Ο τέλειος άντρας

Με αφορμή του topic του thats και το παραπάνω post του freedom,ανοίγω το poll.Τι θα κάνατε ΕΣΕΙΣ οι γυναίκες για τους άντρες των ονείρων σας ? Εδώ μιλάμε έξω απ’ τα δόντια !

Δεν υπάρχει ο τέλειος άντρας… :!:

Εισαι σιγουρη;:-s

AX ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ…

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ… ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ…!!! :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Έκανες ένα βασικό λάθος γιατί στο σπόιλερ δεν είναι η φώτο του Warrel Dane :frowning:

Αλλά σε συγχωρώ :slight_smile:

Ο τέλειος άντρας???
…με φωνάξατε???.. 8)

χμ… ο τέλειος άντρας … νομίζω πως όλες τον έχουμε βρει κατα βάθος αλλά τον αρνούμαστε απο μαζοχισμό :stuck_out_tongue:

το τελειο και το απολυτο δεν υπαρχει… γιαυτο πρεπει να επιδειωκουμε το μετρο που ειναι μεσοτητα των δυο κακιων… οποιος καταλαβε καταλαβε (ο τελης(αριστοτελης) το λεει αυτο και συμφωνω μαζι του)

Ας σοβαρευτουμε δεν υπαρχει τελειος αντρας! και γενικοτερα δεν ψαχνουμε την τελειοτητα αλλα το διαφορετικο…είναι ένας μύθος που λένε οι γονεις στις κορες τους μόνο και μόνο για να την προστατεψουν (μουφα, η κορη καποια στιγμη ξυπναει) και ειναι και πολυ ασχημο να ψαχνουμε κατι που δεν θα βρουμε ποτε… γιατι πάντα θα βρισκουμε ένα ελαττωμα… Ας το παραδεχτουμε δεν υπαρχει τιποτα πανω στην γη, που να ζει, και να μην εχει ελλατωμα, ειτε αυτο λεγεται ρεψιμο, ειτε πεταω τα απλυτα σε ολο το υποοιπο σπιτι εκτος απο το καλαθι με τα απλυτα…:lol: :lol:

α)αν ηταν ημο-καγκουρας δεν θα ηταν τελειος.
β)την ποια? χαχαχαχααχχαχααχχαχαχα
γ)μπα.
δ)γιατι οχι ρε? Κι αμα ηταν ο Τζειμη Ολιβερ?8)
ε)σιγα τη θυσια πια. Δεν εχω πονοκεφαλο. Εχω συφιλη. Πολυ πιο πειστικο.
ζ)γιατι οχι και παλι:p
η)λετ μη θινκ… μπα.
θ)ξερω τι ειναι ηδη. αρα ατοπο.
ι)μπααααα:!:

Και δεν υπαρχει τελειος αντρας, 100 φορες τα χουμε πει. Η καθεμια μπορει να θεωρησει καποιον αλλο τελειο συμφωνα με τα δικα της στανταρ.

Παντως εγω για τον εν λογω, θα πηγαινα μεχρι μαρουσι που λεει ο λογος.:-s

Ο Τσαλίκης[κλικ μι] ξέρει όλη την αλήθεια:

[I]"Νά είμαι πρίγκηπας, να είμαι και αλήτης ,
Νά μαι κι απρόβλεπτος σαν μετεωρίτης,
Νά μαι γλυκός και τρυφερός ,
Μα κάπου κάπου νά μαι κι επιθετικός .
Να είμαι κύριος, να είμαι και μαγκάκι,
Αλλά και υπάκουο δικό σου στρατιωτακι,
Να μαι απλός κι αληθινός,
Μα απ τους άλλους νά μαι διαφορετικός.

Ο τέλειος άντρας, ο άντρας ο σωστός,
Ο πρόστυχος, ο έξυπνος, ο γοητευτικός
Ο τέλειος άντρας δεν είναι πουθενά
Γι αυτό κάτσε μαζι μου και μη ζητάς πολλά.

Να μην είμαι άστατος ούτε και γκρινιάρης
Να σε ζηλεύω χωρίς νά μαι ζηλιάρης
Νά μαι πιστός και στοργικός
Μα κάπου κάπου νά μαι κι αντιδραστικός

Να είμαι άψογος, αλλά και χύμα
Σκληρός για όλους μα για σενα ένα θύμα
Νά μαι τρελός και λογικός
Και φυσικά νά μαι μονογαμικός.

Ο τέλειος άντρας, ο άντρας ο σωστός,
Ο πρόστυχος, ο έξυπνος, ο γοητευτικός
Ο τέλειος άντρας δεν είναι πουθενά
Γι αυτό κάτσε μαζι μου και μη ζητάς πολλά.
"[/I]

Βέβαια άμα σου κάνει “κλικ”… :roll:
:stuck_out_tongue:

kατι μου θυμιζει αυτο με τις παντουφλες raistlin :lol:
Το χει πιασει το νοημα ο Τσαλικης εγω αυτο ξερω!
Κοριτσια δεν σκεφτηκατε την πιο απλη απαντηση… να μας ανεχεται… αυτος ειναι ο τελειος αντρας. Που υπομενει :Ρ (εκτος αν μιλαμε για περιπτωση θυματος απο την μερια της γυναικας)
Και πιο σοβαρα… δεν μ’ ενδιαφερει γιατι το κλλλικ που λεμε ποτε δεν το κανει σε κανεναν αυτο που εχουμε ορισει για τελειο.

Και για να μην ξεχνιομαστε

Γαματη φωτο ρε Αλοε :lol: :lol:
Παντως σαδιστικο το πολλ . Αν τα κανες αυτα μετα θα εψαχνες για την τελεια γυναικα :-s

Πλακα πλακα εγω ξερω ποια με ποια κοπελα θα ηθελα να ημουν μαζι αν ημουν αντρας. Η ξερω ποια θα ειναι η πρωτη επιλογη/μεγαλο κολλημα αμα καταλαβω οτι μ’ αρεσουν και τα δυο φυλα οι η γυναικες μονο. Κι ας ειμαστε ειλικρινης, αρκετες κοπελες το ξερουν αυτο.

Ε; :-s

Εντ φρομ μι.

Βρε κορίτσια…
βρε κορίτσια…

τσ τσ τσ τσ…

εδώ είμαι…μην ψάχνετε άλλο…

Θα κοιμόμουν κι άλλο!

Χαχαχα κι ομως υπαρχει!!!:smiley:

Με έχει η emma αρα δεν μετράω

και τι μασ νοιαζει αν ειναι τελειος η αν δεν ειναι??? αν φας κολλημα ,το εφαγες!!!:stuck_out_tongue:

Δεν υπαρχει ο τελειος αντρας και η τελεια γυναικα.Ολα ειναι σχετικα.Αλλα γουστα εχει ο ενας αλλα ο αλλος.Για μια εγω μπορει να μην ειμαι ο τελειος αντρας για τις υπολοιπες εσας θα ειμαι :lol: :lol: :lol: