Ο τέλειος άντρας

ειδικά τώρα που με τη θητεία έγινες και … άτριχος!

Ρε ειναι ωραιο να μην ειναι τελειος (τελειως) ο αντρας.Τον θελουμε λιγο τελειο…:smiley:

Τι θα εκανα για εναν αντρα?Χμ…
Ενα δειπνο και ενα πρωινο στο κρεβατι.Αυτα.:slight_smile:

θα επλενα τα πιατα…:lol: ευτυχως ο my perfect guy δε μου το εχει ζητησει ακομα…μεχρι εκει θα φτανα…Ναι…
Ο τελειος αντρας ειναι αυτος που σε κανει να γελας ,που ειναι καλος στο σεξ,που δε ζηλευει πολυ που εχει κατανοηση,που ερχεται κ βλεπει ταινιες που δε γουσταρει για να μη σου χαλασει το χατιρι,που σου δινει χωρο και χρονο,που αγαπαει τα σκυλακια,που σε συνοδευει στα ψωνια,που ειναι καλος στο σεξ,που σου φερνει λουλουδια,που σε βρισκει γλυκουλα οταν ξυπνας που ειναι καλος στο σεξ και που πλενει πιατα…
Αν εχετε κατι απο ολα αυτα βάλτε ΤΙΚ !

:bow2: :bow2: :yesmaster:

Ετσι!
Κι αμα γινεται λιγο πιο τελειος απ αυτο που θελετε τον χωριζετε γιατι “εισαι πολυ καλος για μενα…”! :lol:

Ετσι!!! αν και πιατα μ,αρεσε ανεκαθεν να πλενω…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Παρόμοιο τόπικ για την τέλεια γυναίκα δεν είχε ανοίξει ο thats why?
Τέσπα…

Ο τέλειος άντρας ο άντρας ο σωστός, είναι ο King of Angmar, δε γίνεται αλλιώς…

Ενταξει εγω μιλαω για λιγοτερο διαστροφικα οντα…:lol: :lol:

Ακου εκει να σου αρεσει να πλενεις…:stuck_out_tongue:

Ο τέλειος άντρας είναι ένας αστικός μύθος… που δημιουργήθηκε από την βαθύτερη ανάγκη της γυναίκας να ελπίζει πως υπάρχει κάτι αξιόλογο εκεί έξω… και που επιβλήθηκε για να κάνουμε χαλάουα και να φοράμε sexy εσώρουχα κάθε μέρα
(μιας και είναι ανοικτό το ενδεχόμενο να σκάσει ο superman στη γωνία)…

Τώρα εάν μου άρεσε ιδιαίτερα κάποιος θα έκανα την μέγιστη θυσία να τον αφήσω να με κεράσει ένα ποτό…

(Αγαπητή sofi-k, μην υποβιβάζεις τον Θεό σε κάτι τόσο ταπεινό:wink: ).

ειναι μονο για σενα ιδανικος για μενα δν ειναι …ειναι αλλος ενας αντρας, που εχει ορισμενα ελλατωματα που θα μπορουσε κανεις να ερωτευτει:D :smiley: :!:

:roll: :roll: :roll:

[/B]

…1οο χρονια Παναθηναικος…:smiley: :smiley:
Γνωριμια???:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Κι ομως κουκλιτσα μ’αρεσεεειιιι:D :smiley: :stuck_out_tongue:

Ποτε δεν αφηνουμε εναν τελειο αντρα!Αυτος ειναι rule!
Και οποιος γυναικες τους αφηνουν, ε, ειναι μαζοχες.:roll:

Δεν ξέρω για σας κορίτσα, εγώ συμφωνώ πολύ με τη Λούνη από εδώ.
Βέβαια
1)δε με νοιάζουν και πολύ τα ψώνια.
2)αυτό με την αγάπη στα σκυλάκια είναι ΠΟΛΥ σημαντικό.Must love dogs
και φυσικά το sex.μην ξενχνιόμαστε.είναι major

Θα τα φτιαχνα μαζί του ακόμη κι αν ήταν emo/κάκουρας No Way!!!
Θα άκουγα όλη τη δισκογραφία του γονίδι Τι ειν’ τούτο;
Θα απαρνιόμουν τη θρησκεία μου,δηλαδή τη rock/metal Ομάδα και θρησκεία δεν αλλάζουμε!
Θα τρωγα φαγητό μαγειρεμένο απ τα χεράκια του Το 'χω κάνει ήδη! Αμέέέ!!!
Τέρμα το “έχω πονοκέφαλο” και άλλες παιδιάστικες δικαιολογίες.όταν ο άντρας θέλει σεχ,έχει σεχ Εννοείται!!!
Θα του φερνα τις παντοφλίτσες και την εφημεριδούλα του σαν καλό σκυλάκι :):):slight_smile: Εδώ γελάμε!!!
Θα τον ξεσκάτιζα Αχαχούχα!!!
Θα μάθαινα επιτέλους τι είναι αυτό το ρημάδι το offside Πρώην ποδοσφαιρίστρια και να μη ξέρω το οφσάιντ; Δεν παίζει!
Θα βγαζα τον σκασμό Αυτό κι αν δε παίζει!