Νέες Κυκλοφορίες 2019

Σολακι in the style of Dimebag :love_you_gesture::+1: … …Συνολικά οκ

1 Like

δεν με τρέλανε αλλά οι μελωδίες στο ρεφρεν είναι πολύ γουστόζικες

και τα τοπία στο βιντεο γάμησε τα :+1:

triple post γιατί έτσι

αυτό το έχουμε ξαναβάλει ;; ωραίο

EDIT : Ωπα δεν είχα προσέξει ότι το @MetalBulldog έβαλε όλο το αλμπουμ. Μπράβο στην εταιρία . Δεν ξέρω τι απαιτήσεις έχετε απ την μπάντα και πως σας φαίνεται , εμένα με ξέρετε δεν είμαι και τρελός γνώστης . Αυτό που ακούω γαμάει πραγματικά. Μπράβο τους , τι να πω , είδα έχουν να βγάλουν δίσκο απ το 1996

5 Likes

Πολύ καλός δίσκος, το συγκεκριμένο μέχρι στιγμής είναι το αγαπημένο μου από τον δίσκο, μου αρέσει πολύ και το τελευταίο κομμάτι που είναι κάπως διαφορετικό. 8 τραγούδια, κάτι παραπάνω από μισή ώρα καλου speed/thrash metal. Σαν να μην πέρασε μια μέρα πραγματικά. Επίσης φοβερή παραγωγή, καθαρή όσο πρέπει αλλά καθόλου πλαστικουρα, από τον παραγωγό των Power Trip .

5 Likes

Τι ωραίες κιθάρες ειν τούτες ωρε!!

1 Like

Τι θεόβαρο γαμίδι είναι αυτό? Πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω δισκάάάάάάάάάάάάρα!!!

1 Like

Παίζει σοβαρά και για δίσκος της χρόνιας από τώρα!!! Έχω πάθει μ#&#€πλάκα.

Οι πιτσιρικάδες δεν αστειεύονται

1 Like

Με το προηγούμενο δεν είχα τρελαθεί, αλλά εδώ το βρήκαν ακριβώς. Έχουν χώσει και πολύ Slayer μέσα και το έχει κάνει νοστιμότατο! Και συμμετοχή από Keith (Every Time I Die)! Έχω μείνει μαλάκας.

1 Like

Πολύ ενοχλητικά φωνητικά όμως, δεν πιστεύω ότι μπορώ να τα αντέξω για έναν δίσκο. Το κομμάτι είναι οκ

1 Like

Ο νέος δίσκος των tool είναι εκεί εξω

Out on the road-kill!!

2 Likes

Λογικά θα έχει ποσταριστεί ήδη…αλλά καλή και η υπενθύμιση για την μπαντάρα. (Το Mariner συνεχίζει να με “σοκάρει”).

Cult of Luna - A Dawn to Fear (20 Σεπτεμβρίου).

CultOfLuna-ADawnToFear

4 Likes

Δεν ήταν instrumental μπάντα, ή σκέφτομαι κάποιους άλλους; Πολύ ενδιαφέρον in any case.


:slightly_smiling_face:
1 Like

2/2 μέχρι τώρα ο Mark Lanegan…για να δουμε τι θα λέει και ολόκληρος ο δίσκος.

@pantelis79 αυτό που λέγαμε ότι δεν παίρνει μέρος ο ίδιος στα βίντεο κλιπς του εδώ και 15 χρόνια, έχει και εδώ 2/2…τι συμβαίνει? :joy:

3 Likes

Θα σπυ γραψω για Λανεγκαν οταν παω σπιτι. Απο αυτιστικος εχει γινει Μητσαρας :joy:!

2 Likes

Νέο άλμπουμ από Have A Nice Life στις 8 Νοεμβρίου

Και δείγμα…

2 Likes

Δείγμα από το επερχόμενο Angelwitch

3 Likes