Τι ώρα είναι αυτή;

Αν προσέξετε την ώρα των posts του καθενός δείχνει άσχετες ώρες,καθώς και ημερομηνίες.Γιατί?

Από το προφίλ σας (http://www.rocking.gr/modules.php?name=Your_Account&op=edituser) επιλέξτε GMT +2 Ώρες.

Μπορώ να βάλω να δείχνει την ώρα από τις 00:00 έως τις 23:59 αντί τις 00:00 έως τις 11:59?

ΥΓ: Ναι Cozy, ξέρω τι είναι το am και το pm δίπλα στην ώρα!!! :smiley:

Η ώρα μου πάει μία ώρα πίσω και στο προφίλ μου έχω το σωστό (+2 ώρες). Είναι η παλιά ώρα και δε φταίω εγώ ή πρέπει να κάνω κάτι ακόμα?

Και για να μην ανοίγω νέο θέμα

Τελευταία, πατάω την κιτρινη σελίδα για να με πάει στα νέα posts, τα βλέπω, επιστρέφω στα θέματα με το link (όχι το back) και συνεχίζει να μου λέει ότι υπάρχουν αδιάβαστα posts. Αυτά που μόλις έχω διαβάσει… Το παρανοϊκό είναι ότι δε το κάνει πάντα, αλλά 2-3 φορές σε κάθε μου login.

Τι προτείνεις γιατρέ? firefox γρήγορα;

+3 ώρες είναι τώρα, λόγω της αλλαγής. 8)

Τελευταία, πατάω την κιτρινη σελίδα για να με πάει στα νέα posts, τα βλέπω, επιστρέφω στα θέματα με το link (όχι το back) και συνεχίζει να μου λέει ότι υπάρχουν αδιάβαστα posts. Αυτά που μόλις έχω διαβάσει… Το παρανοϊκό είναι ότι δε το κάνει πάντα, αλλά 2-3 φορές σε κάθε μου login.

Τι προτείνεις γιατρέ? firefox γρήγορα;

Σχεδόν ό,τι αφορά νέα μηνύματα κλπ έχει να κάνει με cookies του browser (explorer, firefox κλπ). Γι’ αυτό και παρατηρείται 2-3 φορές όπως λες και όχι συνέχεια, κι επίσης είναι κάτι που γίνεται (σε σένα) τον τελευταίο καιρό και όχι ανέκαθεν. Δοκίμασε να σβήσεις cookies, files, cache κλπ κλπ μπας και διορθωθεί :wink:.

Oxi re kourou,h diafora einai +2 wres giati allazoun tin idia hmeromhnia wra kai edw. Giati kai egw to exw GMT kai mou vgazei mia wra pisw. :? Ellenxe to ligo. Thx.

Η ωρα ειναι 5:28 πμ

Είναι δύσκολο να βάλετε +3; 8)

Ευτυχώς που μου το πες, γιατί το ρολόι μου πήγαινε τελείως λάθος. Έλεγε 1:21μμ. Εντάξει τώρα το έφτιαξα, λέει 5:28πμ…

:smiley: :stuck_out_tongue: :smiley:

Ώρα Πεκίνου…

H ωρα αλλαξε πηγε μια ωρα πισω απο σημερα, θα αλλαξει στο σρβερ ή θα την αλλαξουμε απο το προφιλ μας???

Εμενα παντως μου δειχνει την καινουργια ωρα, κανονικα. Αυτοματα,λοιπον.

Αλλάξτε την από το Προφίλ, μία ώρα πίσω (+2 GMT).

'Οταν δεν είσαι συνδεδεμένος όμως πάει μία ώρα μπροστά. (τη θερινή ώρα δλδ) Φαντάζομαι ότι αυτό μπορείς να το ρυθμίσεις εσύ kourou.

Ρυθμίστηκε κι αυτό.

Μη θυμώσετε… αλλά δεν έβγαλα νόημα από τα παραπάνω…
Το forum τώρα μου λέει πως η ώρα είναι 18:00+… ενώ είναι 17:00+…
Τι να κάνω?

User CP > Edit Options > κατω που εχει ημερομηνια και ωρα βαλε την ωρα +2 GMT