Εξυπνες Δηλωσεις απο Μουσικους!

Λοιπον…αρχιζω με Gavin Harrison (drummer-Porcupine Tree)…

Δημοσογραφος: ‘‘Τι εξοπλισμο θα παρεις μαζι σου στην περιοδια των Porcupine Tree’’;(εννοωντας μηχανηματα, τυμπανα κτλ.)

Gavin: ‘‘Μy Sense Of Humour’’

“Υπαρχουν καθε μερα 20- 30 γυναικες για να διαλεξω. Αλλα δεν μπορω …μπερδευομαι” δηλωση Bon Scott

Δημοσιογραφος:Ποια η γνωμη σου για το X-factor?

Bruce Dickinson:Μαλλον εννοείς το Y (why)-factor…

http://www.youtube.com/watch?v=puwllq0fBLs&feature=related

Αυτή φυσικά :slight_smile:

:respect:

looool:!:

βεβαια και πιστευω στο θεο…ευλογησε τη μπυρα

ταδε εφη zakk wylde(ποιος αλλος?)

Δημοσιογραφος:Zεις στην Florida ακομα…?

Glenn Benton:Oχι πλεον…Μετακομιζω συχνά γιατι οι γειτονες δεν αντεχουν να ακουνε τις κραυγές μου…

Jimi Hendrix: εαν θελουν να παιζω τα κοματια μου ιδια στα live με τον δισκο τοτε καλυτερα να παρουνε ενα πικ απ ν αβαλουνε κ μια φωτογραφια μου για να τα ακουσουν!

“The only way you can get good, unless you’re a genius, is to copy. That’s the best thing. Just steal”

“Women are like wet bars of soap. Hold on to em too hard and they pop outta your hands.”

paco ποιός είναι στην πρώτη φωτογραφία;

Ο Μπλακμορ παιζει να ειναι

οντως αυτος πρεπει να ναι , αν κρινουμε και απο την δηλωση του τοτε 100% ειναι αυτος

κακιααα…

Παίζει, όντως… Από 70’s με φαβορίτα Coccotas style… Και μιας κ καταστρέφει κ την κιθάρα…

Edit: Άσε μας ρε Scourge… :smiley: :stuck_out_tongue:

Σχεδον οτι εχει πει ο Λεμμυ. Με αποκορυφωμα αυτο.
(καπως ετσι)
Δημοσιογραφος: Δεν ντρεπεστε που εχετε παει με τοσες γυναικες απο μικρος ως τωρα? Θα μπορουσα να ειμαι κορη σας!
Λεμμυ: Και ποιος σου λεει οτι δεν εισαι?

Ο Λέμμυ είναι ιδιαίτερα έξυπνος άνθρωπος και πνευματώδης… :wink:

Blackmore

?It keeps you fit - the alcohol, nasty women, sweat on stage, bad food - it’s all very good for you.?

Ο,τι εχει πει ο Frank Zappa.

[ul]
[li]Blues is easy to play, but hard to feel.
[/li]
[li]I used to live in a room full of mirrors; all I could see was me. I take my spirit and I crash my mirrors, now the whole world is here for me to see.
[/li]
[li]I’m gonna put a curse on you and all your kids will be born completely naked.
[/li]
[li]I’ve been imitated so well I’ve heard people copy my mistakes.
[/li]
[li]Knowledge speaks, but wisdom listens.
[/li][/ul]
Τάδε έφη
Jimi Hendrix