ΔΙΣΚΑΔΙΚΑ

νομίζω για prog ειδικά, το πάρε-δώσε στη Ναυαρίνου είναι ότι πρέπει, το παιδί έχει πάρα πολλές γνώσεις και είναι πολύ εξυπηρετικός.

Οι Ηπειρώτες προτείνετε αξιόλογα δισκάδικα στα Ιωάννινα.

Τι θες να αγορασεις ? Αλεκο Κιτσακη ? Σαββα Σιατρα ?
Πετρολουκα Χαλκια μηπως ?

Ρε πανε να πιεις κανα τσιπουρο και να φας κανα μπακλαβα.
'Η τιποτα βατραχοποδαρα.

Βασικά προτιμώ τα χέλια. Υπάρχουν αυτή την εποχή; :smiley:

Δεν γνωριζω.Ωραιοτατα τα χελια ε.

Ψητά στα κάρβουνα ή στη σούβλα είναι ΑΠΟΘΕΩΣΗ!!!

Καλά ρε άρχοντα,τι ονόματα είναι αυτα που ανέφερες.Το οτι θα δίαβαζα για τον Πετρολούκα στο ρόκινγκ δεν το περίμενα ποτέ.:respect:

Να σε φτιάξω κι άλλο τώρα; Υπάρχει θρεντ με κλαρινιτζήδες. Ψάξου :!:

Παίδες, κατέβαινα την Ιπποκράτους από ψηλά (Αλεξάνδρας) και κάπου πριν την Καλλιδρομίου νομίζω, κοντοστάθηκα σε ένα μικρό, γωνιακό δισκάδικο που δεν το είχα προσέξει ποτέ με πολύ φθηνά, παλιά βινύλια (τουλάχιστον απ’ό,τι τσέκαρα απ’έξω γιατί δεν μπήκα). Γνωρίζουμε κανα ίνφο ?

Επίσης, με το κεντρικό Metropolis τί έγινε ? Έκλεισε οριστικά ? Δεν έχω κατέβει προς τα κει.

Πριν κάποιες σελίδες, κάποιος είπε ότι θα πάει σε καινούργια διεύθυνση. Περισσότερα δεν ξέρω, και γω δεν έχω κατέβει προς τα κει πρόσφατα να δω.

Υπάρχει ακόμα- προς το παρόν.
Λίγα πράγματα. Άνω κάτω αχταρμάς…

Το Μετρόπολις έχει μπει στο άρθρο 99, λογικά προσπαθεί να γλιτώσει όσες περισσότερες οφειλές μπορεί.

Και ρε παιδια, επειδη δεν μου ερχεται κανενα δισκαδικο προχειρο στο μυαλο, ροκ σιντια (80ς και πισω) που βρισκουμε? Τουλαχιστον βασικα/κλασσικα/οχι τοσο ψαγμενα, που εγω εβρισκα στο μετροπολις. Οχι μεταχειρισμενα προφανως.

κανένα καλό δισκάδικο με 00s κυκλοφορίες έχουμε? ΟΧΙ μεταλ όμως ε! :stuck_out_tongue:

…αύριο μέρα δισκοπολείων…και όλα τα δισκάδικα θά’χουν χαμηλότερες τιμές…θα πάει κανείς;:):!:

Εγω θα παω στον Λωτο (θεσσαλονικη) πρωι πρωι. Εχει καλη εκπτωση και ενδιαφεροντα βινυλια. Ελπιζω να προλαβω

Δεν ξερω ομως αν εχει αρκετες απο τις ειδικες κυκλοφοριες για Record Store Day

…η φάση αυτή γίνεται κυρίως για τα βινύλια, κυρίως εισαγωγής…έτσι μου είπε το παιδί απ’το Oftherecord στον Πειραιά…θα υπάρχουν αρκετές προσφορές και σε cds:):!:

Μολις γυρισα απο λωτο. Αλλη μια οικονομικη αφαιμαξη…

…ωραίος και πρωινός:):!:

Ειχε καποιες ειδικες κυκλοφοριες για τη μερα. Εγω χτυπησα δυο remaster cure περιορισμενων αντιτυπων σε εγχρωμο βινυλιο. Μου ειπε οτι θα ερθουν κι αλλες κυκλοφοριες τις επομενες μερες. Δεν γινοταν να ερθουν ολες σημερα