Νέες Κυκλοφορίες 2018

απρόσμενα καθαρό το νέο Ty Segall. Στο τελευταίο κομμάτι γίνονται ωραία πράγματα

Νεο Between The Buried And Me !!!111ONEONE

Moυ ακουγεται σαν αμαλγαμα Coma Ecliptic και Colors - Αναμενουμε δισκαρα απο μπαντα με κανενα κακο αλμπουμ.

**

Between The Buried And Me will release part one of Automata in March, with Automata II set to arrive this summer.

1 Like

Για τους λάτρεις της πειραματικής pop το ακόλουθο ντεμπούτο:

@JTN νομίζω θα σ’ αρέσει. Ειδικά το “Dead in Berlin” που είναι από τα πιο ωραία του δίσκου.

1 Like

Το Dead in Berlin δεν μου είπε πολλά αλλά μπήκε μετά το Under Skin που μου έβγαλε λίγο Sofia Sarri οπότε καλά πάμε. Θα τσεκαριστεί ολόκληρο. Ωραίο και το Unconcern

1 Like

The Thing With Five Eyes is the follow up to the disassembled projects The Kilimanjaro Darkjazz Ensemble and The Mount Fuji Doomjazz Corporation.

Το “supergroup” με όνομα Howling Sycamore με μέλη: τον τραγουδιστή των Watchtower (Jason McMaster), τον πολυ-οργανίστα και πρώην Ephel Duath (Davide Tiso), τον ντράμερ των Alkaloid και πρώην Obscura (Hannes Grossman) αλλά και με συμμετοχές όπως του Bruce Lamont (Yakuza, Blodiest) με την σαξοφωνάρα του και τους κιθαρίστες Kevin Hufnagel (Gorguts, Dysrhythmia), Fester (Burials) κυκλοφορούν το ομώνυμο ντεμπούτο άλμπουμ τους στις 26 Ιανουαρίου.

Το ακούω για πρώτη φορά γράφοντας αυτό το ποστ και πέρα από την φωνάρα και τον “βιασμό” του σαξοφώνου στο πρώτο κομμάτι από τον Lamont δεν μου έχει κάνει κουκου ακόμα, αλλά με τέτοιους παίχτες όμως μέσα λογικά θέλει πολλά ακούσματα για να το πιάσω.

Το έχει ακούσει κανείς αλλός?

1 Like

Πρώτο τραγούδι από τον επερχόμενο δίσκο του Jonathan Davis.

1 Like

ωραιοος… κάπου εκεί θα ήθελα να είναι μουσικά όλοι οι korn

Υπάρχει όλος ο δίσκος εκεί έξω, ακόμα και στο Youtube αλλά αφήνω αυτήν την κομματάρα εδώ

3 Likes

ΝΑΙ!

Θα μπορούσα να μιλήσω υπερβολικά καλά για αυτούς τους Σουηδούς (θα έφτανε να το κάνω μόνο και μόνο για το “Stockholm Brinner”), αλλά είναι εγγύηση και έρχεται νέο ΕΡ.

Υπέροχη. Απλά υπέροχη!

1 Like

Την ανακαλυψα προσφατα και την ειχα ποσταρει στα τραγουδια που λιωνω περισσοτερο.
Πολυ μεγαλη κυκλοφορια !

1 Like

Νομίζω ότι αυτός ο δίσκος θα είναι ένα τεράστιο μουσικό ταξίδι, που όσες ακροάσεις κι αν δεχτεί θα έχει πάντα να προσφέρει κάτι.

Τσέκαρε επίσης αυτό εδώ το υπερθέαμα. Είναι απίστευτα όμορφο και ηχητικά και οπτικά:

Και φυσικά, ένα τραγούδι που μένει και μάλιστα από τη συγκεκριμένη εκτέλεση είναι αυτό:

Η έκρηξή της στο τέλος είναι σα να αφυπνίζει.

2 Likes

Μέχρι στιγμής λιώνουμε τα εξής:

4 Likes

:dakrya:

1 Like

Ωραιοι ρε γαμωτο, κριμα που εχασα το λαιβ.

Είχε βγει και αυτό τέλη Ιανουαρίου. Πάμε για μεγάλο άλμπουμ

Τούμπανο

1 Like