Νέες Κυκλοφορίες 2019

1 Like

Μπα; Δεν το 'χα πάρει χαμπάρι ότι βγάζουν CD αυτοί φέτος.

Δε μ’ ενθουσίασε το κομμάτι καθόλου.

1 Like

Τι αλμπουμάρα είναι αυτή; Leprousίζει πάρα πολύ βασικά, αλλά αυτό μόνο καλό είναι.

1 Like
2 Likes

3 Likes
1 Like

τον ασταμάτητο έχουνε :smile:

1 Like

Παει ξεπουληθηκαν κι αυτοι

Ποτέ δεν ξέρεις με δαύτους. Αναμένουμε

1 Like

πολυδιαστατο. Ακουστε το ολοκληρο

1 Like

Το άκουγα το απόγευμα και η μουσική τους στροφή ή μάλλον ο εμπλουτισμός ιδεών και ειδών είναι κάργα ιντριγκαδόρικος


εχει λιγο καιρο αλλα ειναι ωραιο, διατηρουν αυτο το παιχνιδιαρικο φιλινγκ
1 Like

Παλιά μέλη δε διατηρούνε…

Να και το πρώτο single από τον καινούριο δίσκο που αναμένεται να κυκλοφορήσει στις 2 Αυγούστου.

Η μπάντα που παίζει πάνω από Tremonti και Black Label Society στα φεστιβάλ για να μην ξεχνιόμαστε!

2 Likes

Χαχα
Οι γκονγκ ειναι ιδεα

ομολογώ ότι όταν ήμουν λύκειο πριν καμιά 10ρια χρόνια και ακούγαμε Skillet , 3 days Grace , Breaking Benjamin, Trapt κλπ της συνομοταξίας δεν περίμενα ιδιαίτερα ότι θα υπάρχουν ακόμα , τα έβλεπα ως μόδα της γενιάς μου

Έχω να ακούσω Skillet από το Hero

Το αποπάνω είναι οριακά για τα μεγάλα κλαμπ της παραλιακής. Και άνετα θα πίστευα ότι είναι Imagine Dragons ( σκέφτηκα believer με το που το άκουσα )

Μ’ αρέσει αρκετά πάντως . Αν και είναι γνωστό ότι είμαι χατζημεταλλας

Είναι catchy , μακάρι όντως να τα έπαιζαν στα μαγαζιά αλλά απέχουν απ την κουλτούρα μας . Σπίτι ψιλοαπίθανο να βάλω τέτοια μουσική όμως

ΥΓ : το που παίζουν δεν λέει κάτι παραπάνω απ το ότι προφανώς αρέσουν

3 Likes

Ρε γαμωτο δεν ξέρω αν ήταν πάντα έτσι, και μπάντες όπως οι skillet η οι papa roach πήγαιναν όπου πάει το ρεύμα, η κατάντησαν έτσι για να βγάλουν το ψωμάκι τους, όπως και να έχει με ενοχλεί περισσότερο τώρα που είμαι γηραιότερος και πιο παράξενος…

Τεράστια απογοήτευση το νέο Steel Prophet. Καταλαβαίνω ότι ψάχνουν μια τελευταία ευκαιρία για κάποια εμπορική αποδοχή και τους δικαιολογώ. Αυτός ο Λιαπάκης πολύ μάπα το καρπούζι, μέτριος hard rock τραγουδιστής δεκαετίας 80. Καμία σχέση με τον Mythiasin. Οι συνθέσεις φανερά απλοικοτερες και φτιαγμένες για να πιάσουν το κοινό που αρέσκεται στο γερμανικό power metal της οκας. Κρίμα. Τουλάχιστον ακούγεται ξεκούραστα.

1 Like

Σαν mystic prophecy ήταν με καλύτερα παιξίματα.