Νέες Κυκλοφορίες 2020

Έρχεται και νέο άλμπουμ από Einstürzende Neubaute

6 Likes

Ω, ναι, μετράμε μέρες!

2 Likes

Δεν μπόρεσα να βρω ημερομηνία κυκλοφορίας. Την γνωρίζεις μήπως?

15 Μαιου μεσω της δικης τους εταιρίας - potomak λεγεται νομίζω;

1 Like

Στις 15 Μαίου έρχεται επιτέλους και αυτό: (δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ήδη νωρίτερα)

Το Requiem ολοκληρωμένο, μετά από 33 ολόκληρα χρόνια. Το κλείσιμο μιας τεράστιας σελίδας στην ιστορία του metal, κατά την γνώμη μου.

5 Likes

Ωραίος!

Η πλάκα είναι ότι πριν πέσω στο νέο βίντεο, άκουγα το πρότζεκτ του με τον Ιταλό Teho Teardo. Πανέμορφο!

3 Likes

@Kostas_L Το Still Smiling ειναι από τα αγαπημένα μου άλμπουμ της προηγουμενης δεκαετίας!

1 Like

εμενα το Nerissimo :stuck_out_tongue:

2 Likes

Μου αρέσουν και τα 2, έχω όμως μεγαλύτερη αδυναμία στο Still Smiling .

Αυτό που δεν ήξερα για τον Ιταλό είναι ότι έχει συνεργαστεί και με Nurse With Wound :open_mouth:

2 Likes

Φυσικά και έχει μπει ξανά!

Summary

Υου have joined your father’s feast…

2 Likes

Ωχ, ναι, θυμήθηκα το σχόλιο, εχμ-χμ, γκουχου γκούχου.
Λοιπόν, το επαναφέρω γιατί πλησιάζει και επειδή αναρωτιέμαι για το ποιες είναι οι προσδοκίες από την κοινότητα εδώ. Αν υπάρχουν.

3 Likes

Εγώ με την σειρά μου προτρέπω όσους ενδιαφέρονται να φροντίσουν να το ζήσουν παρά τις όποιες προσδοκίες μπορεί να έχουν (αν έχουν).

Γιατί είναι έντονο.

Wave after wave…

3 Likes

Wave after wave, μάγκα μου…

2 Likes

Νέο άλμπουμ από Steve Von Till στις 7 Αυγούστου.

Δείγμα…

3 Likes
2 Likes

Τούτοι εδώ έχουν μεγάλο ενδιαφέρον ε?

3 Likes

Μετα απο 14 χρονια

3 Likes

συγνώμη αν έχει ποσταριστεί και εγώ το πήρα τώρα χαμπάρι ( το upload είναι προχθεσινό πάντως )

:open_mouth: :open_mouth: :open_mouth:

8 Likes

Τι ωραία μπάντα αυτοί οι Βερολινέζοι ρε! Άκουσα το Collider και περιμένω το καινούργιο.

1 Like

Δε μου είπε πολλά τελικά το Umbra Vitae… Περίμενα περισσότερα αλλά όπως συνήθως, με αυτά τα supergroups, το άθροισμα των συντελεστών δεν αποτυπώνεται στην τελική σούμα. Εσένα σου άρεσε;

1 Like