Νέες Κυκλοφορίες 2019

Με μία πρώτη εκτίμηση, ο δίσκος παρουσιάζεται αρκετά δυναμικός, ανάλογος του πρώτου άσματος “Empire of Oppression”.

Κιθαριστικός, ηρωικός και με αυτό το μπομπάτο ήχο στα τύμπανα.

Το “Daring Ignorance” είναι από τα πιο ωραία τραγούδια του δίσκου. Θα έλεγα ότι παρουσιάζουν αρκετά κοινά σημεία με τους we.own.the.sky και με αναφορές στους If These Trees Could Talk.

2 Likes

Άλλο ένα απ΄το καινούριο των Horizon’s End

1 Like

Πηγα να πω “ωραια βυζια ο Λιντεμανν” αλλα βλεπω 5 χερια και 3 ποδια και εχω μπερδευτει

1 Like

Από βυζιά δεν ξέρω αλλά από μουσικά δείγματα πάμε καλά… χαχα

Άντε να βγει και video clip γιατί δεν τα χορταινω.

Στα μουσικά δείγματα αναφέρεσαι;

3 Likes

Προφανώς τα βυζΓια εννοεί ( θέλω να πιστεύω)

1 Like

Ε ναι. Πάντα. Έχουν δώσει καλά δείγματα κατά καιρούς :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

Αυτός ο ήχος της κιθάρας…trademark

τίμιο

edit: τι γαμάτο ρεφρεν είναι αυτό ρε;;

3 Likes
1 Like

O γρηγόρης σε μία ακόμη ρομαντική στιγμή που συνοδεύεται με κόκκινο κρασί και κεράκια

1 Like

“Κυκλοφόρησε” το νέο Swans

2 Likes

Midlife crisis…

2 Likes

Το αγορασαμε ηδη :stuck_out_tongue:!

Πολύ ωραίο κομμάτι, νομίζω ότι είναι το δεύτερο που κυκλοφόρησε. Το έχω ήδη παραγγείλει, αναμένουμε. Κ οι Λοστ ανακοίνωσαν ότι μπαίνουν στο στούντιο…:metal:

1 Like

midlife crisis που να κρατάει κοντά στα 9 χρόνια δεν το βλέπω να παίζει.
εγώ το καταλαβαίνω ότι παίζω ότι γουστάρω (ναι και grind) και ας είμαι και 50 φεύγα. Το κομμάτι σπέρνει by the way … Είναι απίστευτό πως ότι και να παίξει το κάνει να ακουγεται πιασάρικο και ευκολοάκουστο

Πως; Η αμαζον ακόμα λέει θα τα στείλει την ημέρα της κυκλοφορίας (25 Οκτωβρίου) :frowning:

Από το live του Gira στο Temple :wink:!

1 Like