ΔΙΣΚΑΔΙΚΑ

Λογικά θα έχεις πάλι ενημέρωση όταν το δέμα σου μπει στην Ελλάδα. Μέχρι τότε, θα βλέπεις απλώς ότι είναι κάπου στον δρόμο. Μην ανησυχείς, θα έρθει. Κι εγώ έχω παραγγείλει κάτι που έφυγε από Ολλανδία και είναι “in transit to region” εδώ και μερικές μέρες. Με ενημερώνουν επίσης ότι: “Because this parcel hasn’t arrived in the country of destination yet we are not able to give you any indication about delivery date and time.” Φαντάζομαι κάτι τέτοιο συμβαίνει και με τη δική σου παραγγελία, προσωπικά μου έχει ξανατύχει.

1 Like

αυτο θελω να πιστευω και εγω γιατι απο τη μια σκεφτομαι την κατασταση στην οποια βρισκομαστε και γενικα γινεται χαμος με τις παραγγελιες και απο την αλλη γνωριζοντας ποσο αργα ειναι και τα ΕΛΤΑ
Γενικα εχω τεραστια υπομονη αλλα οταν ειναι για παραγγελιες ,το παραγγελνω σημερα ,το θελω χθες :slightly_smiling_face:

υπομονη με τα ταχυδρομεια, περιπτωσεις που ξερω εκαναν πανω απο μηνα να φτασουν στον προορισμο τους ενω κανονικα το delivery time ειναι 5 εργασιμες.

1 Like

Ειναι αυτο που λεω με τα ΕΛΤΑ

Amazon.de

Btw, είχα πακέτο από αμαζον που έκανε 2 μήνες να ρθει

1 Like

Μια και το πιάσαμε το θέμα , όταν προπαραγγέλνεις ο κανόνας είναι ότι φεύγει την ημέρα της κυκλοφορίας ή και νωρίτερα ώστε να σου έρθει πλησίον της ημερομηνίας που θα κυκλοφορήσει ; ευχαριστώ για τυχόν απάντηση

Τι ειναι αυτα που διαβαζω, σοβαρα τωρα!

Γιεπ. Και ειχε γίνει η παραγγελία πριν το lockdown.

1 Like

ούτε με το γαιδουρακι να ερχόταν από τον εμπορικό δρόμο του μεταξιού εκεί στα 1000 μχ

1 Like

Ελα ντε αμα ειναι ετσι πεταγομαι εγω μια στιγμη και τα παιρνω

που λεει ο λογος :laughing:

Μπορεί να το στέλνουν και λίγο νωρίτερα, αλλά στην Ελλάδα δεν πιστεύω ότι φτάνει ποτέ πριν τη μέρα κυκλοφορίας.

2 Likes

Σε ευχαριστώ, ούτε καν πέρασε από το μυαλό μου να έρθει νωρίτερα. Απλά ξερογώ μην πάει και 7-10 μέρες αργότερα !
Έχω και μια κριτική να γράφω στο φόρουμ :wink:

1 Like

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω, αλλά θα είσαι τυχερός αν έρθει στις 7-10 μέρες :slight_smile:

1 Like

δηλαδή ημερομηνία κυκλοφορίας 15.05.2020 να έρθει 25.05.2020 ;
Ναι με απογοήτευσες :worried:

1 Like

Μακαρι να ειναι η μονη σου απογοητευση απο τη συγκεκριμενη παραγγελια :stuck_out_tongue:

1 Like

Γενικα καλα παμε ολοι μας, χτιστε υπομονη γιατι θα ειναι μακρυ το ταξιδι :slightly_smiling_face:

χαχα. Η μόνη θα είναι. Έχω πίστη στη κρίση του shadowking !!

Ρε παιδιά αυτό με την υπομονή , έχει αρχίσει να γαμιέται . Πόση πια υπομονή να έχει κάποιος ;

2 Likes

Αρκετη ακομα στο θεμα “κορονοϊος”.

1 Like

ναι μάλλον δίκιο έχεις

1 Like

Παω να παραλαβω το δεματακι μου :heart_eyes:
Τελικα δεν χρειαστηκε να περιμενω οσο υπολογιζα
Εν τω μεταξυ με πηραν απο τα ελτα courier
Νομιζα οτι θα ερχοταν με τα (σκετο) ελτα :roll_eyes:
Οχι πως σας ενδιαφερει αλλα τεςπα…

2 Likes