Ολυμπιακός #2

κακέ Μπαρτζώκα

Για το καλό του αθλήματος τον βρίζει όλο το γήπεδο σε όλο το ματς; Προκαλεί επειδή απαντάει; Οκ κακώς απαντάει αλλά έλεος με τους καφρους που θίγονται κιόλας

Χτες δεν τον έβριζε “όλο το γήπεδο σε όλο το ματς”, δυο-τρεις φορές τον βρίσανε :stuck_out_tongue:.

Πάντως παραδεχτείτε ότι ο Τράκης, αυτό το σκουπίδι της κοινωνίας που έτυχε να γεννηθεί πλούσιος, σας δίνει ένα έξτρα κίνητρο :joy:

ΔΕΑΒ εδώ λογικά δεν παίζει να υποθέσω, οι κακοί ολυμπιακοί φταίνε που κλείσανε όλα τα γήπεδα εξαιτίας τους.

Αυτοί βαράνε μια στο καρφί και 800 στο πέταλο, σώθηκες :joy:

Εγώ άκουγα συνέχεια έναν συγκεκριμένο πάντως.

Τεσπά δεν αξίζει να ασχοληθούμε με τον εν λόγω άνθρωπο άλλο έχουμε και Βαρκελώνη.

Εγώ ασχολούμαι, είναι πεφωτισμένος άνθρωπος της ομάδας Ε.

Αν θελήσει ο Μπαρτζώκας να ασχοληθεί μαζί του, μια μήνυση την σηκώνει άνετα το πιο πάνω ποστ του γελοίου.

Σε γενικές γραμμές, αν και περιττό ματς ( αδιάφορο δεν μπορώ να το χαρακτηρίσω γιατί όλοι θέλουμε τη νίκη ) , μοίρασε πολλές στιγμές γέλιου Μιας και ο Μπαρτζώκας όταν τον τσιγκλανε δεν κρατιέται και απαντάει

Δεν έχω καταλάβει ακόμα αυτή την νέα εφεύρεση του top6 και σε τι χρησιμεύει ακριβώς.

Δεν έχει καταλάβει κανένας το νέο σύστημα :joy:

1 Like

Κανονικά (κάποτε) οι ομάδες ήταν 14 και τα ματς 26, τώρα που είναι 12 (κι αυτό με το ζόρι) κάπως έπρεπε η φάση να παραμείνει σε ίδιο πάνω-κάτω αριθμό αγώνων.

Ε κι εγώ αυτό έχω καταλάβει . Για να μην τελειώνει η σεζόν Μάρτιο :rofl:

Στιγμιότυπο οθόνης (1062)

1 Like

Λάηκ για το κεφαλαίο “Δ” στους Δαίμονες.

10 Likes

ποιος το ανέβασε αυτό;;

Έχεις τρεις ευκαιρίες ;ρ

1-0

4 Likes

H πρωτη απάντηση είναι το κατά Μπαρτζώκα ΑΥΤΟΣ