Κολληματα

Υπαρχουν πραγματα τα οποια οποτε τα προσπαθητε κολλατε?Που οτι και να κανετε δε σας “βγαινουν” και τα φοβαστε ας πουμε?Εγω πχ δεν μπορω τα leads του Dimebag(:respect: )οσο και να προσπαθω.Ακομη,γινεστε ποτε ρατσιστες με μουσικα ειδη?

καλα ειναι toσα που δεν μπορω να τα πω ειληκρινα…:stuck_out_tongue:
δεν γινομαι τοσο"ρατσιστης" με τα ειδη οσο με την παραγωγη

Ποπο ειναι τοσα πολλα που φοβαμαι μουσικα που αν αρχισω δεν τελειωνω ουτε αυριο. Εκτος απο κανα δυο δεν καταφερνω τα σολο του Hammett. Επισης τις κιθαρες των Guns. Γενικα με τα σολο δεν τα παω και τοσο καλα. Μου λειπει η τεχνικη καταρτιση
Οσων αφορα τον ρατσισμο, δεν τρεφω καποιον για το φασμα της ροκ. Αλλα τωρα που το σκεφτομαι ισως ειμαι λιγο προκατειλημμενη στο θεμα βαρυ death metal.

Γ@μησε τα… οσο και να προσπαθω δεν υπαρχει περιπτωση να τα βγαλω. Χτες που δοκιμαζα ενδεικτικα απο λιγα κομματια pantera, ημουν ετοιμη να αρχισω να κοπαναω την κιθαρα στον ενισχυτη…:!:

Kάθε τεχνικό solo :stuck_out_tongue:

Είμαι κουλός, το ξέρω

Ti θα λεγατε να γινουμε πιο συγκεκριμενοι για να μπορουμε να λεμε αποψεις?:roll:

σιχαινομαι και ειμαι ρατσιστης με ολη τη μεταλ το πανκ το ροκ την ποπ την τζαζ τα μπλουζ την ηλεκτρονικη την ραπ και την κλασσικη μουσικη

8O 8O

8O 8O 8O
δηλαδη τι ακους?

Ελληνικη

Τα σόλο του Gers. Μα τι κάνει το άτομο?!? :-s Είναι φορές που τα πιάνω και μετά λέω, άστο καλύτερα, ποιός ξέρει τι θα ανακαλύψεις… :lol:

Κατα τ’άλλα έχω (ευτυχώς) αρκετό θράσος, αλλά κάτι Satriani, Eddie Van Halen και λοιπούς συγγενείς τους έχω ένα άλφα σεβασμό, τουλάχιστον μέχρι να βρω το groove… :smiley:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Υπαρχουν τοσες μλκιες που δν ξες τι να πρωτοσιχαθεις…

[QUOTE=mikefo;354187]Τα σόλο του Gers. Μα τι κάνει το άτομο?!? :-s Είναι φορές που τα πιάνω και μετά λέω, άστο καλύτερα, ποιός ξέρει τι θα ανακαλύψεις… :lol:

Οντως ειναι κι αυτος πολυ καλος κιθαριστας:metal: Ειναι κριμα που τον βλεπεις πχ στa Live ε μια γωνια μονο του.Σπαει κοκαλα ο που…

Τι κάνει το άτομο δηλαδή;

Δοκίμασε του Smith και σύγκρινε… τι κλάση είναι ο ένας και τι κλάση ο άλλος… o Gers μόνο να παίζει ξύλο με τον Eddie ξέρει :lol: !

Καλά δεν παίζει και παπάδες (o Gers). Απλά το στυλ του μου γαμεί το αυτί, και μετά ούτε όρεξη για να δω tab δεν έχω. Τους άλλους δύο ευχαριστιέμαι ν’ακούω, τόσο πολύ που τώρα ακούω τα σόλο τους και ξέρω τι licks παίζουν. :lol: