Νέες Κυκλοφορίες 2019

H ανάληψη των φωνητικών εξ’ ολοκλήρου από τον Vortex, θα επιφέρει πολύ ιδιαίτερα αποτελέσματα…

6 Likes

Ωραία μαντάτα αυτά. To τραγούδι μου έβγαλε αμέσως μια αύρα από Audrey Horne

3 Likes

Θα μιλήσει η ψυχή του Olden Domain και ας μην του φαίνεται εκ πρώτης όψεως. Υπάρχουν κάτι φωνητικές γραμμές που σε πιάνουν απροετοίμαστο.

Bridges And Anchors?

1 Like

Ε ναι,σε αυτό το τραγούδι κάνει μπαμ. Η παραπάνω 1η πρότασή σου είναι πολύ ενδιαφέρουσα,τουλάχιστον.

1 Like

Το “Voices” π.χ;

pippin

1 Like

χαχαχα το Lights νομίζω ακόμη καλύτερα.

Πόσο δίκιο έχεις όμως.

[quote=“potofgold, post:507, topic:62254, full:true”]

1 Like

Ωραίος δίσκος ρε φίλε, πολύ ωραίος. Ερμηνεία καθηλωτική και κιθάρες για φίλημα

1 Like

Και σκέψου ίσως είναι λίγο πιο επιθετικός από το προηγούμενο και ας μην του φαίνεται. Τρομερές ερμηνείες, από τις καλύτερες του Vortex…

Winter thrice θυμάμαι και αγαλλιάζει η ψυχούλα μου

3 Likes

Τέτοια μου λέτε και μου ανοίγετε την όρεξη. Μακράν ο αγαπημένος μου τραγουδιστής των Borknagar των Arcturus.

2 Likes

Κυκλοφόρησε το επίσημο audio. Καινούριος Ozzy Osbourne μετά το 2010, έστω και σε featuring. Ωραίο και το solo στην ηλεκτρική κιθάρα στο τέλος.

2 Likes

Ozzy με autotune. Κολλητικό το κομμάτι πάντως.

Πρεπει να ειναι εδω και χρονια σε autotune στο studio η Οζζακλα :stuck_out_tongue:!

3 Likes

Δεν το ανοιγω καν λογω Post Malone το τραγουδι, αφου τον αντιπαθω φουλ.

3 Likes

Έλα τρολιες είναι δεν παίζει…

Βασικά μια χαρά παίζει, θλίψη

2 Likes

Βασικά δεν παίζει να είναι τρολιες, είναι απλά νεαρά άτομα που δεν έχουν επαφή με το μεταλ. Γιατί θλίψη?

Εχει χτισει πολυ καλη σκηνη στο χωρο αυτο η Αουστραλια!

τι κολλητικα τα 2 νεα τραγουδια των Ghost ρε!οταν τα ακουσα 1η φορα ημουν σε φαση " εεε οκ καλα ειναι…" και μετα απο καμια ωρα τα τραγουδαω ασυναισθητα…

2 Likes
1 Like

Αυτή είναι η μαγεία αυτής της μπάντας, σου κολλάνε οι μελωδίες τους στο κεφάλι σαν σκατα στα παπούτσια…