για ολους…

Μας έπρηξες Κώστα για 2η φορά.

Άντε γαμήσου κι εσύ και ο “ρόλος” σου.

7 Likes

Θα υπάρξει και νέο ραντεβού.

Έλεος.

Είναι παιχταράς και μακάρι να μείνει αλλά η αλήθεια είναι ότι κούρασε

Παιχταράς είναι, χωρίς αυτόν βραχυπρόθεσμα θα είμαστε χειρότεροι, αλλά πλέον αν μείνει θα έχει καπελώσει τον Μπαρτζώκα και βασικά όλη την ομάδα. Οπότε να φύγει.

Κατι αλλο θα παιζει, δεν μπορει να μιλανε 4 ωρες - με τους προέδρους κιόλας…- για τον “ρόλο” του. Συμφωνώ πάντως, κουράζει το πράγμα…

Σε περίπτωση φυγής του το μόνο που θα με ενοχλήσει είναι ο μεταγραφικός μπελάς που θα μπει η ομάδα για να βρει κάτι ποιοτικό στη θέση του. Μπασκετικά και εντελώς αγωνιστικά αυτό που ευχόμουν για σήμερα είναι βγαίνοντας ο Σλούκας από τα γραφεία να έμπαινε ο Τόμπσον να υπογράψει και από το παράθυρο ο Σκινδήλιας να κάνει κωλοδάχτυλο στον Κωστάκη

κούρασε υπερβολικά και η ξενέρα με όλη τη φάση είναι διάχυτη στους οπαδούς

Αν δεν ψήνεται να μείνει ο άνθρωπος , κρίμα , καλή καρδιά και καλή σταδιοδρομία

Ειναι το τελευταιο μεγαλο του συμβολαιο… Δεν ξερω τι μπορει να ελεγαν 4 ωρες αλλα κανεις δεν μπορει να μπει στην τσεπη και στο μυαλο του καθε αθλητη…Εγω θεωρω οτι δεν θα μεινει και εχει προταση με καλυτερα λεφτα… Αλλα γενικα ας σεβαστουμε το τι προσφερει ο καθενας και παμε παρακατω…Δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να θεωρουμε σωστη η λαθος μια αποφαση , ειδικα οταν μιλαμε για τοσα πολλα λεφτα που κανεις μας δεν θα δει σε χιλιες ζωες, οχι μια…

Θεωρούμε λάθος τη μη-απόφαση.

Αν ήταν να φύγει θα είχε φύγει πάντως νομιζω.
Σλουκιαδα φέτος.

Aντε στο καλό, μην πω τίποτα βαρύτερο, Κωστάκη.

Κατάφερες το ακατόρθωτο.

Αφού τελείωσε και δεν κράτησε κάνα διβδόμαδο ακόμα, μια χαρά.

Αναφερόμουν στον Παπανικολάου.

Τον ευχαριστούμε για όλα και καλή τύχη. Κατά τ άλλα κούρασε και νομίζω οι περισσότεροι είμαστε με κόουτς που παρουσίασε δυνατό Ολυμπιακό μετά τον Σπανούλη, τον Πρίντεζη, τον Ντόρσευ και τώρα είμαι σίγουρος πως θα κάνει ξανά το ίδιο

1 Like

Ε δεν γίνεται να θες να γίνεις Σπανούλης στη θέση του Σπανούλη με το στανιό. Τα απωθημένα σου κ σε άλλη παραλία.

Επαγγελματίας παίκτης είναι παιδιά…

1 Like

Περίεργο. Εγώ νόμιζα ότι μεγάλωσε με αφίσα Φράνκο Νάκιτς στο δωμάτιο του.

Ο επαγγελματίας παίκτης παίρνει όμορφα και ωραία τις αποφάσεις του, του λένε thank you, λέει thank you back χωρίς γελοία υπονοούμενα και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.

3 Likes

Στεναχωρέθηκα που επέλεξε να φύγει ο Σλούκας

Και στεναχωριέμαι που ποτέ δεν δέθηκε με την ομάδα , αλλά έτσι είναι η ζωή .

Εκτιμώ πολύ παίκτες με εγωισμό . Αλλά στην περίπτωση του Σλούκα δεν δικαιώνεται κάπου από τα πραγματικά γεγονότα. Η σεζόν του ίδιου και της ομάδας ήταν φανταστική και μια χαρά ηγέτης ήταν στο παρκέ μαζί με Βεζενκοφ

Καλός ο εγωισμός αλλά σαν οπαδός του Ολυμπιακού τόση γκρίνια κλαψα και κρεβατομουρμουρα από παίκτη, μου έσπασε λιγο τα νεύρα