Που σας αρεσει να σας ξυνουν και με τι

για πειτε ρε… δεν ειναι απολαυση να σας ξυνουν οι αλλοι; ειναι οντως ανακουφιση να ξυνεσαι μοναχος αλλα οταν σε ξυνει ενας αλλος η ευχαριστηση πολλαπλασιαζεται πιστευω…το μεσο επισης που θα ξυθεις η θα σε ξυσουν ειναι ιδιαιτερως σημαντικος παραγοντας…πρεπει να ειναι τετοιο ωστε να σου διωχνει τη φαγουρα αποτελέσματικα κι να σε ευχαριστει ταυτοχρονως, αλλα να μη σε γδερνει κιολας…
τεσπα…εμενα με αρεσει παρα πολυ να με ξυνουνε στην πλατη…με γυμνα χερια κατα προτιμηση…

λιγο πιο πανω απο την χαραδρα απολαυση και κατω απο το λαιμο

Ενδιαφερον θεμα απο τον συντροφο ΡΟΚΙΝΓΚ ΜΑΝΣΤΕΡ 666666666.

Την τελευταια φορα που ειχα φαγουρα, ξυνομουν μονος μου.
Χρησιμοποιουσα γκασμα και η φαγουρα ηταν στα μασχαλες. :expressionless:

Θελω να με ξυνουν στο κεφαλι και με δυναμη. Κατα προτιμηση να ειναι χοντροι με τατουαζ αγκυρες στα μπρατσα και να τους εχω βρισει τη μανα. :slight_smile:

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Το φόρουμ ζει μεγάλες στιγμές!!

Όν τόπικ: Στη πλάτη, με τα χέρια ή κανα ξυλάκι κλπ

ΠΑΝΤΟΥ!!!

εχετε δει σε κατι πανυγυρια που πουλανε ψευτικα χερακια-πλαστικα για αποτελεσματικοτερο σελφ-ξυσιμο στην πλατη;;; ΤΑ ΣΠΑΕΙ!!! και γαμω τις εφευρεσεις…
να ενα τετοιο θελω και γω…

Θα μπορουσες να διευκρινησεις με τι ξυλακι ακριβως?
Αυτο απο τα παγωτα? Αυτο το σιχαμενο που βαζει ο γιατρος στο στομα μας? Ξυλακι απο Jenga? Ξυλακι απο χαλασμενο ξυλοφωνο?..

στην πλατη μαρεσει τρελα…

the shortest straw!!!:stuck_out_tongue:

Κάτι σαν αυτά που είμαι ο 666. Έχω ένα τέτοιο σπίτι. Αν το βρω το βγάζω φώτο:p

μια σπασμενη μπαγκετα του σορτσμαν θα ηταν απολαυση στο ξυσιμο

Βασικα παιζει καποια συνωμοσία…
Απο ποτε τα @@ λεγονται πλατη…:-k

Επίσης χάρακες > 20cm κάνουν καλά τη δουλειά τους.

καμμια συνομωσια δεν παιζει…εσυ εχεις πορνηρο μυαλο…
οποιος εχει τετοιες επιθυμιες χμ το λεει ευθαρσως πιστευω εδωμεσα…

Θυμαμαι ειχα ενα θειο, μακαριτης πλεον, που του αρεσε να ριχνει πανω στο κορμι του λιωμενο κερι. Την εβρισκε ασχημα. Δεν ξερω αν κολλαει στο θρεντ.

STOP στο ξύσιμο!

Σε μια όμορφη χώρα, την Ιταλία, ψηφίστικε ένας νέος νόμος ενάντια στο… ΞΥΣΙΜΟ!
Πρωτοτύπισαν λοιπόν στη Ιταλία για ακόμη μια φορά οπου απαγορεύεται να ξύνεις τα… απόκρυφα σου και πιο συγκεκριμένα στα σημεία απο την κοιλία μέχρι τα γόνατα.Αυτό ξεκίνησε οταν κατα την εκδίκαση μίας υπόθεσης, ο κατηγορούμενος συνεχώς “τα έξυνε” και οι δικαστές απεφάνθηκαν οτι αυτό είναι σημάδι κακής συμπεριφοράς και οτι επίσησς πρόσβαλλε το χώρο.
Ακόμη και αν έχουμε φαγούρα, λοιπόν,θα πρέπει να μεταβείτε σε κάποιον ιδιωτικό χώρο ειδάλλως αν σας κάνουν τσακωτούς θα το πληρώσετε το ξύσιμο και μάλιστα ακριβά-200 εουρος προστιμο στους ξύστες!!!
Ας ελπίσουμε οτι δε θα ακολουθήσουν το παράδειγμα και στην Ελλάδα γιατι καήκαμε!Ειμαστε και προικισμένοι οι Έλληνες βλεπετε… και φυσικά καλομαθημένοι στο δημόσιο ξύσιμο(υπο όλες τις μορφές!).
Τελικά είναι τρελοί αυτοί οι Ρωμαίοι :stuck_out_tongue_winking_eye:

nikoslaz

οχι δεν κολλαει…οταν κανουμε θρεντ περι μαζωχισμου ριχτο ξανα…
αν και θα μπορουσε υπο καποιες συνθηκες να ανακουφισει φαγουρα…

Το εκπονημα της εμπειριας του μακαριτη θειου μου αυτο ειχε σαν σκοπο.
Να ενημερωσει οσους νιωθουν εντονο κνησμο, οτι αν ριξουν λιωμενο κερι στο κορμι τους, θα ανακουφιστουν.

Προσοχη μονο μην πεσει κερι στα χαλια ή μην πιασετε φωτια.

ισως…κανει και αποτριχωση κιολας…

Οχι, και εδω να αναφερω πως οσοι δεν ειναι ατριχοι θα εχουν προβλημα.
Γιατι καποια στιγμη κρυωνει και στερεοποιειται το κερι. :expressionless:

Παιδες να δειτε και την ταινια Το Ξύσιμο των Νεκρών. Σαπιοθριλερ!Γαμωσπερνει!