Χαίρετε

Είμαι ο TeoArian,ενας “μουσικος” κ γω που εχω τις μουσικες μου αναζητησεις κ ανησυχιες…ελπιζω να σας γνωρισω κ απο κοντα ολους,ανεξαιρετως κ σας ευχομαι να ειστε ολοι καλα κ με υγεια(αυτο το λεω γιατι μολις βγηκα απ το νοσοκομειο μολις χθες…:stuck_out_tongue:

Καλώς ήρθες στο φόρουμ TeoArian και σου εύχομαι σιδερένιος και υγιής πάντα!

Ποια είναι τα αγαπημένα σου συγκροτήματα? Υπάρχει κάποιο live του καλοκαιριού που περιμένεις πώς και πώς?

Kαλως ηρθες ΤεοΑριαν.
Μη δινεις σημασια στον Καρβου.Την πεφτει σε ολα τα καινουρια αγορακια :stuck_out_tongue:

ζήλεψες καρδιά μου? :oops:

λιιιιιιγο :oops:
Ρε ο Τεο ειναι νικαιωτης (γειτονας δηλ) και λογικα γαυρος.Οποτε λιγα και καλα μαζι του :stuck_out_tongue:

Kαλως ήρθες Teo καλά ποστ σιδερένιος και να ξαναμπεις νοσοκομείο για ευχάριστο λόγο σου ευχομαι…:slight_smile:

να παθει κατι η πεθερα του δηλαδη?:-k

χαχα…αυτο εννοουσα ή σε μαιευτηρια ή να παει στο κυλικειο για σανουιτς…
btw ο Αγιος Σαββας εχει κατι σαντουιτς και τυροπιτες ασυναγωνιστες…Δε σας το ευχομαι αλλα να τα τσεκαρετε…::wink:

Μα τι λέει ι Λουνι???αχαχχα
Καλως ήρθες κι από μένα

που είναι αυτό? To delivery το κάνουν με ασθενοφόρο για να μην αργούν?

ναι και βαζουν και τη σειρηνα…ευκολα ,γρηγορα και αβιαστα στο χωρο σας…σαντουιτς αγιος Σαββας…:lol:

καραλολ τα παραπανω ποστς! καλωσηρθες ευχμαι να μην ξαναχρειαστει να μπεις στο νοσοκομειο (ουτε για τυροπιτες!!!) σιδερενιος