Υπέρτατη ερμηνεία

είσαι τεράστιος.

leris ,αυτη με τον Κεβιν Σπεισι ειναι το American Beauty

και ειναι στην σκηνη του δειπνου , κορυφαια σκηνη!!!

Θενκ για ντουντ!

Απο το “If…” .Νταξ η ερμηνεια του McDowell δεν ειναι επιπεδου Clockwork orange αλλα παρ ολα ειναι πολυ καλη.Αν το πετυχεις πουθενα μην τολμησεις και δεν το δεις,ειναι αριστουργημα! 8)

*To έχω στη λίστα μου μαζί με 40 άλλες…

Ον τόπικ:

η υπερτατη ερμηνεια ειναι του μαρλον μπραντο στο νονο…

Κλασικά.

:lol2:

Συμφωνώ… απλά προσθέτω την ερμηνεία του άντονι χόπκινς ως Δρ Λέκτερ στην σιωπή των αμνών και του Ντε Νίρο στο taxi driver

Ο Mel Gibson στο Braveheart και ο Jack Nickolson στη Λάμψη, πιστεύω, έδωσαν ρεσιτάλ! Επίσης ο Robert De Niro στο Ακρωτήρι του φόβου. Μη ξεχάσω τη Hilary Swang στο Boys Don’t Cry και Charlize Theron στο Monster! Αυτά!

Ω θεοί!!! Ω Δία!!! Συγχωρήστε με!!! Σας ικετεύω!!! Ξέχασα τον “cannibalistic serial killer” ή αλλιώς Dr. Hannibal Lecter!!! Αξίζει να πάω στην κόλαση για κάτι τέτοιο…:-s

Έφτιαξα κολλάζ με τουν αγαπημένους μου ηθοποιούς…

επρεπε να βαλεις κ λιγο τζακ νικολσον ομως παραπανω,αναμεσα σε αυτους:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley: :smiley: :smiley:

Τωρα μου ηρθε…Withnail…απλα α-παι-χτος…οποιος εχει δει την ταινια,αποκλειεται να μην συμφωνησει…

Ωχ ναι… Τον ξέχασα!

Ben Whishaw ως Jean-Baptiste Grenouille στο Perfume:Story of a murderer,Tom Hanks ως Forrest Gump και Audrey Tautou ως Amelie.

μια περίπτωση που μου χει κάνει εντύπωση είναι αυτή του Nicolas Cage, στο leaving las vegas.

Μισώ τον Κέιτζ

Nicole Kidman, Julianne Moore, Meryl Streep στις Ωρες. Ρεσιταλ υποκριτικης ομως.

η Ρουλα…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: