Μουσική και μπυρόνια

Σωστός ο Μάνος!

credits και στον stef για τους Kreator.

Def Leppard + Guns N Roses οι δικες μου επιλογες

System Of A Down

Οι Black label Society και η μπυρα ειναι το ενα και το αυτο… Απο εκει και περα Pantera, Metallica, Tankard, Anthrax, Slayer και πολλα ακομα

ετσι απλα!! 8)

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ φορα πάντως τα κοπάνισα με DANZIG κ ήταν καλααααααα8)

Οποιος προλαλησαντας εχει πει για ΑC/DC εχει πεσει 100% μεσα.

Μ ενα γνωστο λεγαμε για πλακα οτι αν ανακοινωνοταν συναυλια τους στην Ελλαδα θα καναμε νηστεια μπυρας, γιατι με αυτες που θα πιναμε τη μερα που θα επαιζαν θα ξεπερνουσαμε οσες δε θα χαμε πιει.:stuck_out_tongue:

Οτιδηποτε απο rock n roll και θρας μπαινει μεσα στο τοπικ.

Πρακτικα ομως τα παντα πανε με μπυρα, γιατι ειναι το πιο μουσικο πιοτο, ακολουθουμενο απο τα καλα whiskey.

Δε διαφωνώ. δε διαφωνώ.

To Beer Or Not To Beer ???
TO BEER ! ! ! :drunk::drunk:

Monster Magnet,Kyuss,Down γενικως Stoner.
Και φυσικα…

[SIZE=“7”]AC/DC[/SIZE]

Όχι ότι πίνω μπύρες αλλά αν έπινα θα άκουγα το έπος “Beer Beer” από Korpiklaani!:smiley:

Οταν θ αρχισεις να πίνεις θα δεις οτι κατι Korpiklaani κ δε ξέρω γω τι θα τα βρίζεις κιολας ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧχαχαχαχαχχΑΧΑχαχαχχχαΧΑΧΧΑΧΧΧΧαχαχΧΑχχαχΧΑχαΧΑΧΧχαχΧΑΧχαχΧ

@Outlaw Δε διαφωνώ. Δε διαφωνώ

Μα γιατί?:-s:-s

Τιποτα νεφέλη μου. Πλάκα κάνω. Αυτο που ήθελα να πώ είναι οτι καλύτερο είναι να άκους κατι που είναι οσο πιο κοντα στην απλότητα (μουσικά) κ με πάρτυ διάθεση(οχι απαραιτητο αυτο, αλλα τουλάχιστον στην αρχή)

Α οκ!!Κατάλαβα τώρα!:smiley:

με μπυρες λοιπον.
πανε οι στοκοι σιγουρα, οι νταουν παλι σιγουρα, οι κοτσα παλι σιγουρα, ομως η αληθεια βρισκεται σε μπλουζοκαταστασεις. με radio moscow ασπουμε τζουγκραγα με ποτοφ.

Stokoi=Stooges
κοτσα=Queens Of the Stone Age

?

Για μένα η μπύρα ταιριάζει απαραιτήτως με “βρώμικα” γκρουπ, στυλ Motorhead, AC/DC κλπ… άντε και με Maiden, Metallica.

Nightstalker ειναι οι στοκοι =)

Λοιπόν δεύτερη καλή πρόταση απο πλευράς μου, δοκιμασμένη πρόσφατα. Μπυροσούρα με OBITUARY. Τελεια!!!