Καλησπέρα αστροφεγγιά! Η Γη σου λέει γειαααα!

:-k Χμμμ…
δεν ακούγεται και τόσο καλά στα Ελληνικά, ε; Τέλος πάντων.
Σας συστήνομαι, λοιπόν. Είμαι η Μs Serendipity, κατά κόσμο Αμελί.
Βρήκα το φόρουμ κάνοντας google σε πίνακες του Van Gogh. Έπεσα λοιπόν σε μια ενδιαφέρουσα συζήτηση για ζωγράφους και πίνακες και είπα, ‘αααα, ωραία τα λένε αυτοί εδώ’ :lol:
Να 'μαι λοιπόν! 8)

Γειά σου, Αμελί μέλι. (ή Amelie melon, όπως ήταν η ορίτζιναλ ατάκα της ταινίας. :smiley: :smiley: )

Welcome! :slight_smile: :slight_smile:

καλώς όρισες με ένα από τα πιο πρωτότυπα μηνύματα έβερ ! το φόρουμ μας είναι μουσικό με ροκ/μεταλ υφή, αλλά αν σκάψεις, θα βρεις πολλά κ διάφορα κ πολύ ενδιαφέροντα.

για ότι χρειαστείς οι moderators είναι εδώ

καλή διαμονή - πρωϊνό 8.30-10.30

Καλως σας βρήκα:D :smiley: :smiley:

Ω, ναι! Μ’αρέσει να εντυπωσιάζω:lol: :stuck_out_tongue: Πλάκα κάνω! Σε ευχαριστώ ταπεινά!
Μουσικό με ροκ/μεταλ υφή, ε; Τέλεια! Η μουσική είναι η ζωή μου… όποια υφή κι αν έχει

καλως ηρθες! Αντε, καλα να περασουμε!

Βρήκες το φόρουμ ψάχνοντας έργα του Van Gogh? Πσσ, το φόρουμ έχει ανυψωθεί σε νέα επίπεδα μιλάμε!

You are welcome! :smiley:

Καλως σε βρηκαμε!!!
Ειδατε το φορουμ μας ???:smiley:

Bασικά το φόρουμ είναι τώρα πια πάρα πολύ ψηλά σ’ ό,τι αφορά τα search του google, οπότε ό,τι γράφουμε έχει σημασία! :slight_smile:

Καλώς ήρθες :slight_smile:

Σας ευχαριστώ όλους παιδιά. Βασικά δεν πρόλαβα ακόμα να διαβάσω τίποτα εδώ. Έριξα όμως μια ματιά και μου φαίνονται ενδιαφέροντα όλα!:slight_smile:

Καλώς μας ήρθες…:slight_smile:

Bienvenuto και καλα post…:slight_smile:

“Good morning, Starshine! Τhe Earth says ‘Hello!’”

:bow:

Καλώς ήρθες! Το όνομά σου είναι Αμελί; :-s :stuck_out_tongue:

οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο really really nice nick… (τι ταινια…) καλως μας ηρθες πες μας κ τιποτα για τα ακουσματα σου :slight_smile:

Χαχα!επικός τίτλος!Καλώς ήρθες και καλά να περνάς!!!:slight_smile:

Αυτο ηθελα να ρωτησω κι εγω.:-s
Αν ναι, ζηλευω και θελω κι εγω.:frowning:
Καλως ηρθες, ωραιος τιτλος!

[SIZE=“5”]καλως μας ηρθες[/SIZE]

το νικ σου ειναι απο μια ταινια-σταθμο. Την αγαπαω :slight_smile:

και εχω την ιδια απορια. Σε λενε οντως Αμελί? Εχεις κοντο καρε κουρεμα? Σου αρεσει η κρεμ-μπρουλε?

[SPOILER]

Δινω πιθανοτητες 1/100 να μην ξαναποσταρει η Αμελί μας.[/SPOILER]

Welcome και απο μενα:)

Καλώς ήρθες!!! Ο Van Gogh είναι χαλαρά ο κορυφαίος ζωγράφος έβερ!!! Σου αρέσουν οι Aerosmith? (για να ξέρω αν μιλάω τσάμπα)