Αγαπημένος τραγουδιστής/ια

Dio και Hetfield αν και ο τελευταιος μου φαινετε οτι απο την αποτοξινωση και μετα εχασε τη φωνη του. :frowning: Τις καλυτερες ερμηνειες τις εδωσε στο Load.

COVERDALE kai DIO

:twisted: Ronnie James Dio :twisted:

kai Geof Tate… :!:

Freddie Mercury(κολλημένος) και Messiah Marcolin

:twisted: mia einai h 8ea tou metal TARJA TURUNEN<nightwish> k enas o 8eos tou rock KLAUS MEINE<scorpions> :stuck_out_tongue:

Geoff Tate.-

RONNIE JAMES FUCKIN’ DIO!!!

ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΕΣ ΕΡΜΗΝΕΙΕΣ: CATCH THE RAINBOW, STARGAZER, HEAVEN AND HELL, RAINBOW IN THE DARK, GATES OF BABYLON

David Coverdale.

Απλά φοβερός, από όσα συγκροτήματα έχει περάσει.

Alltime αγαπημένος James Hetfield, αλλά ο κύριος Daniel Gildenlow έχει έρθει γερά τώρα τελευταία!!

Εκτός συναγωνισμού Maynard James Keenan…

nai ρε φιλε.Πως τον ξεχασα! Daniel απιστευτος!

ΟΖΖΥ Οsbourne με διαφορα ο καλυτερος και με τεραστια προσφορα στο χωρο.

Όπα ρε Ryudo! Γιατί ο κορυφαίος; Με τι κριτήρια;

Τεσπά, να προσθέσω σε όσους είπατε τον κ. Robert Plant! Και επείδη βλέπω ότι αγγίζεται μόνο το σκληρό ροκ ας μην αναφέρω τυπάδες όπως ο Art Garfunkel και μου ξενερώσετε :slight_smile:

LoL, δεκτότατος… Αλλοίμονο, εννοούμε τον οποιοδήποτε που έχει καλή φωνή :slight_smile:

Robert Plant

Dio kai meta Dickinson mallon.

Ville Laihiala

ΤΑΤΕ μαγκες!!! Τι να λεμε τωρα, ο ανθρωπος ειναι το καλυτερο λαρυγγι!!!
COVERDALE και DIO εχουν ωραια χροια. Φοβερη φωνη ειχε και ο TOM KEIFER των CINDERELLA (τους θυμαστε);

ΟzzY
Lemmy
Wino
Gillan
Bon Scott
Danzig
Garcia
Cavalera
Anselmo
και πολλοί άλλοι
απλά ο Ozzy είναι Ο ΘΕΟΣ

Χωρίς να είναι οι καλύτεροί μου(είπαμε Freddie και Messiah),μου αρέσει πολύ η χροιά του JB των Spiritual Beggars(και Grand Magus).Επίσης,τώρα τελευταία άκουσα τη φωνή του Anselmo σε μία συναυλία των Pantera χώρίς να γκαρίζει και έμεινα!!!Έχει από τις καλύτερες χροιές!!!Χωρίς αυτό να σημαίνει οτι δε μου αρέσουν τα φωνητικά που κάνει

Μη μου ξεχνάτε τον Hansie βρε παιδιά…Ο τύπος πιάνει από βόθρο μέχρι στρατόσφαιρα… :smiley:
Dio και Hetfield οι αμέσως επόμενοι…