Τι μάρκα χυμού προτιμάτε?

Θες να μου πεις ότι όταν είσαι κέντρο το καλοκαίρι και κοντεύεις να λυποθυμήσεις ποτέ δεν έχει τύχει να πάρεις χυμό

ναι αλλα το τοπικ εδω λεει ποιον χυμο προτιματε…οχι αν ειστε σε κατασταση αναγκης τι χυμο παιρνετε…:wink: :smiley:

Απ’τη στιγμή που παίρνεις κάποιον χυμό και να μην σου αρέσει τον προτιμάς από άλλους. Εκτός αν στο ψυγείο κάνεις αμπεμπαμπλομ

παιρνω φυσικο!!!:lol: :lol: :lol:

Σπαταλήήή :stuck_out_tongue: (αν κρίνω από avatar)

Περα απ’τη πλάκα, δεν υπάρχει μεγαλύτερη απόλαυση από ένα Frulite μανταρίνι-σαγκουίνι μονόλιτρο ή ένα Life με καρότο κλπ

υπαρχει fruliteφραουλα

Εγώ Motion (κορυφή) καθώς και LIfe h Refresh ροδάκινο…

Ένας τύπος πριν κάτι μέρες, ο οποίος ήταν κανα 70 χρονων,και είχε 40 χρόνια φούρνο στο κέντρο του Νέου Ηρακλείου, μου είπε, αυτοι όλοι οι χυμοί που πίνετε εσείς οι νέοι ξέρεις τι είναι ? Τι είναι δηλαδη? Όλα αυτα έρχονται παγωμένα έτοιμα κάτι σαν τεράστιοι κύβοι, απο την Αργετινή και την Βραζιλία !#-o

Όπως και να έχει ο Motion και ο Ανανας/Καρύδα τα σπάνε !:smiley:

αμιτα πορτοκαλι

Eμενα ενας καθηγητης στο ΤΕΙ ελεγε οτι η fanta παρασκευαζεται απο σαπια πορτοκαλια Βραζιλίας…:lol:

Εγω παντως σας προειδοποιησα…

:smiley: με τη μια σε συμπαθησα.

μονο Ολυμπο πορτοκαλι μπορω να πιω

Ε-Μοtion μόνο!

amita motion μονο αλλα γενικα προτιμω τον φυσικο.

Eιμαι tr00 και δεν πινω χυμους:!::stuck_out_tongue:

κλασικά χυμο amita πορτοκάλι και τα υπέρτατα amita μπανάνα και μήλο…
πίνω σαν πούστης κάθε μέρα λίτρα από αυτά…:stuck_out_tongue:


Now playing: Edguy - The Unbeliever
via FoxyTunes

κατι τετοιο να υποθεσω?

:stuck_out_tongue:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::respect:
ναι μπορείς να πεις κάτι τέτοιο…χεχεχε


Now playing: Iced Earth - Dragon’s Child
via FoxyTunes

Εχει κατι χυμους στο supermarket 2 λιτρα 2 ευρω.
Ποσοτητα!

Τελευταια εχω κολλησει με τον χυμο Life -πορτοκοκαλι-μυλο-καροτο της Δελτα. Δεν μου αρεσει τιποτα απο amita εκτος του γνωστου motion.