Τι αμάξι έχετε?

Χοβερκραφτ ε??:stuck_out_tongue:

Εγώ έχω ένα Μαύρο μέτσαλ Peugeot 206 του Γενάρη του 2006 που μοιάζει κάπως έτσι

με τη διαφορά ότι έχει ηλιοροφή για να μπορώ να βγαίνω και να κάνω devil’s horns :-s

Ωραιος ο Μανος.Εγω εχω παπι.

Εγώ έχω κάτι μειωμένα εισιτήρια.
Χλιδή ε? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Έχω κι ένα δίπλωμα βέβαια, κι όταν μου έρχετε να οδηγήσω (σπάνια), και με την προϋπόθεση πως δε φοράω μπότες (πολύ σπάνια, έως ποτέ) οδηγώ το Punto της μάνας μου.

Της μάνας μου (και αυτό θα οδηγώ, είναι και μικρό - Citroen Ax)

Και η μαούνα του πατέρα μου, αλλά σε μαύρο

και φαντάζομαι όχι και σε βρετανικό μοντελο ε? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: #-o

Hyundai Atos…O Γατος…!!

Νissan Sunny 93.
Σε καναδυο χρόνια (με τους υπολογισμούς :lol: ) θέλω να πάρω ένα polo η έστω Nissan Almera.

Αυτό:


:smiley:

Oυαου, γουσταρω καγκουροσυζητηση!!!:stuck_out_tongue: Η δικια μου αγαπη ειναι ενα ΜΑΥΡΟ mazda 323f του 92, 1600 κυβικα. Δικο μου ειναι απο το 2001 (πριν δεν ξερω ποιος το βασανιζε…:frowning: ), εχει κανει 105.000 χλμ αλλα δεν καταλαβαινει τιποτα!!! Ε, κατι σαν κι αυτο παρακατω μονο που εγω δεν εχω τετοιο ζαντικο…:-s

Παμε ΚΙΤΤ!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Βαζω τσίχλα στα τζάμια και το κάνω υποβρύχιο…

Δεν εχω δικο μου,ευελπιστω να παρω μεχρι το καλοκαιρι.Ειμαι ερωτευμενος με αυτο

δεν εχομε!!!

Πατρική περιουσία:

Μητρική περιουσία:

Κατά πάσα πιθανότητα δική μου περιουσία από το καλοκαίρι (αν η θεία μου τελικά πάρει καινούργιο αμάξι…)

edit: Μόνο που το υποψήφιο δικό μου δεν έχει ανοιγόμενη οροφή από επάνω…

(Θα το προτιμούσα σε Rallye, αλλά δεν πειράζει ότι είναι τζάμπα είναι καλοδεχούμενο…)

Εγω ενα αμαξι θελω αλλα πολυ δυσκολα να το αποκτησω … Αααααχ μεγαλος ερωτας με αυτο το μωρο !

Ford Mustang '67

ή και με οροφη…

Ford Mustang '66

TA ΘΕΛΩ ! ! !

ρε συ TexasFlood γιατι ξυνεις πληγες…ασε…

εγω παλι θελω την camarro ss του hetfield

βεβαια αυτην την στιγμη εχω ενα 50αρι χωρις πινακιδες, χωρις αδεια, χωρις κρανος… σε 4 μηνες και 8 ημερες θα μπορω να βγαλω αδεια αυτοκινητου επιτελους…

ρε κανε λιγο υπομονη ρε ασε το πσπακι αμα σε πιασουνε χωρις ολα αυτα θα παρεις το διποωμα 6 μηνες αργοτερ απο τους αλλους

δεν το εχω στην αθηνα… ειναι στο εξωχικο μας σε ενα χωριο κοντα στα καμμενα βουρλα… να φανταστεις με βλεπει η αστυνομια και μονο που δεν με χαιρεταει(βασικα γουρουνα ηθελα αλλα ο πατερας μου μου πηρε 50αρι)