Ομορφότερες Αθλήτριες

Λοιπόν , υπάρχει για τους όμορφους ποδοσφαιριστές / αθλητές.
Ας μιλάμε εδώ (καλύτερα να ποστάρουμε φωτό8) ) για τις αθλήτριες.

Καλό είναι να λέμε και σε ποιο αθλητικό χώρο ανήκουν.
Αρχίζω λοιπόν…

Danica Patrick - racing driver

:dizzy:

Λοιπόν, όταν είδα την πρώτη λέω “οκ άλλος ένας κώλος”. Μετά κοίταξα προσεκτικά και είδα ότι είναι ένας άσκημος, πλακέ κώλος. Μετά είδα το πρόσωπό της #-o

Ρε Σκούρτζε, σύνελθε :lol:

Προτιμώ αυτήν:

Τη λένε Έρρικα Πρεζεράκου, ωραίο επώνυμο για αθλήτρια ε; #-o :lol:

Έντιτ, είναι και ΑΕΚτζού.

ρε ήταν Intro αυτή!! δεν θα μπούμε απότομα…χαλλλλλαρά…

μια χαρά ,τουλάχιστον για τα γούστα μου…:wink:
θα δεις που θαα συμφωνήσουν και άλλοι μαζί μου:p

την ξέρω την δική σου ,την έχω δει σε φωτό ,καλή και αυτή:wink:

Mετά κράζετε εμένα που μου αρέσει ο Warrel :stuck_out_tongue:

Jelena Isinbayeva (έπί κοντώ):

Alisson Stokke - επί κοντώ

Iσως να ειναι αρκετα ελκυστικες καποιες απο τις απο πανω αθλητριες, αλλα επειδη εχω συναντησει απο κοντα…να αναφερω οτι ειναι γεματες σπυρια (παντου!), εχουν τριχοφυία (παντου!), μιλανε σαν αντρες (ελαχιστες εξαιρεσεις σε αθληματα οπως Ιστιοπλοΐα και Ιππασια) και εχουν πεος :? :? :?

:lol2: :lol2:

Εγώ απο την άλλη ένα έχω να πω : Ana Ivanovic

Αργκ.

8O :bounce: :vibrate:

Όλα αυτά τα δικαιολογούν οι ορμόνες και τα άπειρα στεροειδή (από σπέρμα καρχαρία:p - ατάκα από gta4) που παίρνουν.

Μια μικρή, λίγο οφ τόπικ ανάλυση: Όταν είσα γυναίκα, το σώμα σου παράγει 70% θηλυκές ορμόνες και 30% αρσενικές. Όταν αρχίσεις τις τεχνητές-χημικές ορμόνες, η παραγωγή θηλυκών ορμονών περιορίζεται απίστευτα και αυξάνεται η αντίστοιχη των αρσενικών, με αποτέλεσμα άπειρα σπυριά, τριχοφυία, νταλικεροφωνή και κλειτορίδες-ντουλάπες. Το χειρότερο απ’ όλα όμως είναι ότι λόγω αυτών των ανωμαλιών, ξαφνικά ξυπνάνε μια μέρα και διαπιστώνουν ότι οι άντρες δεν τις ελκύουν και γουστάρουν γυναίκες.
Το ίδιο φυσικά ισχύει και από την ανάποδη για τους άντρες. Έτσι εξηγείται η θηλυπρέπεια όλων σχεδόν των αντρών στην ενόργανη (κυρίως) και η ανδροπρέπεια των γυναικών στο τένις και στον στοίβο. Χαρακτηριστικά, μου είχε πει ένας πρώην ομοσπονδιακός προπονητής τένις ότι όταν πρωτοείδε την Δανιηλίδου στα 15 της περίπου ήταν ένα πανέμορφο και γλυκήτατο κοριτσάκι και τώρα μοιάζει με λιμενεργάτη.

Αν περάσετε μια βόλτα από τα ΤΕΦΑΑ πάντως θα δείτε μπόλικες αθλήτριες που θα μπορούσαν άνετα να μπουν στο παρόν τόπικ. Από διάσημες μου άρεσε πολύ παλιότερα η Μαρτίνα Χίγκινς (τένις), την είδα όμως τελευταία και έχει χαλάσει πολύ.

Ωρέ Sharapova. (δεν είμαι λεσβία)

Και αυτή που πόσταρε ο Scourge καλή ήταν.

Γιατί μου θυμίζει Σάσα Μπάστα?

(μου λείπουν οι Ολυμπιακοί που ήμουν εθελοντής στο τένις και τις έβλεπα όλες από κοντά… :frowning: )

Maria Kirilenko

=D>

Francesca Piccinini,στο volley βρισκεις τα καλυτερα…

http://sports.rightpundits.com/?p=684

Για μια φορα συμφωνω με τα γουστα σου και επαυξανω!!!:stuck_out_tongue:

Τυχαια μια αποφραδα μερα αντικρυσα τουτο το θεαμα που αψηφα καθε βαρυτικο νομο…(μεχρι να δεις προσωπο βεβαια που ειναι απλα οκ…για αθλητρια!)…δεν εχω ιδεα απο στιβο btw αλλα λεω να αρχισω να παρακολουθω!:stuck_out_tongue:

Θαυμαστε…

αχαχαχα αχαχαχαχαχα εσύ τις τραβούσες αυτές;;; :lol: :lol: :lol: #-o

Καμμένος :lol:

(ωραίος κώλος)

Ναι ρε,ειμαι τοσο σπορτς-φαν που πηγαινω μεχρι και σε προπονησεις να φανταστεις στην Αθηνα και μαλιστα με φωτογραφικη!!Ε και την πετυχα τυχαια και ιδου το αποτελεσμα!Τυχερος σταθηκα…

…ΝΟΤ!:stuck_out_tongue:

Dexter εισαι ηλιθια ε :expressionless:

Ρε σουρωμένε! Ήταν τόσο απίθανο; Αφού φαινόταν ότι είναι από φωτογραφική και όχι κακής ποιότητας!
[-X

Αρα την τραβηξε ο μοναδικος ανθρωπος που δικαιουται να μπαινει σε προπονησεις κρατωντας φωτογραφικη μηχανη και εχει την αδεια να τραβα φωτο οπισθιων αθλητριων…ΕΓΩ!