Τι αμάξι έχετε?

α οκ τοτε καλα κανεις…

Yaris… :smiley:

Πολύ toyota βλέπω κυκλοφορεί εδώ τελικά :stuck_out_tongue:
Σήμερα πήρα και γω το RAV4 του συζυγάτου μου και πήγα για καφέ
αι σιχτίρ πως το οδηγάνε αυτό το πράμα ρε παιδιά???

Το μόνο καλό είναι το ηχοσύστημα του :stuck_out_tongue:

Δεν εχω καν διπλωμα.
Και ναι ειμαι 25 χρονων! :slight_smile:

Μην άγχεσαι μικρός είσαι ακόμη περίμενε να φτάσεις 30 και μετά βλέπεις :stuck_out_tongue:
Λοιπόν σοβαρά τώρα εγώ πήρα δίπλωμα στα 19 με μέσον οδήγησα στα 25 πήρα αυτοκίνητο στα 32 και ακόμη νέτα σκέτα δεν ξέρω να οδηγώ καλά :frowning: :frowning: :frowning:

εχω μια aston martin αλλα τωρα θα παρω rolls royce ειναι πιο αρχοντικο αμαξι

¶μα δεν κάνω μαλακία και πάρω το δίπλωμα, θα οδηγώ ένα (κουβ)¶τος… :frowning:

Παιδια, τι λεει το υβριδικο Τoyota Prius? Εχει κανενας απο 'σας ή κανενας γνωστος σας?

Count me in, και ειμαι 26…:lol: :lol: … και δε το εχω προβλημα καθολου… αλλα θελω δε θελω πρεπει να το παρω το ρημαδι το διπλωμα…για μενα το αμαξι ειναι αποκλειστικα και μονο εργαλειο, οποτε οταν με το καλο αποκτησω καποιο, σε καποιο παραλληλο συμπαν ισως, δε θα με απασχολησει και πολυ η αγορα του, μονο ασφαλες (σχετικα παντα) να ειναι αυτο με νοιαζει…

μαλλον θα το ειδε αυτο κανενας καρβου να τον πιασει το μηχανολογικο του…
τζιπ μεσα στην πολη[-X [-X

Toyota= αξιοπιστία, ακριβό αλλά δε βγάζει μη αναμενόμενες βλάβες, άψογο δίκτυο εξυπηρέτησης, τρομερή μεταπωλητική αξία, αφού είναι η εταιρεία με τις περισσότερες πωλήσεις σε Ελλάδα (και κόσμο νομίζω)

Prius= δεν έχει τέλη κυκλοφορίας, μπαίνει κάθε μέρα δακτύλιο, καίει ελάχιστα, κακό όχημα για όσους είναι γκαζοφονιάδες και κάνουν βλακείες με τα αυτοκίνητα, αφού σε υψηλές ταχύτητες δεν στρίβει.

Αν θες να πάρεις υβριδικό, είναι η μόνη σου επιλογή. Αλλά ακόμα τα υβριδικά μου φαίνονται ακριβά… Μόνο ο δακτύλιος τα κάνει πολύ βολικά…

Εξαρτάται για ποια πόλη μιλάμε. Πλέον η Αθήνα δεν έχει δρόμους. Κάθε βόλτα με αυτοκίνητο στο κέντρο, είναι όμοια με off road διαδρομή. :frowning:

Εν τω μεταξύ αν πας γλυφάδα για κάποιο λόγο βλέπεις παντού Prius. :-k

Δηλαδη βγαζει μονο αναμενομενες βλαβες???:lol:

αναμενόμενες είναι αυτές που επιδιορθώνονται σε κάθε service :wink:

εχω ενα vw polo,μοντελο του 2003…
καλο αμαξακι…με πορωνουν οι ταχυτητες του(πολυ απαλες),αλλα καμια φορα βγαζει προβλημα με τα ηλεκτρικα του,οπως απ οτι εχω ακουσει και ολα τα vw…

AN είχα… θα ήθελα μια λα μποργκίνι … ή ένα ρετρό αμάξι ανοιχτό απο πάνω και έναν σωφέρ της επιλογής μου :stuck_out_tongue:

ωραία αμάξια έχετε μπράβο :slight_smile:

Τογιοτα = εγγυηση απ’ολες τις αποψεις.Με κλειστα ματια να παρει οποιος ψαχνει για αυτοκινητο

Έχω ένα δεχτεροάμαξο :slight_smile: Μυρίζει βανίλια :slight_smile:

:lol3: :lol3: :lol3:

ένα renault clio, μια χαρά αμαξάκι…

edit

οικογενειακή ιδιοκτησία ε…

Lamborghini Gallardo LP560-4


:smiley: :smiley: Μονο στα ονειρα μπορω να σε αγγιξω…(που λεει κ το τραγουδι):stuck_out_tongue:

[SIZE=“1”]Η τιμή της Lamborghini LP560-4 θα ξεκινάει από 220 χιλιάδες ευρώ.[/SIZE]:lol2: :lol2: :lol2: