Νέες Κυκλοφορίες 2019

άκου και αυτή τη κομματάρα

Είχε αναφερθεί και παραπάνω το La Dispute, αλλά μια επανάληψη δεν βλάπτει.

Τεράστια πράγματα ο δίσκος, με έχει τσακίσει εδώ και κάτι μέρες και δε λέει να ξεκολλήσει για κανένα λόγο.

Καλό θα είναι να τσεκάρεις τότε και τους Tripsitter, αγαπητέ @Ktn !

2 Likes

Βασικα τους ακουω απο το περσινο ep τους. Το LP το εχω κανει εδω και καιρο pre order. :wink:

Παίζουν και Αθήνα στο crow νομίζω, Ενδιαφέρουσα περίπτωση. Το ep είναι αρκετά καλο (ειδικά αν σκεφτείς το ποσό νέα μπαντα είναι) αλλά τα δύο καινούργια είναι ακόμη καλύτερα . Για να δουμε…

Σαν οι Celtic Frost να παίζουν το Revelations των Maiden ακούγεται το αρχικό riff

5 Likes

Ακριβώς αυτό όμως!

1 Like

Νέος δίσκος από Mark Lanegan ως Mark Lanegan Band τον Οκτώβριο, με τίτλο “Somebody’s Knocking”.

Πρώτο δείγμα το " Stitch It Up". Ωραίο κομμάτι και up tempo (για Lanegan πάντα ε).

Με την άχρηστη πληροφορία της ημέρας να λέει ότι παίρνει μέρος ο ίδιος σε βιντεοκλίπ του μετά από 15 χρόνια :yum:

3 Likes

Γαμώ ήταν.

Έχει ξεσαλώσει τα τελευταία χρόνια :yum:.

3 Likes
1 Like

βγήκαν σήμερα νέα Lost in Kiev και Rodrigo y Gabriela

Κυκλοφόρησε η συνεργασία μεταξύ της Marissa Nadler με τον Stephen Brodsky (Cave In, Mutoid Man, Old Man Gloom κ.α).

3 Likes

Συνεχίζουν να κάνουν πλάκα σε ο,τι νεοthrash κυκλοφορεί εκεί έξω

3 Likes

δυνατό

Απο νεοκοπα μελη του φορουμ η μπαντα;

4 Likes

Jim ολίγον τι σε φάση “Inside Out” περιόδου. Μ’ αρέσει που ο Arch ρίχνει τους κάπως τους τόνους.

4 Likes
3 Likes

Κάπου εδώ να κάνω μια αναφορά στους Μaraton που τους άκουσα μετά από αυτή την κριτική.
Εξαιρετικό ποπ/ροκ που leprous-ιζει, βασικά ακούγεται πολύ φρέσκο και σαν μια μείξη muse/Leprous, το οποίο μόνο καλό μπορεί να είναι. Περιμένω μεγάλα πράγματα.

2 Likes

Χαίρομαι που τσέκαρες και σου άρεσαν!

Πάρε και δείγματα από δυο ακόμα κυκλοφορίες με pop στοιχείο που ακούω αυτό τον καιρό και βγαίνουν μέσα στον μήνα.

2 Likes

Τους port noir τους είχα πετύχει πριν κανα μήνα στο youtube, συμπαθέστατοι μπορώ να πω.
Τους royal public δεν τους είχα υπόψη μου.

1 Like