Τι αμάξι έχετε?

Φαντάζομαι επίσης ότι το τιμόνι θα είναι αριστερά, ε; :stuck_out_tongue:

Ένα Suzuki Ignis Sport με αρκετά πραγματάκια πάνω…



Ουτε s 1600 να ηταν…χεχε:)

Εγω μολις (σε λιγες μερες) βγαλω το ρημαδοδιπλωμα θα εχω ενα Citroen ax 1100 του 93:wink: …Ειναι παντως τρομερα βολικο,καιει ελαχιστα,ειναι γρηγορο για τα κυβικα του(ειναι πολυ ελαφρυ),ειναι καλοσυντηρημενο και δεν βγαζει προβληματα ενω εχει και αρκετα καλο κρατημα(ως γαλλικο8) )…Δεν εχει καλα φρενα ειναι η αληθεια…

Ελπιζω παντως να καταφερω δουλευοντας να αγορασω το rallye(το 1300αρι) του αδερφου μου η το saxo(1400) της θειας μου…Και ονειρο καποια στιγμη να εχω το 205 του πατερα μου:p :stuck_out_tongue: 8)

Φιλοι των γαλλικων ξεσηκωθειτε!!!Μανο σε παω το 206 μου ειναι πολυ πολυ συμπαθες!:smiley:

Aν και έχω δίπλωμα από αμάξι… γιόκ!
Βασικά, δεν το χρειάζομαι και τόοοοοσο πολύ.
Προτιμώ μέσα συγκοινωνίας.

Αν θα αγοράσω, θα πάρω μόλις πιάσω δουλειά και αν…

[QUOTE=Kiratzos;362967]Ουτε s 1600 να ηταν…χεχε:)

Εγω μολις (σε λιγες μερες) βγαλω το ρημαδοδιπλωμα θα εχω ενα Citroen ax 1100 του 93:wink: …Ειναι παντως τρομερα βολικο,καιει ελαχιστα,ειναι γρηγορο για τα κυβικα του(ειναι πολυ ελαφρυ),ειναι καλοσυντηρημενο και δεν βγαζει προβληματα ενω εχει και αρκετα καλο κρατημα(ως γαλλικο8) )…Δεν εχει καλα φρενα ειναι η αληθεια…

/QUOTE]

κι εγω τωρα το αυτοκινητο που οδηγω ειναι 1 saxo 1.1(πιο καινουριο βεβαια:p )…
επισης δεν ειναι δικο μου…[-X

Honda C90 Super Cup. Και βάζω και μια κοντριτσα κανα Astra ή κανα Town Mate τελιωμένο αμα-λαχι.
Το πηρα απο χερι απο ένα τυπο στο Tokyo.
Xιλίομετρα 60,000, τελική 95 χιλ/ωρα, oικονομία 3 ευρω per week,ζημιες απο το 96 που το έχω, αλλάγη λαδιών καθε 2,000 χιλ και μια φορα μπαταρια που άλλαξα.

Τι να το κάνω το αμάξι, μια χαρά βολευει το μετρό :smiley:

Το μονο που με χαλαει στην τογιοτα ειναι η ποιοτητα κατασκευης σε ορισμενα πραγματα οπως πχ το εσωτερικο,μετρια ποιοτητα πλαστικων,υλικων κοκ,αν βελτιωθουν σε αυτο το τομεα τοτε δεν θα τους λειπει τπτ και θα ειναι ολα κορυφαια. Μπαινεις πχ στο yaris και βλεπεις ενα ταμπλω απλο/λιτο/φτωχο με μετριας ποιοτητας υλικα,η αντιστοιχα στο corolla.

Και πως τελευταια σχεδιαστικα δεν ειναι τοσο καλη.

Eιμαι σε παρομοια φαση…:stuck_out_tongue:

αμαξια κ μλκιες…

Ενα Opel Corsa του 2005, 1200 κυβικα, 80 αλογα + 1 γαιδουρι πισω απο το τιμονι

Του λειπουν και 2 τασια

Δεν εχω.Ειμαι και 19 χρονων και δεν εχω αξιωθει ακομα να μαθω να οδηγαω.:frowning:

Same here

+1

To καλοκαιρι θα με μαθει καλα το παρκιν του Βεροπουλου, ε μπαμπα?

Λουζερς.

Αυτό κι εγώ. Αν και δεν με καίει ιδιαίτερα…


Listening to: Mastodon - The Last Baron
via FoxyTunes

Θα σας μάθω εγώ 8)8)

Δικο μου οχι…Της μανας μου

Citroen AX 1.1. του 93…Παλιουτσικο αλλα σε πολυ καλη κατασταση…Με 60 αλογακια αλλα παναλαφρο(670 κιλα ουτε στα οενιρα τους σημερα) οποτε και αρκετα ζωηρο…Με κακη παθητικη ασφαλεια αλλα καλη ενεργητικη(=κρατημα) οποτε προσεχουμε για να εχουμε…Αν ειχε ηλεκτρικα παραθυρα και ενα ac δεν με ενοιαζε τπτ…

Μαλλον θα κληρονομησω το Peugeot 106 rallye 1.3 του αδερφου μου που ειναι πυραυλακι και τοτε ποιος με πιανει…Και σκεφτειτε το πριν πειτε για καγκουροαμαξο και κουβαδακια γιατι θα αρχισω να γραφω ποστ σεντονια:D…

VIVE LE SPORT:p

Ideal-Pro-Rider του '97…:?

εγω εχω διπλωμα αλλα δε το παιρνω…ειμαι κλασομπανιερα.Παντως ονειρεμενο αμαξι για μενα θα ηταν αυτο:

=P~=P~=P~=P~=P~

Εχει αγορασει κανεις το scirοcco να μας πει καποιες εντυπωσεις?

Πρώτο αμάξι…ένα παρακμιακό Yugo…Μεγάλη αγάπη8)
Εδώ και πέντε χρόνια…ένα Yarisάκι 1.300άρι…