Τι μάρκα χυμού προτιμάτε?

οντως…εχει ξεφυγει…#-o

Εγώ γουστάρω να μιλάω για χυμούς. Όπως και τον rock, thats why, raistlin, wretch και όσους ακόμα έχουν απαντήσει. Δεν βρίσκω πουθενά το κακό. Το ότι εσύ (λέμε τώρα) με κάποιους φίλους σου κάνεις spamming του τύπου “τι σημαίνει το το καπα”, “δεν θα μαθετε ποτε” δεν με πείραξε

Bud :smiley:

Καλα, καλα το κοβω:

Paulaner :smiley: :smiley:Ενας που εχει μεσα καροτο-πορτοκαλι-μηλο και κατι αλλα φρουτα. Δεν θυμαμαι εταιρεια. Αν βρω μπροστα μου, εχει φυγει σε χρονο dt.

Life.

Δεν θυμαμαι να ανοιξα ποτε τετοιο τοπικ. Επισης το οφφ τοπικ τελευταια εχει γινει σαν γκαλοπ. Δεν νομιζω να μου απαγορευουν οι κανονες να πω την γνωμη μου γι’αυτο, οπως δεν στο απαγορευουν κι εσενα να πεις κατι για οσα τοπιξ θεωρεις ηλιθια.:slight_smile:

Τσιερζ.

Α μπραβο. Τρελο χυμουλακι.

ok. θεωρώ το αστείο με το καπα το αστείο με την κακογουστιά του πυραμίδα και το αστείο με το παπάρι μου ηλίθια . το τελευταίο μ’αρέσει να το κάνω μόνο εγώ. όταν το κάνουν άλλοι ενοχλούμαι. δεν λέω ότι το κανες εσύ μη μου προσβληθείς (αν και παίζει να το χεις κάνει, τεσπα)

Τσιερζ

Δεν ασχολουμαι με ξενα παπαρια καλο μου. Οχριστοςκιημανατου.:lol:
Εντ οφφ τοπικ, συνεχιστε με χυμους.

Οι vivid είναι χάλια. Τελευταία άρχισα πάλι με μονόλιτρα frulite μανταρινι-σαγκουίνι. Εξασκούμαστε για το καλοκαίρι 8)

+1 για μονόλιτρα frulite μανταρίνι σαγκουίνι.Πολύ ωραία γέυση.8)

γιες!

Amita ροδακινο.
Αν υπαρχει κατι καλυτερο (μαρκα δλδ), προτεινετε.

Λακωνία…Τα σπαει όλα…

Εγω παω να ρωτησω τωρα την μαμα μου, τι χυμο μου βαζει μαζι με τα φαγια για το σχολειο =P~

Amita δεν την πάω. Δεν ξέρω γιατί. Life x1000. Frulite επίσης. Πολλοί λένε νερό είναι κλπ αλλά νταξει, αν θέλω βιταμίνες θα πάω στην μάνα μου

Δλδ? Η μανα σου ειναι πλουσια σε βιταμινες ή τι?

οπως προανεφερα, απο Αμιτα ο Μοtion σπερνει!
αυτος και οι γευσεις πορτοκαλι , βερυκοκο , ροδακινο (που γουσταρω επισης τρελα) κλπ… εχουν καλα συστατικα
ενω αυτη η ποικιλια γευσεων , ανοιγεις λιγο , πινεις , τον βαζεις στο ψυγειο μετα
το ξανανοιγεις να πιεις την αλλη μερα και ο χυμος ειναι για τον μπουτσο…:razz:

Συνήθως ανοίγω, πίνω ένα μπουκάλι και για αύριο έχω άλλο :stuck_out_tongue:

την μοσιον,τον φυσικο χυμο πορτοκαλι

καμια! μονο φυσικο !!!:smiley: