Ολυμπιακός #2

Μια φορά έπρεπε να κάνει φάουλ ο Ρέτσος και δεν το έκανε :joy:

5 Likes

Πραγματικά δηλαδή, έλεος.

Χμ… για να δούμε λίγο εδώ τον αντιπρόεδρο του Ολυμπιακού.

M Triantafyllopoulos on X: “Αυτός είναι ο Κούγιας. Δείτε ένα μικρό απόσπασμα απο το ρεπορτάζ της «ζούγκλας». Προκαλούσε χυδαία τον κόσμο φέροντας την ιδιότητα του αντιπροέδρου μιας ιστορικής ομάδας, του Ολυμπιακού. Ολόκληρο το βίντεο και το ρεπορτάζ στο https://t.co/EVfGQWd4A2 #OlympiacosFC #aekfc #aekfans https://t.co/FoxHgHTNMx” / X (twitter.com)

Σε γενικές γραμμές ο Κούγιας είναι κανονικός άνθρωπος σε σύγκριση με τον πίθηκο τον Μάκη.

Κατά τ’άλλα να μας δείξει το ρεπορτάζ και τις προκλήσεις της άλλης πλευράς για να βγάλουμε ασφαλή συμπεράσματα.

Τι διαβάζω βραδιάτικα…

2 Likes

Και εγώ είμαι φιλόζωος. Έχω 2 γάτες . Αλλά οι αρουραίοι δεν μου αρέσουν

Μαρινακης και Κουγιας δεν ειναι καν ανθρωποι … δεν τους οριζω καν στο ανθρωπινο ειδος, ουτε καν στο ζωικο

1 Like

Ούτε και Όλιβερ Καν μη σου πω :stuck_out_tongue:

1 Like

Σε έναν κόσμο που η ανθρωπιά περισσεύει, ο Μαρινάκης και ο Βατίδης είναι οι σκοτεινές εξαιρέσεις…

Εγώ πάντως ως οπαδός του Ολυμπιακού τέτοιο σκουπίδι δεν το θέλω στην ομάδα μου. Είναι λόγος να κόψεις το γήπεδο

7 Likes

Για να μην παρεξηγηθώ (και μου κοπεί ο ύπνος) κι εγώ σιχάματα τους θεωρώ, αλλά μην κάνουμε ότι ανακαλύψαμε την Αμερική…

Καμία παρεξήγηση, δυστυχώς στο ελληνικό ποδόσφαιρο μόνο τέτοιοι τύποι έχουν θέση

Ναι μόνο στο ελληνικό. Στα ξένα πρωταθλήματα πάνε με το σταυρό στο χέρι οι παράγοντες.

Έναν πες που να κάνει τα καραγκιοζιλικια που κάνει ο Κούγιας στην Πρέμιερ λιγκ, στην Ολλανδία η σε σοβαρό πρωτάθλημα γενικότερα. ΕΝΑΝ.

Άμα τους πιάσεις έναν έναν όλοι οι παράγοντες της Ευρώπης έχουν κάνει απατεωνιες και παρανομίες 1000% χαίρω πολύ. Το θέμα είναι τουλάχιστον ότι σέβονται το προϊόν έστω και για οικονομικούς λόγους. Ο Κούγιας μας κάνει έξαλλους και ρεζίλι κάθε βδομάδα και νομίζει ότι μιλάει εκ μέρους όλων των Ολυμπιακών.

4 Likes

Παίζεις unfair. Δεν μπορώ να ξέρω τους ποδοσφαιρικούς παράγοντες σε Ολλανδία, Αγγλία κτλ. Όπως ούτε οι Ολλανδοί ή οι Άγγλοι φίλαθλοι ξέρουν τους Μπέο, Κούγια, Μαρινάκη, Αλαφούζο, Μελισσανίδη, Σαββίδη, Καρυπίδη. Ούτε οι Γάλλοι φαντάζομαι ξέρουν τους παράγοντες πχ του πορτογαλικού ποδοσφαίρου. Κάποιους παίχτες ναι, παράγοντες όχι.

Έχουμε διαφθαρμένο πρωτάθλημα απλά εγώ δεν θεωρώ ότι το ελληνικό πρωτάθλημα είναι το πιο διαφθαρμένο όλης της γης όπως μπορεί να θεωρούν κάποιοι. Αυτή είναι η διαφορά.

By the way τώρα είδα ότι έβγαλε ανακοίνωση ο Κούγιας και λέει ότι θα καταλάβετε την δύναμη του Ολυμπιακού σε νομικό επίπεδο και κάτι τέτοια.

Mετά την ανακοίνωση του γίγαντα γαλήνεψα. Τον είχαμε παραξηγήσει τον άνθρωπα.
Ακόμα κι εγώ που δηλώνω Ολυμπιακός (μετά από Λίβερπουλ, βέβαια) θα δω τη δύναμη του σωματείου.
Ε ρε μπούφλες που θέλουν μερικοί…

Ναι, αλλά εσύ είπες Ναι μόνο στο ελληνικό. Στα ξένα πρωταθλήματα πάνε με το σταυρό στο χέρι οι παράγοντες.

Άρα, πρέπει να το αποδείξεις κιόλας :stuck_out_tongue:

Δεν αμφισβητεί κανείς τη βρωμιά και την αλητεία που αποπνέουν παράγοντες τύπου Κούγια, Μαρινάκη, Μπέου, Μελισσανίδη, Γιαννάκη κλπ. Προφανώς.

Απλά κάπου ώπα με τον αρχιβρωμιάρη δημοσιογράφο πίθηκο (συγγνώμη πίθηκοι της Γης), ο οποίος μας κάνει και μαθήματα ηθικής.

Καλά ρε πλακωθήκανε μεταξύ τους οι σύνδεσμοι της Θύρας 7 Ηλιούπολης με την 7 από το Παγκράτι στο ματς με τον Άρη;

https://twitter.com/HooligansTV_eu/status/1775827284118696132

1 Like

Στην Ηλιούπολη πιστεύουν ότι έχουν καλύτερο σουβλάκι