Καλησπέρα από Κρήτη

Χαιρετώ από την όμορφη Κρήτη. Ηλίας είναι το όνομα μου και οι αγαπημένες μου μπάντες ανήκουν στο χώρο του death/doom/gothic. Πιο συγκεκριμένα Paradise Lost, Moonspell, My Dying Bride, Crematory κ.α.

Χαιρετισματα επισης στην Κρητη που ειναι κατω απο το νησι μου(σας pwnαρουμε για πλακα μουαχαχαχ:p :stuck_out_tongue: )

γουελκαμ :slight_smile:

Τα @@ μας κλ@νετε!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Έλα μωρή πατρίδα!
Γουέλκαμ!

Θα έχουμε 2 admin τώρα; Μαλακία.

αντε τραβα πιες καμια τσικουδια ρε :stuck_out_tongue:

Εγώ μπορώ. Εσύ είσαι ανήλικο. :roll:

Στα Χανια μας κερναγε ενας γερος που πουλουσε μαχαιρια.
6 ποτηρια ο καθεις, ειχαμε γινει ντιρλα.:!:

Καλώς ήρθες…

Ελπίζω να μην ήταν ο Αρμένης…

Πφ, δεν εχω ιδεα πως τον λεγανε. Ηταν καλουλης μωρε, ξες, ειχε μια καλοκαγαθη οψη, κοντα ασπρα μαλλια, γυαλακια κι ετσι… στα Χανια εκει στην πλατεια(κοντα στα Βαρελαδικα), οταν ανεβαινεις πιο πανω, μεσα σε ενα στενο…

Πλατεία εννοείς την Αγορά φαντάζομαι… τα Βαρελαδικα ποια είναι;Τέλος πάντων…Πάντως η περιγραφή ταίριάζει.Βέβαια υπάρχουν πολλοί τέτοιοι εδωπέρα…:stuck_out_tongue:

Παιζει και να σου λεω αλλα ντ’αλλων:lol:
Βαρελαδικα ειναι ενα κλαμπομπαρ εκει πιο κατω. Τωρα αν το λεγανε Αγορα αυτο το μερος ιδεα δεν εχω. Ειχε και ενα συντριβανι μωρε εκει, και γυρω γυρω παντου καφετεριες… ε αμα επαιρνες τον ανηφορικο δρομο, σε ενα στενο αριστερα ηταν χωμενος αυτος, φοβερος τυπος παντως:p

Μας ανελυσε πως εφτιαχνε τα κοκαλινα μαχαιρια, μεχρι και τα κοκαλα απο τα μοσχαρια μας εδειξε#-o

Χαχα…Τώρα κατάλαβα…Στο παλιο λιμάνι στις λες…¶λλο είχα στο μυαλό μου…

καλως ηρθες!! ωραια ακουσματα!!:slight_smile:

Γουελκαμ και ωραιος. Για πε, σε ποια πολη εισαι;

Από Ρέθυμνο είμαι, το οποίο είναι εξίσου όμορφο με τα Χανιά. Και τώρα που ανοίγει ο καιρός, οι επισκέπτες αυξάνονται κατά πολύ.

το ρεθυμνο μακραν η πιο ομορφη περιοχη. Τα ριχνει τα χανια:p εχει κει εκεινη την ωραια λιμνη που ποτε δεν θυμαμαι το ονομα της:D

Μοιάζουν πολύ οι δύο πόλεις. Απλά η βασική διαφορά είναι ότι τα Χανιά είναι αρκετά μεγαλύτερη πόλη.
Όσο για τη λίμνη, εννοείς αυτή του Πρέβελη. Κρίμα που τα τελευταία χρόνια έχει μολυνθεί και δεν συνίσταται
για κολύμπι…

Καλό το Ρέθυμνο αλλά Χανιά δν είναι :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: (btw πάω εκεί μεθαύριο) Παλιό λιμάνι rules!

Welcome :smiley: