Κριτικη!

Παντως καλυτερα να τους γραφεις ολους εκει παρα να παιρνεις βαρια την οποια κριτικη/σχολιο σου κανει ο καθενας. Λιγοτερο ψυχοφθορο. Πλεον η κριτικη που με ενδιαφερει και αυτη την οποια λαμβανω υποψιν ειναι μονο 4-5 ατομων και μονο αυτων.:slight_smile:

Εξαρταται τι σημαινει κριτικη. Και σε τι κανει καποιος κριτικη. Αν κρινει π.χ την εμφανιση μου, η πραγματα για τα οποια δεν μπορω να κανω κατι η δεν ευθυνομαι , δεν την δεχομαι.
Αν ομως ειναι κατι που κατα την γνωμη του ειναι λαθος, δεχομαι την κριτικη, σεβομαι και εκτιμω αυτον που την εκανε ακομη και αν ειναι κακοπροαιρετος (και μονο που εχασε τον χρονο του για να μου κανει κριτικη ειναι κερδος για μενα) την συνυπολογιζω πριν τις τελικες μου αποφασεις. Αν κρινω τελικα πως εχει δικιο μπορει καινα ακολουθησω την δικη του αποψη. Συνηθως ομως το συζηταω, ακουω και αλλες αποψεις και αλλες κριτικες πριν αποφασισω.

Ακριβώς. Καλύτερα αν γίνει μαλακία να είμαι υπεύθυνος εγώ, παρά να ακούσω κάποιον άλλο και αν έχει λάθος να λέω τι μαλάκας ήμουν που τον άκουσα.

Ακριβώς. Καλύτερα αν γίνει μαλακία να είμαι υπεύθυνος εγώ, παρά να ακούσω κάποιον άλλο και αν έχει λάθος να λέω τι μαλάκας ήμουν που τον άκουσα.

ΟΚ! NO MORE COMMENTS!

Έχω καλυφθεί…