Που σας αρεσει να σας ξυνουν και με τι

αχχαχ τρελο γελιο μαζι με τον αδερφο μου την ειχαμε δει τι καψιμο θεε μου

το μπλακ μεταλ πιανεται για ξυσιμο;;;;

Στο πεος. Με τη γλωσσα. Η Αντριανα Λιμα.

λιμα;;;; για τα νυχια;;; η πρωτευουσα του Περου;;

Ελεος ποιος νοσηρος νους το σκεφτηκε αυτο το θεμα… [-X
:lock: :bleh:

Απορω ωρες ωρες με το θρασος μερικων να κλειδωθουν τετοια θεματα.
Περιοριζεται με αυτον το τροπο η ελευθερια ολων των αλλων.
Μια μερα θα ξυπνησουμε και δεν θα μπορουμε και να μιλαμε!

εισαι βλακας
αντε ξυσου ρε…

Ακου φιλε και γιουζερ ροκιν χαμστερ. Το ξυσιμο ειναι ιερη στιγμη. Ειναι εξισου ιερη με το τεντωμα, το χασμουρητο, τον οργασμο, το διαβασμα στην τουαλετα, το τραγουδι στο ντους, το Ραμαζανι, το ΓΙΟΥΓΟΥΑΝΕΤΟΥ, την Κυριακη του Θωμα, τους Χιουη Λιουη Ντιουη, τον Λουκα Βυντρα, την φατσα της Αννεκε, τα κοκκινομαλλικα γκοθακια, τα μαγουλα του Κοζη. Το να εφευρισκεις πενιχρα κι ανεμπνευστα λογοπαιγνια για να εμπαιξεις το ποστ μου με κανει να πιστευω οτι το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να εμπαιξεις το πουλακι σου που διαμαρτυρεται για την ελλειψη προσοχης καθως δε και να μεταλαβεις για να σε απαλλαξει απο τον διαολο που εχει κυριευσει την αμαρτωλη σου ψυχη ο Κυριος και να σε βαλει στον δρομο Του. Να υπενθυμισω καπου εδω οτι το ονομα της Αντριανα Λιμα ειναι υπερανω λογοπαιγνιων και το σωμα της ειναι ιερο. Το εβαλα στην λιστα? Παρακαλω να επελθει η ταξις, περαιτερω σπαμμαρισματα επιφερουν κυρωσεις τυπου “διορθωση γραπτου πλουσιου σε βερμπαλισμους του γιουζερ Κωστης013”.
Ευχαριστω αδερφια, μια μερα ολα θα γινουν καλυτερα!

το τι θα εμπαιξω εγω και ποια θα μου το εμπαιξει ειναι μια αλλη ιστορια που αφορα μονο εμενα…παντως να ξερεις οτι η αντριαννα δε ειναι για να ξυνει…ειναι για αλλα πραμματα…

Πες μου, εκεινη την μερα στον Παπαγαλο. Στα ξυνε? Τις ρογιτσες σου? Τις εξυνε κι αυτες?

Το ξύσιμο μερικές φορές είναι απόλαυση, άλλες φορές ανακούφιση, τις περισσότερες όμως κακός μπελάς.:expressionless:

Ρε, ριχνε καμμια προειδοποιηση οταν ειναι να πεταξεις κανα τετοιο.

Originally Posted by led_zeppelin View Post
Στο πεος. Με τη γλωσσα. Η Αντριανα Λιμα.

[COLOR=“Indigo”]ΧαχαΧαχΑχΑΧα :lol:

παιδιά στη πλάτηη που δε φτάνω, ψηλά ! :roll: [/COLOR]

Στο σφιγκτηρα με γυαλοχαρτο!

Στην πλάτη είναι πολύ όμορφο! :slight_smile: Αλλά ή βαριούνται να με ξύσουν ή ο Μπαλτάς -μόνο αυτός δέχεται- με γδέρνει ή με ξύνει με μπαγκέτες, παίζοντας παραντιντλ :frowning:

Ωραίο thread. Θυμάται κανείς ένα εντελώς καμένο σκυλοτράγουδο ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων, που έλεγε στο ρεφραίν “τώρα άλλο ξύνεις κι άξυστο μ’αφήνεις”;;;;;:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Αχχχχχ τυχερη!
Θα πω τον Θεριο να μαθει να με κανει και μενα ετσι! 8)

Τρεχει και αιμα!?!?!?

λοιπον…επειδη εχει παρει μυθικες διαστασεις η ιστορια αυτη πρεπει καποια στυγμη να βγαλω δελτιο τυπου για το φλωρουμ…αν και οι εξηγησεις εχουν δωθει σε ατομα του φωρουμ που ξερουν την ιστορια…ειστε τραγικοι ολοι…και νοσηρα μυαλα επισης…στα διαλα!!!

στον λαιμό…:roll: