Νέες Κυκλοφορίες 2019

Sabaton_-_The_Great_War

4 μέρες έμειναν για να κυκλοφορήσει ο νέος δίσκος. Εξαιρετικά τα 2 τραγούδια που έχουν βγάλει μέχρι στιγμής. Νομίζω είναι προφανές γιατί οι Sabaton παίζουν πάνω από Accept στα φεστιβάλ. Απολύτως δίκαια.

1 Like

Ναι είναι καλά τα 2 κομμάτια που είδα… Βέβαια για τα αυτιά μου οι Accept της επανένωσης 2009/2010-σήμερα είναι ανώτεροι μουσικά

Κάνουν ωραία σόου απ την άλλη οι Sabaton

Ένα μεγάλο ρησπέκτ:

3 Likes

Νέο βίντεο από την Chelsea Wolfe.

4 Likes

guys

εχει ηδη βγει το Is The Soul Just A Metaphor? που ειναι συγγενικο του Wait και του A Night on the Town

Δίσκος που σε ωθεί να ακούσεις και να αποδεχθείς την συλλογιστική του. Σύντομα θα ακολουθήσει και μια συζήτηση με τον δημιουργό.

3 Likes

Και τα καρουλια μεσα !!!
Θυμιζει λιγο inner self τωρα που το ξανακουω το riff
3 Likes

“Κυκλοφόρησε” το νέο άλμπουμ από Lingua Ignota…Άντε καλές φρίκες…

2 Likes

ναι εδω και μια εβδομαδα. Πολυ καλο ειναι

1 Like
1 Like

Πού το βρίσκουμε αυτό;

Προς το παρον ο μονος τροπος να αποκτησεις το αλμπουμ ειναι παραγγελνοντας ολο το box set με τα Acts. Επειδη εχει υπαρξει καθυστερηση με τις αποστολες, στειλανε αυτο το κομματι με email σε οσους ειχαν κανει pre-order.
pm για περισσοτερα

ω ρε

1 Like

Φρεσκο Monolord
20 Σεπτεμβρη το αλμπουμ.

Όταν έχεις φτιάξει με τον αδερφό σου μια από τις μεγαλύτερες μπάντες του σύμπαντος και γράφεις ακόμα κομματάρες…

1 Like

Τούτοι εδώ είναι σταθερά γαμάτοι τύποι. Και από τις καλύτερες live μπάντες που έχω δει τα τελευταία χρόνια.

3 Likes

Νεο SIBIIR μας ερχεται - προς το παρον ειναι αγοραστο (καλα για τιποτα) αλλα απο βδομαδα γινεται released το αλμπουμ.

Παλαιοτερο τιουν ;

Kayo Dot 6 Sep

2 Likes