Ποια ειναι η πιο αηδιαστικα ωραια μυρωδια?

βαριομουν να κανω σερτς ελπιζω να μην υπαρχει

λογικά δεν θα υπάρχει. σε λίγο. ας το αφήσουμε όμως για την ώρα

Αυτή των καμμένως γιούζερ.

δεν μου ρχεται τωρα

O monte έχει κέφια :lol:

Πράγματι! Δεν βλέπω να απαντάσει στο poll όμως…

Λοιπόν όπως πήγα να γράψω πρίν, πανέμορφη είναι η μυρωδιά της Ψυττάλειας για τους κατοίκους Δραπετσώνας/Κερατσινίου/Περάματος. =P~

Ειδικά όταν έχει νοτιά!

Για ποιον λογο ξεκλειδωθηκε η βλακεια?

That’s why!

Ας μπανάρει κάποιος όποιον έκανε το τόπικ…#-o

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ΠΡΟΛΑΒΑ! :smiley:

θεικο Topic :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Για όλα ευθύνεται το προτσές των παραγωγικών δυνάμεων, και της αρνητικής διαλεκτικής που σχηματίζουν με τις παραγωγικές σχέσεις.

ωραία είναι να γράφεις σε νεκραναστημένο τόπικ, που ξέρεις πως πάλι θα κλειδωθεί!!! :smiley:

:lol: :lol: :lol:

βαλτε το στις καλυτερες ατακες!!

Γιατι δεν υπαρχει η επιλογη αλλο παρακαλω?Εμενα η αγαπημενη μου αηδιαστικη μυρωδια ειναι οταν μυριζω το ιδρωμενο σωβρακο μου μετα απο μια κοπιαστικη ημερα :!:

Ευχαριστουμε φανταστικε μοντερατορα που το αφησες ανοιχτο! :smiley:

Νομιζω οτι οι επιλογες ειναι πολυ περιορισμενες για ενα τοσο ηλιθιο θρεντ οπως αυτο. Ηδη αρχισε και μου βρωμαει.

Λοιπον, καταρχην να επισημανω οτι κατι μικρα μορια που κινουνται στον αερα, δινουν την μυρωδια.
Αηδιαστικη, ωραια, ηλιθια, βρωμερη, γαμημενη μυρωδια.
Αυτη προκαλειται ειτε απο αληθινα ειτε απο φανταστικα πραγματα, γεγονοτα ή καταστασεις.
Επισης η πιο αηδιαστικα ωραια μυρωδια δεν εχει να κανει παντα με κυριολεκτικη αιτια, αλλα και πιθανη προσωπικη ενοχληση καθε ειδους.

Ετσι, πχ. τα ΣΚΑΤΑ ενος σκυλου ή μιας ηλικιωμενης κωλογριας, μπορει να βρωμανε στην κυριολεξια. Ωστοσο ιδια αηδιαστικη βρωμια μπορει να παρατηρησει κανεις και στην ελληνικη τηλεοραση ή πραγματικοτητα γενικοτερα.

Ενα αλλο παραδειγμα συγχυσης μυρωδιων τοσο φυσικης αλλα και συναισθηματικης προελευσης, ειναι το στριμωξιδι στις δημοσιες τουαλετες. Φυσικα και το στριμωξιδι δεν προκαλει κανενα ειδους ερεθισμο στον αισθητηριο ιστο, αλλα μην ξεχνατε οτι στις δημοσιες τουαλετες υπαρχουν τουαλετες που δεν τραβηχτηκε το καζανακι, σκατα σε τοιχους, τσισακια στο διαδρομο, σερβιετες με αιμα πεταμενες απο εδω και απο εκει, προφυλακτικα (πιθανοτατα με τον ιο του aids πανω) καθως και γοπες. Ετσι λοιπον, ολα αυτα τα πραγματικα αηδιαστικα ωραια πραγματα, αναπαραγουν μια γαμημενη μυρωδια που δεν μπορεις να ξεχασεις αφου ηδη εισαι συναισθηματικα φορτωμενος. Ψυχολογικα αρρωστος και ανικανος να κανεις κατι για αυτο.
Καθε φορα που θα μπαινεις σε δημοσια τουαλετα θα νομιζεις οτι ο Αμπτουλ θα ερθει και θα σου χωσει το μπουκαλι με την χλωρινη στον κωλο, και ετσι οι εφιαλτες θα πολλαπλασιαζονται και οι μυρωδιες θα γινονται ολοενα και πιο αηδιαστικες, πιο ωραιες…πιο αρρωστες…πιο γαμημενες.

Επιπροσθετα, μην ξεχναμε τον παραγοντα ιδρωτα. Δεν ειναι λιγες οι φορες που εχει ερθει καποιος σε σεξουαλικη διεγερση με την μυρωδια ή τον ιδρωτα καποιου αλλου. Οποιος δεν το παραδεχεται ειναι απο αλλο πλανητη ή απλα μπασταρδος και ανικανος να αποδεχτει την γκαβλα του.
Ο ιδρωτας μπορει να ειναι βρωμερος, να σε γεμιζει λιγδα και η σκονη να κολλα σαν σκατα πανω σου, ωστοσο αυτη η γλυκια βρωμα μπορει να προκαλεσει ακομα και ορμονικη διεγερση. Ναι ειναι αληθεια. Περα απο το οτι χαλαρωνει και απαλασει απο το στρες, επηρεαζει και τον ορμονικο κυκλο.

Δεν πρεπει να ξεχναμε σε καμια περιπτωση και το οτι οι αηδιαστικες μυρωδιες προερχονται μεσα απο τον ιδιο μας τον οργανισμο. Πολλοι πιστευουν οτι οταν καποιος ειναι σκατοψυχος, βρωμαει σαν κουραδες ζεστες.
Ομως, ερχομαι εγω να αμφισβητησω αυτη την ηλιθια ιδεα-προπαγανδα. Ενας σκατοψυχος ειναι δυνατο να μυριζει σαν κουραδες ζεστες, αλλα οχι και αναγκαιο.

Τωρα, για να καταληξω καπου και να ψηφισω κατι, απλα να σας πω οτι δεν θα μαρτυρησω την ψηφο μου, μιας και ειναι μυστικη. :slight_smile:

Τελος, να ευχαριστησω καθε εμπλεκομενο -μοδ-δημιουργο θρεντ-κτλ- που μου δωθηκε η ευκαιρια να απαντησω σε ενα τοσο σοβαρο ζητημα (ή αλλιως να παιξω), μιας και τελευταια ολα πανε κατα διαολου.

εδιτ: η χυσιλα εχει καμια σχεση με την πουτσιλα? γιατι αν εχει και ειναι αυτο που ολοι νομιζουμε οτι ειναι, τοτε ειναι αισχρο. Ωστοσο συμφωνα με το 1ο αρθρο, υπαρχει ελευθερια ιδεων και δεν θα πρεπει να λογοκριθει.

Ενσταση:Οι τουαλετες κατασκηνωσεων θα επρεπε να βρισκονται κατω κατω στις επιλογες. Μιας και συνδιαζουν τα απαντα. Παρακαλω να γινουν οι καταλληλες διεργασιες. Προσδοκω ανασταση νεκρων και τροποποιηση των επιλογων.

Νομιζω οτι μετα απο ενα τοσο σοβαρο ποστ θα ηταν τουλαχιστον Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο να κλειδωθει το θεμα αυτο… [-X

:lol: :lol: :lol: :lol:
αυτα ειναι ρε γαμωτο…ακου χυσιλα…:lol: :lol: :lol:

Βενζινα.
Κατα τ’αλλα δατσ γουαη εισαι βλακας και το ξερεις.