Ερώτηση

ΡΕ παιδιά βοηθήστε γιατί θα με τρελάνουν…

Υπάρχει Video clip με τον Dickinson να τρέχει στα λειβάδια με λουλούδια στο κεφάλι???

Μου έχει πει ένα κάρο κόσμος ότι υπάρχει χωρίς να θυμούνται πιο τραγούδι είναι…

Υπάρχει κανείς που ξέρει αν υπάρχει τελικά τέτοιο κλιπ…


Holly Smoke
είνα άθλιο βίντεο , αλλά τρομερό κομμάτι

Πώπω…Όντως ότι κατσει είναι το Βιντεοκλιπ…Thanks guys…

βασικά εμένα μου αρέσει το κλιπ, γιατί ξεδιπλώνεται μία ανάλαφρη και εύθυμη πλευρά των maiden, έτσι όπως πρέπει δλδ για το κλίμα του τραγουδιού… Holy Smoke λέει οπότε και λίγα κάνουν στο βίντεο. Έπρεπε να δείχνουν και άλλες πιο χαρακτηριστικές σκηνές μαστούρας, όπως να είναι μπροστά στην τηλεοραση και να βλέπουν ντοκιμαντέρ για την αναπαραγωγή του διαβολου της ταζμανίας!

το τραγούδι τα χώνει στους τηλε - ευαγγελιστές.
έχω διαβάσει ότι είχε φάει κράξιμο τότε, γιατί τα είχαν ήδη πει και ο Ozzy (Miracle Man) και άλλοι για το θέμα αυτό, ειδικά όταν είδαν το βίντεο τρελάθηκαν…αυτοσαρκασμός στο φουλ!

βασικά δεν υπάρχει βίντεοκλιπ τους να μαρέσει…
μου φτάνει να ακούω την τρομερή μουσική τους και να βλέπω τα αποστομωτικά live τους…8)

Τι λέτε ρε το βιντεο κλιπ είναι γαμάτο! Όπως και το τραγούδι φυσικά…Ίσως και το καλύτερο από No Prayer for the Dying

xaxaxa!παιδι των λουλουδιων ο μπρους?

Tο ομώνυμο δεν είναι καλύτερο?To Bring your daughter…?To Mother russia?Πάντως είναι όντως από τα καλύτερα.

Για το ομώνυμο δεν μπορώ να πω αν είναι πάντως το Bring Your Daughter to the Slaughter το χει άνετα :stuck_out_tongue: