Ολυμπιακός #2

Αν του άλλου του αρέσει εδώ και νιώθει τόσο καλά, που το πρόβλημα?

Mακκισικάτος. Βέρος Κεφαλλονίτης. Από Ληξούρι, πλατεία, δεξιά πάνω το πατρικό.
Άμα δεν ξέρετε, να ρωτάτε.

Η Μπέριλ ψήνει Πελοπόννησο πάντως.

1 Like

Σε άλλα νέα, παίχτης της Νότιγχαμ κατηγορείται για 45156548411813 παραβάσεις του κώδικα στοιχηματισμού πριν από 5-6 χρόνια.

Τώρα πώς μου ήρθε και το ποστάρω εδώ, δεν ξέρω…

Σορυ που για την ελληνοποίηση του Γουοκαπ δεν το πισταραν οι Αφοί από πριν στο ινσταγκραμ σαν τον ΔΠΓ…

Τεσπά έχω βαρεθεί να συζητάω αν είναι σωστή κίνηση η δίκαιη κλπ κλπ όπως έχω κουραστεί και με την φάση Σλούκα.

Είμαι κατά των νατουραλιζε γενικότερα χάνεται το νόημα. Θα ρθει η Γαλλία πχ που θα είναι φωτιά σε όλες τις θέσεις πλην άσσου και θα σου πει δεν γαμιεται θα πάρω νατουραλιζε. Πέραν τούτου εφόσον προσπαθήσατε να κάνετε Έλληνα τον Ρος τελειώνει εδώ η όποια θυματοποιηση. Δεν ξέρω πόσο εύκολα έγινε του Γουοκαπ και γιατί χάλασε του Κουβανού και ειλικρινά δεν με νοιάζει.

Ο Ολυμπιακός αυτή τη στιγμή έχει μεγαλύτερο θέμα απ τον ελληνικό κορμό ο οποίος στην τελική και με τον Γουοκαπ πάλι ελλειπής είναι. Άσε που στην γιουρολιγκ δεν παίζει ρόλο

Συνοπτικά δεν βλέπω κάτι μεμπτό στην ελληνοποίηση του Γουοκαπ αλλά γενικά είμαι κατά τέτοιων κινήσεων.

Μετά από τόσα χρόνια έχουμε και τους 2 σε υψηλό επίπεδο μωρέ άστε τους μπαχαλακιδες που δεν αγαπάνε το άθλημα να σκοτώνονται για τον Γουοκαποπουλο και τον Σλούκα

ΥΓ καλύτερα που πήγε στον βαζελο ο Κώστας και όχι στην Φενέρ η οπουδήποτε αλλού. Ορίστε το είπα

Υγ2 διαλυμένη ομάδα δεν είμαστε σε καμία περίπτωση. Γκος είναι πρωταθλητής Ευρώπης και Μιλου αρκεί να καλύψει το σκορ μπολομποι και Μπλάκ και λίγο από Σάσα. Να δούμε και πως θα κλείσει το ρόστερ. Σικμα καλός αλλά μεγάλος. Προσωπική καψούρα αν και δεν έχει ακουστεί ο Μιχαϊλιουκ. 3-4αρι πολύ καλός σκόρερ και γερό κορμί από ΝΒΑ. Αυτά… Και καλά μπάνια

4 Likes

Σικμα πολύ καλός παίκτης και φουλ μπασκετικός αλλά δεν μου κάθεται καλά . Μαζεύονται πολύ μη αθλητικοί

Θέλω να πω εδώ , ότι αυτή τη στιγμή στην τικετμαστερ υπάρχουν διαθέσιμα προς πώληση 26 εισιτήρια διαρκείας

από αυτα 3 είναι του χιλιάρικου και τα υπόλοιπα 350 εως 400 ευρώ ( οκ γίνονται αυξομειώσεις συνέχεια αλλά δεν πιστεύω ότι είναι του φάσματος ± 200 εισιτήρια πχ )

ο κοσμος του Ολυμπιακού πλήρωσε υπεραξία με χρήματα που βγαίνουν δύσκολα και πλήρωσε 400ρια για τα διαρκείας ( στο ποδόσφαιρο έχει χιλιάδες διαθέσιμα και από τα φθηνά )

ο κόσμος πίστεψε στήριξε και ακολούθησε το μπάσκετ και τους Αγγελόπουλος

Απλά να το έχουν υπόψη τους αυτό σε περίπτωση που καταλήξουμε στον 34χρονο Σικμα για αντιΒεζενκοφ και δεν θέλουν να πληρώσουν υπεραξία τον Ντορσει . Να σεβαστούν την στήριξη του κόσμου , άλλο το ότι είναι παικταράς ο Σικμα , άλλο τον φέρνω βασικό ( ή βάζω βασικό τον απλά καλό Πιτερς )

2 Likes

Ούτε παραγγελία να το χα κάνει :stuck_out_tongue:. Μακάρι να έρθει

2 Likes

Πούλιτζερ

9 Likes

Το καλύτερο εξώφυλλο το έχω δει στον πρωταθλητή, μετά τη Ριζούπολη ή το 1-4 νομίζω, που όλη σελίδα έλεγε “τον ήπιατε, σας γμσμε” κλπ, κάτω δεξιά είχε διαφήμιση πίπα Herb, και είχαν γράψει σε λεζάντα “αυτό δεν αφορά τον αγώνα” ή κάτι παρόμοιο

2 Likes

Το πίπα herb ήταν φουλ εξώφυλλο όταν νικήσαμε 1-0 με γκολ του Ριβάλντο με φάουλ .
Επίσης μια από θα δύο πράσινες όταν είχαμε κάνει Διπλό στη Βέρντερ πρέπει να είχαμε βάλει κάποια παρέλαση άλογα με τσολιάδες κάτι τέτοιο.

Πούλιτζερ όντως για τον κάθε Τ(ρ)άκη

1 Like

Εμενα αγαπημενο μου εξωφυλλο ηταν σε καποια νικη που εβαλε γκολ ο Μπουζουκης, δεν πηγε για το προφανες κακο λογοπαιγνιο, κατι του τυπου “τους χορεψε συρτακι” η καποια αλλη προφανη μαλακια. Οοοχι, ο τιτλος ηταν “Μπαζουκης”. Τοσο κακο που σε πιανει νευρικο, well played.

4 Likes

η Ρεάλ ήρθε χωρίς το Μουνίτις

3 Likes

Δικό σας…

5 Likes

Τίποτα δεν συγκρίνεται με την χρυσή αυτή εποχή.

16

Υπήρχε και ένα εξώφυλλο για τα παιδιά του Prince of Zefyri που ήθελαν ΠΑΟ αλλα δεν το βρίσκω γαμώτο…

3 Likes

In his defence, άφησε όντως εποχή ο Μπόρχα η κόμπρα του Εκουαδόρ

Ακόμα θυμόμαστε ένα από τα μεγαλύτερα παλτά και μια από τις χειρότερες μεταγραφες του Ολυμπιακού

3 Likes

Μιας και μιλάμε για κόμπρες :snake:

5 Likes

Σωστοοοος , ανανέωσε Στεφ Λάρυ , η κόμπρα

2 Likes

Τάκη βάλε λίγο Κούζμπα :sweat_smile:

3 Likes

Για μένα ο Κούζμπα δεν ήταν κακός. Έμεινε πολύ λίγο στην ομάδα. Αν θυμάμαι καλά έπαθε και χιαστό κάποια στιγμή. Ήταν άτυχος.

Κουρτ Βελτζλ, Ιγκόρ Βραμπλιτς, Φέλιξ Αμποάγκουε, Εντβάλντο Τέλες Άλβες.

Τι να μου πείτε ρε γατάκια…