Μεταννοειται = η μερα της κρισεως εφτασε εγω ξωμο&

λοιπον αρπαζω την ευκαιρια και φιαχνω νεο θρεντ αυτη τη στιγμη εχω τοσα νευρα που μπορουν να γινουν ακομα πιο πολλα αμα απαντησετε χαζα,θελω να ανοιξω πολλ για να επικεντρωθειτε εκει και να μην αρχισετε να σπαμαρετε αλλα βαριεμαι αλλα θα το κανω οσο και να βαριεμαι…

λοιπον πως αντιδρατε οταν εχετε νευρα(τελικα δεν θα βαλω πολλ βαριεμαι) ακραι α ηρεμα ισοπεδωτικα,φουτουριστικα(δεβ ξερω τι σημαινει αυτη η λεξη αλλα παντα ηθελα να την γραψω σε ενα κει μενο μου)/…/

εγω αντιδρω καπως αυτη τη στιγμη καπνιζω ενω ειμαι στο σαλονι και οι γονεις μου κοιμουνται παταω τα κουνπια του πληκτρολογιου τοσο δυνατα που ουτε γω ξερω τι μπορουν να παθουνν, καταναλωνω κοκα κολες-γαλα παγωτο καραμελε που εμεινε αραβικη πιτα με κετσαπ και μονο κετσαπ κατι λαλαγγιδες απο μανη κουλουρακια με μαστιχα αυτα για τωρα…επισης εχω ενα παραξενο βλεμμα σαν να τρεμει η φατσα μου και ειμαι σιγουρος οτι αμα δεν κανω λογκ αουτ θα φαω μπαν

μην αρχισετε τα προλαβα και προλαβα και αυτα
για οσους δεν σκεφτονται με την δικια μου τετραγωνη λογικη σε αυτο το τοπικ γραφουμε πως αντιδρουμε οταν εχουμε νευρα

α ξεχασα θελω να φωναξω και να αρχισω να χτυπαω το τραπεζει αλλα οι γονεις μου κοιμουντε αι το τραπεζει ειναι ακριβο

απογορευεται το σπαμ

Δεν φταιω εγω…Ισως υπαρχει κατι στην ατμοσφαιρα ή μου δινουν χαλασμενα τροφιμα…
Παντως 2 ειναι τα τινα. Εισαι καμμενος και [SIZE=“7”]ΠΡΟΛΑΒΑ[/SIZE]

…σπαω κατι και ολα μια χαρα. :slight_smile:

εσυ τι νομιζεις οτι εισαι αναρχικε τησ πλακας?

Ωραίο τοπικ. Τις περισσότερες φορές κρατώ την ψυχαριμία μου και πράττω ανάλογα με την περίσταση, όμως πάντα ψύχραιμα. Έχει συμβεί πολύ λίγες φορές να χάσω τον έλεγχο, κι αυτό όταν ήμουν πολύ μικρός απ’ ότι θυμάμαι. Γενικά δεν μου αρέσει να θυμώνω και συμβαίνει σπάνια πλέον και μόνο για πράγματα που έχουν κάποια ιδιαίτερη σημασία. Αλλιώς προτιμώ το δρόμο της αδιαφορίας.

Πλεον οταν τσαντιζομαι καθομαι και χαλαρωνω χωρις να χαλαω την ηρεμια μου.Βαθιες αναπνοες, διωχνεις κακες σκεψεις, αγνοεις καταστασεις και εισαι μια χαρα.

Πρωτα απο ολα μαθε να γραφεις και μετα με το καλο αρχιζεις και τα ποστ…

τι να μας πει και συ

αντε μην βγαλω το παρελθον σου στη φορα

αρχιζω και περιφερομαι στο σπιτι, λεω τα ιδια πραγματα συνεχεια , χωρις φασαριες κλπ.
ε καποια στιγμη θα ηρεμησω

παλιοτερα πλανωνομουν με τα αδερφια αλλα πανε αυτες οι εποχες…:frowning:

Πρωτα απο ολα, το ονομα του θρεντ λεει “γαμω”. Μα να εισαι τοσο σαπιος?
Ποιο παρελθον?

λεφτερη δεν θες να αποκαλυψω ολα αυτα που κρυβεις απο ολους ε?

θελω να πεταω ευθραυστα πραγματα σοτυς τοιχους και να κλωτσαω οτι βρω μπροστα μου αλλα επειδη τα ευθραυστα ειναι συνηθως ακριβα,αρκουμαι σε παντοφλες στυλο μαξιλαρια ρουχα μπουκαλια με νερο βιβλια που δεν προκειτε να διαβασω …μια φορα ειχα πεταξει ενα σβηστικο το οποιο εσπασε και εβαψε το κρεβατι και την καρεκλα μου.ευτυχως πανω στο κρεβατι υπηρχε σεντονι…αφου εσπασε το σβηστικο ο θυμος μου εδωσε τη θεση του σε μια εντονη ορεξη για καθαρισμα:-k

αρκετα χαρηκαμε:p εγω γενικα αμα εχω νευρα θελω να παω τζιμ να βαλω κιλα που να μην σηκωνω και να λιωνω για να βγαλω 2-3 επαναληψεις επισης περα απο το να καπνιζω μα ρεσει και να στριβω μπορω να στριψω30 τιγαρα και να τα κρατησω με απασχολει μου παιρνει την κουραση και τα νευρα

νομίζω υπάρχει κάποιο παρόμοιο… πλιζ ας τσεκάρει κάποιος που δε βαριέται (θα γελάσει και με τα παλιά τόπικς:p)

Αποκαλυψε οτι θες…θελω να δω τι θα επικαλεστεις…βλακακο

εγω δεν βαριεμαι παω να τσεκαρω αμα αργησω σημαινει οτι χαθηκα

Εσυ παλικαρε απο δω το πας απο κει το πας παντα στο κλειδομα και στο μπαν γυροφερνεις…

Εχεις ξεφυγει τελευταια:p

Σπαμαρεις ,βαριεσαι…

Στανταρ θα υπαρχει παρομοιο και θα το εχει ανοιξει ο ιδιος που ανοιξε και αυτο…πφφ

θα προτιμησω να μην σε εκθεσω αυτα που ξερω αμα ακουστουν θα σπειρουν την διχοννοια και δεν θελω δεν το κανω για σενα αλλα για τα αλλα παιδια του φορουμ

καλα εισαι

για να δεις ποσο ποταπος εισαι δεν υπαρχει παρομοιο θρεντ απλα για να βγαλεις κακια το πες ξερεις η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια…

επισης κυριε καρβου(λογω ηλικιας:p )δεν υπαρχει παρομοιο θρεντ υπαρχει ενα που λεγεται νευρα αλλα εχει εντελως αλλη λογικη σας παραθετω και το λινκ
http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=646

αμα εχω νευρα ακουω παπαροκαδες