Ολυμπιακός #2

Μακάρι να ήταν και εκτός περιοχής.

Γελασα δυνατα.

όχι όσο μούφα έπρεπε

Χαζό πέναλτι αλλά ήταν, παγίδα έστησε ο κοντός.

https://twitter.com/wearelegend7_/status/1768009148296298708

Δεν μπορω να σταματησω να το βλεπω

2 Likes

Ο Μωυσής ήταν Δίκαιος

3 Likes

Τι γίνεται μωρέ στη Σερβία

Έλα εντάξει, επιστροφή στις εργοστασιακές ρυθμίσεις. Αμυναρα γαμωτο , σηκώνουμε ευρωπαϊκό άνετα φέτος με τέτοια άμυνα μπετό

Μια φορά πάτησαν περιοχή σε όλο το ματς :rofl:

1 Like

Ανοιγω να δω Ολυμπιακο μετα απο καμια 15αρα χρονια γιατι τυχαινει να εχω Paramount+ που εχει ολες τις ευρωπαικες διοργανωσεις, και βλεπω ψαλιδακι γκολαρα για το 1-4 δυο λεπτα μετα. Και ειναι 5-5 λεει το συνολικο σκορ? Τι διαολο?

Ο σχολιαστης λεει θα ηταν πολυ τολμηρο για το VAR να ακυρωσει τετοια γκολαρα :sweat_smile:

2 Likes

Τι έβαλε ο Ελ Καμπί :astonished:

2 Likes

Ωπ 1-5!

Γιοβετιτς ειχε λεει να βαλει γκολ στην Ευρωπη απο το 2010, οταν ηταν 20 χρονων (!)

Takis Tsoukalas approves

Επιτέλους μια ευρωπαϊκή βραδιά που κάναμε την υπέρβαση

Τι βλέπουμε ρε σήμερα :rofl:

Τι βραδιά κι αυτή να είσαι Ολυμπιακός

Όντως γκολάρα το ψαλιδακι του Ελ Καμπί

Οπως εγραψα αποπανω, δεν εχω κατσει να δω αγωνα Ολυμπιακου εδω και πολλααααα χρονια, αλλα απο τα 30 λεπτα που ειδα στην κανονικη διαρκεια στο δευτερο ημιχρονο και την παραταση τωρα, ξυνω το κεφαλι μου να καταλαβω πως γινεται να εχασε 1-4 απο την Μακαμπι στο Καραισκακη… μετρια εως ΚΑΚΗ ομαδα αυτη των Εβραιων. Κερδιζει 1-6 και θα μπορουσε να ειναι και 1-9 ξερω γω ετσι οπως παιζουν. Ειναι υπερβαση, ή θα ηταν ισως ξεφτιλα αν αποκλειοταν απο αυτην την ομαδα? :stuck_out_tongue:

ΥΓ1. Ο Τουργκεμαν ειναι κλωνος του Λοντσο Μπολ
ΥΓ2. Αν βαλει δυο γκολ η Μακαμπι και παμε στα πεναλτι, ο ΚρισΠ θα στηριζει ακομα την καταργηση του εκτος εδρας γκολ?

2 Likes

θα μας πεθάνουν πάλι

4 Likes

Εκπληκτικό γκολ, κι αυτό κατά 80% με το σώμα μπαίνει.

Αφού πέρασε τους συγκεκριμένους, δεν μπορώ να πω ότι στενοχωρήθηκα και πολύ :smile:

1 Like

Ας το ξαναδούμε για 849η φορά, στο mute πάντα με κατάλληλο μουσικό χαλί:

3 Likes

Πωπω απάλευτος ο θαναηλάκης.

3 Likes

Τραγικά τα σέντερ μπακ που δεν προστάτεψαν ούτε το χ. Εκεί παίρνεις κόκκινη με συνοπτικές διαδικασίες και φεύγεις με τον βαθμό.
Η Αεκ έπεσε από την Ακρόπολη και βρήκε και πορτοφόλι σήμερα.

3 Likes