Ζητείται Σαλλλονικιός κιθαρίστας και πληκτράς/ού

… που να νιώθει από κιθάρα και πλήκρα αντίστοιχα!!! Είμαστε alternative/indie/pop-rock/και δεν συμμαζεύεται μπάντα προς αναζήτηση κιθαρίστα και πληκτρά. Πάμε για live κυρίως, οπότε καλό θα’ταν να’ναι συνεπής στις πρόβες, να νιώθει να παίξει καλά και να’χει ελεύθερο χρόνο για πρόβες (ίσως ακόμα και μέσα στο καλοκαίρι). Από ηλικίες άνω των 18 και κάτω των 30 (είμαστε 23-24 όλοι). Πληροφοριακά, εμείς είμαστε μπάσσο, φωνή και drums.

Αναφέρω και μερικές ενδεικτικές μπάντες: Depeche Mode, Red Hot Chili Peppers, Placebo, Muse, Radiohead, Jeff Buckley, PJ Harvey κ.α.

Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει ΠΜ, e-mail (kaltrekk@yahoo.com), με το ίδιο mail στο MSN, ή στο 6993717977

Έγινε λάθος στη διατύπωση της αγγελίας αρχικά (δεν την έβαλα εγώ), οπότε τώρα διορθώθηκε! Όσοι πιστοί προσέλθετε! 8)

Εγω ειμαι σαλονικιος και παιζω κιθαρα.Μενω Αθηνα ομως.Πειραζει?

Κι εγώ Αθήνα είμαι αλλά έχω βίτσιο να’ναι οι κιθαρίστες από Θεσσαλονίκη… :roll: Τα αυτονόητα ρε παιδιά? :stuck_out_tongue:

Με τις επιρροές που αναφέρεις, θ’ αρχίσω να ψάχνω για ανταλλαγή με κανέναν από ΑΠΘ :stuck_out_tongue: