ΔΙΣΚΑΔΙΚΑ

Όντως μετακόμισε στον Πειραιά όπως φαίνεται.

http://www.offtherecord.com.gr/index.php?route=information/contact

…Καραίσκου, δεν θυμάμαι το νούμερο, πίσω απ’την εκκλησία, ήταν μέχρι τον Γενάρη του 2007, το Ροκ Σίτυ, στον Πειραιά, και μέχρι πριν κάμποσο καιρό που τσέκαρα δεν είχαν αλλάξει και την ταμπέλα:):!:

…το επισκεύτηκα το πρωί…μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις, καλές εώς πολύ καλές τιμές, καινούριες κυκλοφορίες και πολλές παλιές σε μέταλ, ροκ, πανκ, αλτέρνατιβ…έχει δισκογραφία Dead Kennedys, και γενικά πολλά καλούδια…το χάρηκα…έλειπε απ’τον Πειραιά!

Δεν ξέρω αν το έχει αναφέρει κάποιος αλλά τσεκάρετε που έχει γυριστεί το βιντεοκλίπ του παρακάτω χαζοτράγουδου.
http://www.youtube.com/watch?v=3UgNWPV-z3c
Λε τραζίκ.

Πωπώ, δεν παίζει να ξανάδε τόσο πολλές γκόμενες ταυτόχρονα το μαγαζί.

Ό,τι κοντινότερο για τον συμπαθητικό γιούζερ που αναζητούσε μεταλλάδικο με γυναίκες.

Το No Remorse να έχει γίνει Villa Mercedes και γκόμενες να χορεύουν σε μπουρναζιότικους ρυθμούς μπροστά από Heavy Load και Running Wid bootlegs, σουρεαλισμός! :lol2::lol2::lol2:

Ρε ΄σεις πραγματικά είναι ότι πιο επικό έχω δει τις τελευταίες μέρες:lol::lol::lol::lol3:

τι ειδουσ μουσικη εχει?

Κλάμα! :lol2::lol2::lol2:

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3: οτι να 'ναι ομως!!!

μπορεί να μου πει κάποιος δισκοπωλεία κοντά στον λευκό πύργο με μεταχειρισμένους και μη δίσκους των 60’, 70’, 80’ κυριωσ rock ,hard rock και progressive ?

Ε περπάτα 2 λεπτά και πάνε ναυαρίνου, τα έχουμε συζητήσει πριν κάτι σελίδες

παιδες δεν εχω διαβασει ολα τα ποστ…αλλα αμα δεν το εχει αναφερει καποιος αλλος φιλος ποιο πριν να τσεκαρετε το play.com ειναι το μοναδικο σαιτ που δεν εχει εξοδα αποστολης και εχει εκπληκτικες τιμες. πχ ειχα παρει το νεο OPETH special edition με DVD 11.50 ευρω, το νεο DT επισης καπου τοσο και παει λεγοντας.

ΥΓ: οσοι φιλοι ειναι απο θεσσαλονικη θα μπορουσαν να μου πουν εκτος απο τα γνωστα μαγαζια ναυαρινου,alone,ticket house,metropolis υπαρχει κανα αλλο ψαγμενο μαγαζι που να μου εχει ξεφυγει?? :stuck_out_tongue:

Δεν ειμαι απο Σαλονικα αλλα αν ενδιαφερεσαι για 80s πραγματα, και για 80s revival, τοτε Steel Gallery is the place!!!

…και απέναντι απ’το Bolivar έχει ένα δισκάδικο μπλουζάδικο, αλλά δεν έχω συγκρατήσει όνομα:):!:

Το X-BALL λες ή αλλιώς Hades Records.To έχει ο τραγουδιστής/κιθαρίστας των Omega.

…ααα τα Χριστούγεννα, πήραμε από εκεί με τον Sok το cd των Ravencult και τό’χε χαρεί τόσο πολύ που φανταστήκαμε ότι έχει κάποια σχέση με το συγκρότημα:p…όπως και νά’χει πολύ καλές τιμές, και ωραίος χώρος:):!:

Off topic, αλλά ο τύπος των Omega λογικά χάρηκε τόσο πολύ, επειδή έχουν πολλά κολλητιλίκια με τους Ravencult, γι’ αυτό. Απ’ όσο ξέρω ετοιμάζουνε και σπλιτ.

ε καλά κάνει και χαίρεται.
[I]Και χαίρεται επίσης, που τιμάτε/πατάτε στο μαγαζί του οι μεταλλάδες.[/I]
Σε καιρούς δύσκολους, το’χουνε ανάγκη, ξέρετε…

Μα δεν το είπα με αρνητικό τρόπο, ίσα ίσα. Απλά μια πληροφορία έδωσα :wink:

Είχα πάει πρόσφατα και πήρα από εκεί το “Crystal Logic” των Manilla Road και το “Satanic Royalty” των Midnight σε πολύ καλές τιμές.Τώρα έχω βάλει στο “μάτι” κάτι βινύλια των Sacrifice(18 ευρώ).Γενικά έχει αρκετή ποικιλία.Μπορείς να τον πεις επίσης να σου παραγγείλει από το ίντερνετ διάφορους δίσκους.Ας πούμε εμένα το Crystal Logic 16 ευρώ μου βγήκε και το παρήγγειλε από το ίντερνετ.Έχει και αρκετά σπάνια albums(CD),μεταχειρισμένα όμως,αλλά σε καλές τιμές.
Offtopic τώρα μου είπε ο ίδιος ότι θα κάνουν τώρα Απρίλιο-Μάϊο Greek Tour μαζί με τους Ravencult.Το φθινόπωρο θα φέρει και NECROMANTHEON μαζί με DEATHHAMMER