ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΖΥ

Εύχομαι χρόνια πολλά οτι αγαπάς να το χεις.Ωραία αμαξια υγεία και μια καλή γυναικα(δύσκολο το ξέρω:p ).

Πολλα και ποιοτικα χρονια, με rock ‘n’ roll and groupies! :smiley:

(και να σε σπονσοραρει η dw :p)

Χρόνια πολλά και καλά μέγα μοδεράτορα Κωστή! :smiley: :smiley: :smiley: Πάντα ευτυχία, υγεία, επιτυχίες και ό,τι καλύτερο!!! 8) 8) 8)

Xρονια πολλα στον μεγα μοδερατορα Κωστή…Ευχομαι υγεια,ευτυχία και οτι επιθυμεις και ονειρευεσαι να γινει πραγματικοτητα…:slight_smile:

Χρονια Πολλα Κωστη, οτι επιθυμεις και παντα ευτυχισμενος και χαμογελαστος!:smiley:

Οκ τωρα τα παιρνω πισω, μην συμβει τιποτα και το 'χω βαρος.:frowning: :-s :stuck_out_tongue:

Κωστή σου εύχομαι από τα βάθη της καρδιάς μου ό,τι επιθυμείς να μη σου το ευχηθώ ποτέ!!!

Χρονια πολλα και ευτυχισμενα , οτι επιθυμεις να το εχεις:)
keep rocking!!

editκαι μην ξεχνας τον δημιουργο του thread:p

Χρόνια πολλά και καλά ρε αγόρι!!!
Σε αγαπάμε!!!

:smiley: :smiley: :smiley:

Χρόνια πολλά ρε ψηλέ, πολύχρονος και ότι επιθυμείς:) :slight_smile:

χρονια πολλα φιλε κωστη!..

Χρονια πολλα man!!

Ευχομαι τα καλυτερα και κυριως να κατσει στ’ αυγα του ο Σωκρατης.
Αν οχι, τουλαχιστον να φερει Αλεφα!!

Xronia kala sta pio diasima magoula ever kai sou eyxomai na min stafidiasoun pote re alitara!

Sou eyxomai kapoia stigmi na sou kanei paragogi se album sou o Desmond kai sou eyxomai kala jamarismata me ton Simon Philips otan tha exeis ginei diasimos olokliros (pera apo ta magoula ennoo).

Telos sou eyxomai stis 16 tou mina na se piasei kopsimo kai na katseis spiti giati eimai kai ziliaris antras (me tin gynaika mou re aliti?). Just kiddin of course…I really need that report, name your price! :stuck_out_tongue:

Me polli agapi :rockon:

D

Χρονια πολλα ρε κοντε!Ο,τι επιθυμεις δικο σου,εκτος αν επιθυμεις το κυπελλο το αλλο Σαββατο,τοτε ακυρο,το παιρνω πισω.

Αντε και του χρονου ρε!

Χοχο, ευχαριστώωωωω!!! Θενκ γιου πιπολ! Γιου ολ ρουλ!
Ελπίζω αύριο να απαντήσω σε ένα-ένα τα μηνύματα / ευχές :stuck_out_tongue:

Κι επειδή έχω γενέθλια κερνάω: Ένα σπαμ στον καθένα χωρίς να σβηστεί :stuck_out_tongue: :lol:

Όλες τις καλύτερες ευχές κι από 'δω! 8)

Αλλά μη φύγεις απ’τη σχολή, ποιος θα μου κάνει παρέα; :frowning:

Happy b-day με πολυ κεφι, μπυρα, λεφτα, υγεια και deep purple!

Μέγιστε θεουλίνε Κόζυ, σου εύχομαι χρόνια πολλά και καλά, και ό,τι επιθυμείς να το έχεις!
υγεία αγάπη και ζουμί από τσίπουρο είναι 3 αγαθά που μπορώ να σκεφτώ και να σου ευχηθώ να έχεις σε αφθονία!
Cheers man! :slight_smile:

Happy Birthday Cozy ολυμπιακάρα!!! Οτι καλύτερο φίλε να αποκτησεις σύντομα. αααα και η ομάδα μας να πάει όπως θες… :smiley:

Xρονια καλα ψηλε κοκκινομαγουλινε ο,τι επιθυμεις

reunion rainbow ε

Ευχομαι χρονια πολλα και καλα στο κορυφαιο drummer και κορυφαιο mod ολων των εποχων!!! Εισαι ο καλυτεροτερος ρεεε!!! Να εχεις ο,τι επιθυμεις και να σου πηγαινουν ολα καλα παντα!