Τι αμάξι έχετε?

Εδω και 2 χρονια ενα Seat Ibiza μοντελο του 97, 1400 cc κιτρινο χρωμα ενω το πρωτο μου το αγορασα οταν ειμουν Γερμανια, ενα Polακι του 92 με 750 Ευρω!!! Ηρωας ηταν το κακομοιρο μιας και ειχα κανει τα ατελειωτα χλμ.Και απ΄οτι μαθαινω ζει ακομα!!!

αν και 16,5 ο μπαμπας μου μου πηρε μια μεταχειρισμενη αλφα του 98(145…,1,6)ακομα δεν την παιρνω μονος μου αλλα με τον πατερα μου…εναμισης χρονος μενει ακομα

Ένα Cinquecento 900 κυβικά και 45 ολόκληρα άλογα το οποίο με έχει βγάλει ασπροπρόσωπο εδώ και χρόνια στις πιο δύσκολες συνθήκες :stuck_out_tongue:
Το δυσκολότερο είναι να βγαίνεις στην Εθνική και να φυσάει…κασκαντέρ φάση και τραινάκι του τρόμου κι όλα αυτά δωρεάν.

Και εγώ το ίδιο…Έχω ένα του 98 αλλά δεν έχει ανάγκη…Το Χανιά-Θεσσαλονικη το βγάζει άνετα…

Εγω εχω ενα μπλε Ideal με 18 ταχυτητες του 1993…εχει φαει χιλιομετρα με το κουταλι…αχ…μιλαμε για ποδηλατο παντα…!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:
Φοβαμαι τα αυτοκινητα…και το παρκαρισμα…και την οδηγηση την νυχτα…και τις στροφες…και την ταχυτητα…και πρεπει να παρω και διπλωμα:-s :frowning: :frowning: …ασε…αλλαξα γνωμη…ποδηλατο και παλι ποδηλατο…για την Λευκαδα μεσα στην πολη καλα ειναι!!!τα αλλα ειναι για εμενα extreme games!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

παρε καινουριο μιας και το πολυχρησιμοποιεις,μονο ιντεαλ=σχεση εμπιστοσυνης

Ενα Κορολα του 90 για μεσα στην πολη χιλιοτρακαρισμενο και εντελως χυμα και ενα Κορολα του 2001 για ταξιδια γιατι το παλιο δεεεεεεεε παει πλεον πανω απο 110

Οπελ Κορσα (ρος)

mazda mx-5 του 2003…drifting all the way…

Ενα ηρωικο Fiat Panda του 1998! Ο παντας δεν νιωθει μία…:stuck_out_tongue:

για την ωρα εχω το κλασσικο μερσεντες 116 του πατερα μου (2800 κυβ. τρενο)

πουλησα το καρουλι το φιατακι και μαλλον θα παω για κανα bmw 316 (μεταχειρισμενο) η κανα φοκους, αναλογα τι θα βρω πιο συμφερον στην αγορα…αν και για να ειμαι ειληκρινης ψαχνω σαν τρελος να βρω ενα mercedes w107 οπως της φωτο απο κατω…ελπιζω συντομα να σταματησουν να χρεωνουν τον εκτελωνισμο αυτοκινητων απο την ΕΕ (που ειναι παρανομο) για να το φερω απο γερμανια με κανα 2χιλιαρο…εδω το βρισκω στην 5πλασια τιμη…10χιλιαρικα μινιμουμ…

Tης μαμας και του μπαμπα…Αvensis και Υαris…Αλλα μετα την τελευταια μου τρακα δεν τα ξανείδα…:frowning:

honda accord του 86. με 93.000km, ατρακάριστο και κομπλέ serviced. μάλλον σε 3 χρόνα θα πάρω κάτι αλλο όμως !..

toyota corolla του 91 με κάνα 50.000 km …

μια χαρά πηγαίνει …8) 8)
θα του βάλω και cdplayer με line in για να συνδέω το ipod και μετά ποιος με πιάνει :lol: :lol: :lol: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

μεχρι τον οκτωβρη ειχα ενα autobianchi abarth του 75 :smiley:
τωρα εχω ενα nissan micra του 99 :smiley:

Opel Astra 1.4 του 2004. Κοντευει ήδη τα 60.000 χλμ.
Πριν απο αυτό είχα ένα Fiat uno του 90 που είχε πιάσει τις 350.000 χλμ. Το πούλησα τότε 850 ευρώ, μια χαρούλα δηλαδή…

Ροζ?

πεζο 2 . 3,5 χιλιομετρα ανα ωρα με τσιγαρο στη μηχανη . τα σπαει :smiley:

Ford Focus 1.6,το χω 8 χρονια περιπου.Καποια στιγμη θα το αλλαξω,αλλα μου βγηκε σκυλι,δεν εβγαλε το παραμικρο προβλημα.

suzuki wagon R+ μιά χαρά είναι 1300 κυβικά…γενικά εμπιστεύομαι τα γιαπωνέζικα…ταξίδι μεγάλο δεν του έχω κάνει όμως να δω πως πάει γιατί έτσι όπως είναι θα μπατάρει :lol: :lol: