Αποτυχημένα πεσίματα

καλά όποιος έχει αδερφή φαντάζομαι ότι δεν θα γούσταρε να του την χαρχαλεύουν σε δόσεις

Όχι δεν λέει για κανέναν λόγο να χάσω αυτόν τον φίλο, γιατί είναι από τους κοντινούς. Ό,τι είναι να γίνει θα γίνει εν αγνοία του. Δυστυχώς δεν είναι επιλογή να το μάθει… για το καλό όλων. Και αυτό είναι που με ενοχλεί, να ξέρω ότι κάνω κάτι πίσω από την πλάτη ενός φίλου. Με πονάει πολύ, αλλά δεν μπορώ να αρνηθώ τις ορμές της φύσης. Μακάρι η βλαμμένη η αδερφή του να μην με ξαναγουσταρίζει για να τελειώνουμε αναίμακτα.

Αν πας με αδερφή φίλου πρέπει να φερθείς και 100% άψογα σε αυτή. Αλλιώς, πήγαινε αλλού. It is the bro code, bro…

Σύμφωνοι, αλλά ακριβώς επειδή είναι φίλος (εξαρτάται και το πόσο φίλος) θα μπορούσε να δει το πράμα αλλιώς.

Εδιτ: Πανοκοστε, διαφωνώ στο να μη του μιλήσεις. Γιατι εαν το μάθει θα είναι πολύ χειρότερα.

(παρομοια κουβέντα εκανα πριν 2 βδομάδες για μια παρόμοια περίπτωση)

ναι, πες μας ότι σε χαλάει κι όλας !!! :lol::lol::lol::lol:

bro code , bro ! έχει δίκιο ο κάρβου. στατιστικά όλες οι αδερφές “σπάνε” κ τα ξερνάνε όλα στους αδερφούς… :wink:

Εν πάσει περιπτώσει, το θέμα μου είναι να μην δημιουργηθούν έριδες με την φίλο -διότι όπως προείπα είναι από τους πολύ κοντινούς.

Στην αδερφή του τολμώ να πω ότι φέρθηκα άψογα. Ήταν δικό της το λάθος του χωρισμού μας, αλλά δικό μου λάθος η ένταση και το είδος του.

Δεν νομίζω να ‘‘σπάσει’’ και να τα πει στον αδερφό της, εφόσον ήδη δεν το έχει κάνει. People change φυσικά. Αυτό είναι κάκιστο σενάριο.

http://www.cosmopolitan.gr/forum.php?tm=13_52_28

ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ cosmopolitan forum… τι άλλο θα σκεφτούν…
Πάω να γίνω μέλος πάραυτα!

Στακα ρε… Απ’τη μια δε θες να χασεις το φιλο σου γιατι ειναι κοντινος, απ’την αλλη ομως θες να του χαιρεντιζεις την αδερφη πισω απ’την πλατη του για ενα ψωνιο. Not good man.
Αμα ειναι και τη γουσταρεις και αποφασισεις οτι θες αυτη τη γκομενα και οχι αυτη με την οποια εισαι τωρα, ή θα του ξηγηθεις στα ισια οτι σου αρεσει και εχεις “καλο” (αχεμ…) σκοπο, ή αστο καλυτερα. Το να μη το μαθει, ειναι λιγο εως πολυ δυσκολο… Το τι θα γινει οταν το μαθει, αφηνω εσενα να το ξερεις καλυτερα :stuck_out_tongue:

Οπως προειπαν τα δερφια, bros before hos.

bros b4 χωσ’ λοιπόν.

:lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::lol3::

Μολις γινω mod στο cosmopolitan θα σε κανω μπαν για αντι-ρομαντικη συμπεριφορα. καφρε! :lol:

:lol:#-o:p

freedomofrock, κουτρουμπούχι 2004…

Και σου’χω πει ρε μαλάκα μη δίνεις ψεύτικα ονόματα…

:lol::lol::lol:
χωνε ripper

σοβαρος τυπος-εισαι η δευτερη πιο ωραια γυναικα που εχω δει απο κοντα

γκομενα-γιατι η δευτερη?(φυσικο επακολουθο της ερωτησης…τσσσσσ…)

σοβαρος τυπος-ε…η πρωτη ειναι η ατζελινα[σοβαρος τυποςvsγκομενα 2-0…διοτι και πετυχε την ερωτηση παγιδα που ηθελε και εχει δει κ την ατζελινα απο κοντα (standar!!!)]

:lol::lol:

ειναι περισσοτερα βεβαια…αλλα βαριεμαι να ψαχνω να τα βρω

Στεγνά τελείως.