Νέες Κυκλοφορίες 2019

Φοβερό είναι όντως! Ελπίζω να είναι καλύτερος ο δίσκος συνολικά από το τελευταίο Firespawn, και αυτό και το “Fit For A King” που είχαν κυκλοφορήσει πριν κάτι μήνες με έχουν κάνει να αναμένω πολύ δυνατό δίσκο. Πάντως προσωπικά μιλώντας, τόσο το death ‘n’ roll των Entombed όσω και ο πρώτος δίσκος των Entombed A.D. μου αρέσουν πάρα πολύ. Για να δούμε.

1 Like

Δεν απεχθάνομαι το death’n’roll, το ακούω ευχάριστα αλλά το ότι δεν ακούσαμε ποτέ έναν αληθινό διάδοχο του clandestine το θεωρω μεγάλο κρίμα. Ναι και το fit for a king πολύ καλό, μάλλον θα είναι ο καλύτερος τους δίσκος.

1 Like

Πιο συμπαθητικοί και σε στιγμές ακόμη πιο κοντά στα “μέτρια” άλμπουμ των BT από ποτέ, δλδ Mercenary και Honour-Valor-Pride. Διασκεδαστικότατο.



28 Ιούνιου.

Heavy όπως πρέπει να είναι και με παραγωγάκλα.
Αναρωτιέμαι γιατί δεν τους έχει φέρει κανείς ακόμα.
Ολοί οι κουτσοί, στραβοί, μουγγοί έχουν περάσει πασαρέλα απο δω.

Rain of Salvation :stuck_out_tongue:

1 Like

Η καλύτερη ατάκα που είχα ακούσει ήταν Pain of STARVATION :smiley:

Νόμιζα θα ήταν μία μπάντα-παρωδία στους Pain of Salvation, και τελικά βρέθηκα ανυποψίαστος μπροστά σ’ αυτόν τον old-school, hXc οδοστρωτήρα που μου θύμισε τις μέρες που έλιωνα Earth Crisis, Strife και All Out War! Χωρίς πλάκα, οι τύποι το έχουνε πιάσει το νοσταλγικό συναίσθημα πάρα πολύ, το EP θα μπορούσε άνετα να είχε κυκλοφορήσει στα μέσα των 90’s!

1 Like

εμένα πάντως μ’αρέσουν και τα 2 Μπατουσκάκια :smile:
1 Like

2 στα 2 οι αποπάνω μέρχι στιγμής

Σε άλλα νέα…
Νέο δείγμα από Lingua Ignota

και σήμερα κυκλοφόρησε νέο σόλο άλμπουμ ο Thom Yorke

2 Likes

Και εμενα μου αρεσε πολυ! Εχω διαβασει διαφορα ραντομ σχολια απο κοσμο που δεν ενθουσιαστηκε , αλλα πιστευω θαναι πολυ καλος δισκος.

1 Like

Πάντως το “Arluck” κερδίζει στα σημεία (:grin:) μέχρι στιγμής και ίσως ο λόγος να είναι το μπάσο…

1 Like

Καλα το Arluck σπερνει! image

Προς το παρον το Arluck μου βγαζει Station vibes, ενω το Milano πιο πολυ απο Guidance.

1 Like

βγηκε και το Black Keys

Foy Vance λατρευωωω!

Καύλα

1 Like

Μαζί με το άλμπουμ κυκλοφόρησε και ένα 15λεπτο mini movie στο Netflix.

ΔΕΝ υπάρχει αυτός ο δίσκος.

1 Like